خرید کمپرسور باد تا 55% تخفیف

52% کمپرسود باد

*توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده انواع کمپرسور باد:

کمپرسور باد یا درجه باد دیجیتالی با دقتی بالا و اندازه ای کوچک  تا 55% تخفیف در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا به فروش می رسد.

*خصوصیات کمپرسور باد:

تنظیم بودن میزان باد لاستیک  ماشین یکی از نکات مهم برای استفاده از ماشین است. اگر باد لاستیک ماشین تنظیم نباشد ممکن است باعث ایجاد خطر و تصادف شود. میتوان گفت هرروز باید باد لاستیک های ماشین را بررسی کرد و در صورت کم یا زیاد بودن آن را تنظیم کرد. با کمپرسود باد یا درجه باد دیجیتالی MKT  میتوانید باد لاستیک های خود را بررسی کنید این محصول بسیار دقیق است به طوری که اگر دو بار باد لاستیک ماشین خود را بررسی کنید حتی چند میلی که ممکن است باد ماشین تغییر کند را هم نشان میدهد. این محصول در دو رنگبندی مشکی و نقره ای موجود میباشد. شما میتوانید طرز استفاده از این محصول را در سایت دیجی کالا مشاهده فرمایید. همچنین باتری استفاده شده در این محصول از نوع سکه ای میباشد که در صورت اتمام میتوانید دوباره آن را تهیه کنید و از محصول به صورت مجدد استفاده کنید. همچنین میتوانید پمپ باد و پمپ باد فندکی های مختلف را از سایت دیجی کالا خریداری فرمایید. پمپ باد و پمپ باد فندکی نیز در این سایت دارای تخفیف هستند  که بسیار ارزان تر میتوانید آن ها را تهیه کنید. 
نظرات مشتریان در مورد این محصول:
نظرات مثبت: دقیق و کیفیتی بالا. دارای 4 واحد اندازه گیری. سهولت در استفاده. کوچک و خوش دست بودن. 
نظرات منفی: نداشتن نور صفحه در شب.
جمع بندی نظرات متشتریان: ان محصول ارزش خرید کردن را دارد.
تخفیف هات
درصد تخفیف 60
نوع تخفیف پیشنهاد تخفیف دار
ارائه دهنده / فروشنده دیجی کالا
کشور تولید کننده ایران

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کد تخفیف
پیشنهاد تخفیف دار
نحوه استفاده شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع کمپرسور باد در مارک های مختلف را تا 55% تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری فرمایید.
مهلت پایان این پیشنهاد:
  • 196,000 تومان
  • 95,000 تومان
55% تخفیف
سود شما در این خرید : 101,000 تومان

خرید کنید

برچسب ها: خودرو و لوازم جانبی خودرو, لوازم جانبی, مصرفی خودرو, دیجی کالا, 60%