خرید گوشت چرخ کرده تا 15% تخفیف

معتبر تا 4 روز بعد
15%خرید گوشت چرخ کرده تا 15% تخفیف
.

 •    سایر

 • خرید گوشت چرخ کرده تا 15% تخفیف

  15% ( سود شما در این خرید : 10,920 تومان )
  1794 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 73,910 تومان
  • 62,990 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع گوشت های مختلف را تا 15% تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری فرمایید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده گوشت چرخ کرده:

  مواد پروتئینی نظیر گوشت چرخ کرده مخلوطی از گوساله و گوسفند با طعمی عالی و بسیار تازه تا 15% تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا و بدون نیاز به کد تخفیف دیجیکالا به فروش میرسد. 

  خصوصیات گوشت چرخ کرده:

  گوشت قرمز یکی از اصلی ترین مواد غذایی در تامین پروتئین بدن انسان ها است. میتوان این گوشت قرمز را با چرخ گوشت به گوشت چرخ کرده تبدیل کرد و از آن استفاده کرد. گوشت چرخ کرده را میتوان در ماکارانی و... استفاده کرد زیرا طعم خوبی به غذا میدهد. قیمت گوشت درست است کمی بالا رفته است اما خانواده ها میتوانند آن را از بازار گوشت تهیه کنند و در هفته یک الی سه بار در وعده های غذایی خود استفاده کنند که بسیار مقوی و دارای پروتیئن زیادی است. گوشت باید تازه و سالم باشد تا طعمی عالی به غذا بدهد. سایت دیجی کالا با فراهم آوردن انواع گوشت برای شما بازار گوشت را به صورت آنلاین فراهم کرده است که میتوانید قیمت گوشت های مختلف را بررسی کنید و با تخفیف خرید کنید. انواع گوشت چرخ کرده را تا 15% تخفیف با کیفیت و طعمی عالی میتوانید از سایت دیجی کالا تهیه کنید.

  نظرات مشتریان درباره این محصول:
  نظرات مثبت مشتریان : مناسب برای درست کردن همبرگر. کیفیت عالی. طعم خوب. قیمت مناسب. بسته بندی خوب از نقاط مثبت خرید گوشت است.
  نظرات منفی مشتریان: تغییر رنگ دادن. طعم بد داشتن چربی زیاد از نقاط ضعف این محصول است.
  جمع بندی نظرات مشتریان: این محصول ارزش خرید کردن را دارد.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف20%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 20%