خرید زیر قیمت پیانو و وسایل موسیقی با 10% تخفیف

معتبر تا 4 روز بعد
10%خرید زیر قیمت پیانو و وسایل موسیقی با 10% تخفیف
.

 •    سایر

 • خرید زیر قیمت پیانو و وسایل موسیقی با 10% تخفیف

  10% ( سود شما در این خرید : 2,650,000 تومان )
  2898 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 26,500,000 تومان
  • 23,850,000 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید انواع صندلی پیانو را از سایت ایسام با 10% تخفیف انجام دهید.

  خرید کنید

  خصوصیات صندلی پیانو: 

  پیانو یکی از سازهای صفحه کلیددار  می باشد. صدای پیانو بر اثر برخورد چکش هایی درون پیانو با سیم های فلزی داخل جعبه چوبی به وجود می آید. حرکت این چکش ها بر اثر فشرده شدن صفحه کلید پیانو می باشد. در بین سازهای متداول پیانو بالاترین دامنه صوتی را دارا می باشد. پیانو در حدود سال 1700 میلادی و در شهر پادووای ایتالیا توسط باتولومئو کریستافوری اختراع شد. پیانو را با عنوان مادر سازها و کاملترین ساز می شناسند. علت دادن این لقب به پیانو این است که قادر است محدوده بسیار گسترده ای از اصوات را تولید کند در حالیکه بقیه سازهای موسیقی تنها بخشی از این محدوده صدا را می توانند تولید کنند.

  پیانو هفت اکتاو دارد و قادر به تولید فرکانس بین 20 تا 5000 هرتز است. در حالیکه ویولن تنها قادر به تولید کمتر از چهار اکتاو و بهترین خوانندگان تنها می توانند کمتر از سه اکتاو صدا تولید کنند.در پیانو شما می توانید به نسبت فشاری که کلیدها وارد می کنید شدت صدای تولیدی را کنترل کرده، کم و زیاد کنید. از انواع پیانو می توان پیانو دیواری، پیانو اسپینت، پیانو کنسول، پیانو دیجیتال و پیانو یاماها را نام برد. با توجه به اینکه پیانو یک ساز نسبتا مجلل و لوکس به شمار می آید آنچه اهمیت می یابد قیمت پیانو یاماها و .... می باشد.


  صندلی پیانو قابل تنظیم:

  با توجه به اهمیت قیمت پیانو یاماهاو ...  در موسیقی دنیا و قدرت ماوارایی آن در تولید صدا در صورت علاقه به موسیقی بایستی قیمت پیانو یاماها و .... را در اولویت بعدی قرار داد. با توجه به توضیحات فراوان و مراجعه به اساتید این کار می توان با توجه به پایینتر بودن قیمت پیانو دست دوم یک پیانو دست دوم خوب را انتخاب کرد. شما می توانید با پرداخت پول کمتر برای قیمت پیانو دست دوم هزینه بیشتری برای آموزش صرف نمایید. البته باید توجه نمود که قیمت پیانو دست دوم .... نباید شما را از اهمیت این ساز در دنیای موسیقی غافل نماید. علاوه برخرید صندلی مناسب خرید هندزفری برای گوش دادن به موسیقی دلخواه برای نواختن موسیقی نیز حائز اهمیت است.

  یکی از بهترین برندهای پیانو، پیانو یاماها می باشد. قیمت پیانو یاماها به نسبت کیفیت بالای آن ارزش بالایی دارد. لوازم جانبی پیانو و سایر آلات موسیقی نیز اهمیت فراوانی در استفاده از پیانو و سایر آلات موسیقی مانند ویولن و گیتار دارد. صندلی پیانو نیز مناسب برای پیانو، گیتار فلامنکو، گیتار کلاسیک و ویولنسل می باشد. پایه صندلی پیانو معمولا  قابلیت باز شدن  درب صندلی پیانو را دارا می باشد که انواع قیمت پیانو  نو  و قیمت پیانو دست دوم در سایت هایی مانند ایسام باکدتخفیف ایسام برای مشتریان فراهم شده است.

  اکثر کاربران از خرید محصولات مربوط به موسیقی  از فروشگاه با سلام رضایت کامل دارند.

  تخفیف هات
  درصد تخفیف10%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهایسام
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 10%