خرید کمپرسور باد تا 35% تخفیف

معتبر تا 1 ماه بعد
52%خرید کمپرسور باد تا 35% تخفیف
.

 • دیگر تخفیف های : سایر

 • توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده انواع کمپرسور باد:

  کمپرسور باد یا درجه باد دیجیتالی با دقتی بالا و اندازه ای کوچک  تا 35% تخفیف در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا به فروش می رسد.

  خصوصیات کمپرسور باد:

  تنظیم بودن میزان باد لاستیک  ماشین یکی از نکات مهم برای استفاده از ماشین است. اگر باد لاستیک ماشین تنظیم نباشد ممکن است باعث ایجاد خطر و تصادف شود. میتوان گفت هرروز باید باد لاستیک های ماشین را بررسی کرد و در صورت کم یا زیاد بودن آن را تنظیم کرد. با کمپرسود باد یا درجه باد دیجیتالی که یکی از لوازم مصرفی خودرو است میتوانید باد لاستیک های خود را بررسی کنید این محصولات بسیار دقیق هستند به طوری که اگر دو بار باد لاستیک ماشین خود را بررسی کنید حتی چند میلی که ممکن است باد ماشین تغییر کند را هم نشان میدهد. این محصولات در رنگبندی مختلف موجود میباشد. شما میتوانید طرز استفاده از این محصولات را در سایت دیجی کالا مشاهده فرمایید. همچنین باتری استفاده شده در این محصولات از نوع سکه ای میباشد که در صورت اتمام میتوانید دوباره آن را تهیه کنید و از محصول به صورت مجدد استفاده کنید. همچنین میتوانید پمپ باد و پمپ باد فندکی های مختلف را از سایت دیجی کالا خریداری فرمایید. پمپ باد و پمپ باد فندکی نیز در این سایت دارای تخفیف هستند  که بسیار ارزان تر میتوانید آن ها را تهیه کنید. 

  نظرات مشتریان در مورد این محصول:
  نظرات مثبت: دقیق و کیفیتی بالا. دارای 4 واحد اندازه گیری. سهولت در استفاده. کوچک و خوش دست بودن. 
  نظرات منفی: نداشتن نور صفحه در شب.
  جمع بندی نظرات متشتریان: این محصولات با توجه به ویژگی ها و قیمت های مناسب و با تخفیف ویژه  ارزش خرید کردن را دارند. انواع اوازم مصرفی خودرو مانند روغن موتور از دیجی کالا قابل تهیه است.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف40
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
      بد           خوب

  خرید کمپرسور باد تا 35% تخفیف

  35% ( سود شما در این خرید : 101,000 تومان )
  1151 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 196,000 تومان
  • 95,000 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع کمپرسور باد در مارک های مختلف را تا 35% تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری فرمایید.

  خرید کنید

  برچسب ها: سایر دسته ها, وسایل نقلیه, لوازم مصرفی, دیجی کالا, 40%