خرید کپسول یکبار مصرف با تخفیف

معتبر تا 2 هفته بعد
10%خرید کپسول یکبار مصرف با تخفیف
.

 • دیگر تخفیف های : سایر

 •  توضیحات فروشگاه اینترنتی بامیلو، فروشنده انواع تجهیزات سفر:

  شایه برای شما هم پیش آمده باشد که همراه خانواده یا دوستان به گردش،سفر و کمپینگ رفته باشید اما کپسول گاز برای پخت و پز نداشته باشید کپسول یکبار مصرف با وزن 0.5 در سایت اینترنتی دیجی کالا با تخفیف ویژه برای مشتریان وجود دارد.

  خصوصیات کپسول یکبار مصرف:

  اگر همراه خانوداه یا دوستان خود در فصل زمستان  به گردش و تفریح می روید باید تجهزات سفر و کوهنوردی مورد نیاز برای تهیه آتش و پخت و پز همراه خود داشته باشید،سایت اینترنتی بامیلو این امکان را برای افراد علاقه مند به سفر فراهم کرده است تا بدون صرف وقت و هزینه کپسول یکبار مصرف سفری را با تخفیف ویژه خریداری کنند. این کپسول یکبار مصرف ، پر شده از گاز خالص پروپان و بوتان می باشد و طراحی این مخزن به اینصورت است که پس از استفاده و خالی شدن دیگر قابلیت شارژ مجدد را ندارند و شما میتوانید آن را در سطل زباله بیندازید .
  از مزایایی که مخزن های یکبار مصرف نسبت به مخازن قابل شارژ دارند این است که هزینه خود مخازن یکبار مصرف(خالی از گاز) پایین تر از تمامی سیلندر های قابل شارژ می باشد. که این امر سبب می شود هزینه ای که بابت خود کپسول(خالی از گاز) قابل شارژ پرداخت می شود تنها با بازگشت ان نزد فروشنده قابل استرداد است ولی برای کپسول های یکبار مصرف این چنین نیست.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف10
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهبامیلو
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  خرید کپسول یکبار مصرف با تخفیف

  10% ( سود شما در این خرید : 2,670 تومان )
  769 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 26,700 تومان
  • 24,030 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید خرید انواع کپسول یکبار مصرف سفر را تا 10% تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری فرمایید.

  خرید کنید

  برچسب ها: 10%