لوگو تخفیف هات

خرید کمپرسور باد تا 50% تخفیف

50 درصد
0
96
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
50%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع کمپرسور باد در مارک های مختلف را تا 50% تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری فرمایید.

قیمت قدیم
4,800,000
سود شما
2,400,000
قیمت جدید
2,400,000

خصوصیات کمپرسور باد:
 

تنظیم بودن میزان باد لاستیک ماشین یکی از نکات مهم برای استفاده از ماشین است. اگر باد لاستیک ماشین تنظیم نباشد ممکن است باعث ایجاد خطر و تصادف شود. میتوان گفت هرروز باید باد لاستیک های ماشین را بررسی کرد و در صورت کم یا زیاد بودن آن را تنظیم کرد. با کمپرسود باد یا درجه باد دیجیتالی که یکی از لوازم مصرفی خودرو است میتوانید باد لاستیک های خود را بررسی کنید این محصولات بسیار دقیق هستند به طوری که اگر دو بار باد لاستیک ماشین خود را بررسی کنید حتی چند میلی که ممکن است باد ماشین تغییر کند را هم نشان میدهد. این محصولات در رنگبندی مختلف موجود میباشد.

 

شما میتوانید طرز استفاده از این محصولات را با کد تخفیف سایت ایسام مشاهده فرمایید. همچنین باتری استفاده شده در این محصولات از نوع سکه ای میباشد که در صورت اتمام میتوانید دوباره آن را تهیه کنید و از محصول به صورت مجدد استفاده کنید. همچنین میتوانید پمپ باد و پمپ باد فندکی های مختلف را از کد تخفیف دیجیکالا خریداری فرمایید. پمپ باد و پمپ باد فندکی نیز در این سایت دارای تخفیف هستند که بسیار ارزان تر میتوانید آن ها را تهیه کنید. اسباب بازی ارزان کمپرسور بسیار خوش قیمت و تعداد بسیار بالایی دارد.
 

 


 

 

نظرات مشتریان در مورد این محصول:
 

 

نظرات مثبت: دقیق و کیفیتی بالا. دارای 4 واحد اندازه گیری. سهولت در استفاده. کوچک و خوش دست بودن.

 

نظرات منفی: نداشتن نور صفحه در شب.

 

جمع بندی نظرات متشتریان: این محصولات با توجه به ویژگی ها و قیمت های مناسب و با تخفیف ویژه ارزش خرید کردن را دارند. انواع اوازم مصرفی خودرو مانند روغن موتور با کدتخفیف قابل تهیه است.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد