کد تخفیف پاکلین تا 25% ویژه خشک شویی لباس

منقضی شد
کد تخفیف پاکلین تا 25% ویژه خشک شویی لباس
.

 • دیگر تخفیف های :

 • کد تخفیف پاکلین تا 25% ویژه خشک شویی لباس

  25%
  535 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : PAKPWQT


  نحوه استفاده :
  از طریق سایت تخفیف هات با کپی کردن کد تخفیف از 25% تخفیف و تا سقف 25هزار تومان از سایت پاکلین برای سفارش‌های بالای 50 هزار تومان بهره مند شوید. برای ورود به وبسایت پاکلین بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

  خرید کنید

  توضیحات وب سایت پاکلین، ارائه دهنده خدمات خشکشویی لباس:

   شما می توانید با دریافت از فروشگاه اینترنتی تخفیف هات برای خشکشویی انلاین از خشک شویی آنلاین پاکلین اقدام کنید. 

  خصوصیات خشکشویی انلاین پاکلین:                                                                 

  خشک‌ شویی لباس یکی از روش‌ مخصوص شستن لباس می‌باشد. زیرا که این روش یعنی شستن لباس توسط خشکشویی لباس از آب استفاده نمی‌شود پس خشک‌ شویی لباس نام گرفته‌ است.
  فرایند خشک شویی: 
  مولکول‌ های آب قطبی هستند، شستن با آب باعث میشود تارهای پارچه شکل بیوفتد. با استفاده از مواد حلال و شوینده و غیر قطبی که در خشکشویی لباس استفاده میشود لباس ها شکل مخصوص خود را حفظ می‌کنند، و در خشکشویی لباس لکه‌ ها یشان از بین می‌رود. در این روش یعنی خشکشویی ها را در دستگاه های مخصوص قرار داده و یک محلول شیمیایی اضافه می‌ کنند. سپس، وقتی که کار لباس شما در خشکشویی لباس تمام میشود که خشک شدند. پس لباس ها در خشکشویی پیراهن کاملغا خشک نیز میشوند. خشکشویی لباس برای برداشتن لکه روی ان ها از اصول انحلال پذیری استفاده می‌کنند. در این‌ فرایند خشکشویی لباس در دو مرحله انجام می‌ شود، زود تر از همه لکه های موجود توسط یک جسم نرم‌ کننده داخل خشک شویی لباس شل شده و با یک فشار محکم توسط جسمی در خشکشویی برداشته می‌ شوند. خشک شویی لباس باید بتواندهر لک در رشته‌ های پارچه را در خود حل کند.


  روش های سفارش:
  امروزه شاهد افزایش روزانه استارت آپ های مختلف از جمله خشکشویی آنلاین هستیم. این طرح ها با  ارائه خدمات خشکشویی ، رقیب اصلی خشکشویی سنتی بشمار می روند.تیم خشکشویی آنلاین پاکلین به خانه یا محل دلخواه شما می آید. لباس هایتان را  با خود به محل خشک شویی لباس میبرند و با بهترین دستگاه ها و مواد شوینده خشکشویی پیراهن شسته و اتو می کنند. حتی اگر لازم باشد پاکلین لکه برداری میکند و لباس شما را مثل روز اول حتی شاید بهتر تحویل می دهد. این خشکشویی هرآنچه شما در بخش توضیحات ذکر کردید، چک کرده و موبه موی ان را انجام میدهد. در اخر وقتی لباس های شما کارش در خشکشویی انلاین تمام شد درزمان مشخص کرده خودتان تحویل داده میشود و با کد تخفیف پاکلین از تخفیف ویژه استفاده خواهید کرد.
  نظرات کاربران در مورد خشکشویی پیراهن:
  نقاط قوت: اکثر کاربران از کیفیت خشکشویی پیراهن آنلاین رضایت داشتند.
  نقاط ضعف: در رابط با خشکشویی پیراهن انلاین هیچ نقطه ضعفی اعلام نشده است.
  جمع بندی نظرات کاربران: اکثر کاربران از ارائه خدمات این خشک شویی رضایت داشتند.


  تخفیف هات
  درصد تخفیف30
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهپاکلین
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: %30