خرید زیر قیمت پیانو و وسایل موسیقی

15% قیمت پیانو

* توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده انواع صندلی  پیانو: 

خرید جدیدترین مدل های پیانو یاماها، پیانو دیجیتال، پیانو دست دوم ، لوازم جانبی موسیقی و بهترین قیمت پیانو و با 10% تخفیف ویژه در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا برای مشتریان فراهم شده است.

*خصوصیات صندلی پیانو Roway: 

پیانو یکی از سازهای صفحه کلیددار  می باشد. صدای پیانو بر اثر برخورد چکش هایی درون پیانو با سیم های فلزی داخل جعبه چوبی به وجود می آید. حرکت این چکش ها بر اثر فشرده شدن صفحه کلید پیانو می باشد. در بین سازهای متداول پیانو بالاترین دامنه صوتی را دارا می باشد. پیانو در حدود سال 1700 میلادی و در شهر پادووای ایتالیا توسط باتولومئو کریستافوری اختراع شد. پیانو را با عنوان مادر سازها و کاملترین ساز می شناسند. علت دادن این لقب به پیانو این است که قادر است محدوده بسیار گسترده ای از اصوات را تولید کند در حالیکه بقیه سازهای موسیقی تنها بخشی از این محدوده صدا را می توانند تولید کنند. پیانو هفت اکتاو دارد و قادر به تولید فرکانس بین 20 تا 5000 هرتز است. در حالیکه ویولن تنها قادر به تولید کمتر از چهار اکتاو و بهترین خوانندگان تنها می توانند کمتر از سه اکتاو صدا تولید کنند.در پیانو شما می توانید به نسبت فشاری که کلیدها وارد می کنید شدت صدای تولیدی را کنترل کرده، کم و زیاد کنید. از انواع پیانو می توان پیانو دیواری، پیانو اسپینت، پیانو کنسول، پیانو دیجیتال و پیانو یاماها را نام برد. با توجه به اینکه پیانو یک ساز نسبتا مجلل و لوکس به شمار می آید آنچه اهمیت می یابد قیمت پیانو یاماها و .... می باشد.
با توجه به اهمیت قیمت پیانو یاماهاو ...  در موسیقی دنیا و قدرت ماوارایی آن در تولید صدا در صورت علاقه به موسیقی بایستی قیمت پیانو یاماها و .... را در اولویت بعدی قرار داد. با توجه به توضیحات فراوان و مراجعه به اساتید این کار می توان با توجه به پایینتر بودن قیمت پیانو دست دوم یک پیانو دست دوم خوب را انتخاب کرد. شما می توانید با پرداخت پول کمتر برای قیمت پیانو دست دوم هزینه بیشتری برای آموزش صرف نمایید. البته باید توجه نمود که قیمت پیانو دست دوم .... نباید شما را از اهمیت این ساز در دنیای موسیقی غافل نماید. یکی از بهترین برندهای پیانو، پیانو یاماها می باشد. قیمت پیانو یاماها به نسبت کیفیت بالای آن ارزش بالایی دارد. لوازم جانبی پیانو و سایر آلات موسیقی نیز اهمیت فراوانی در استفاده از پیانو و سایر آلات موسیقی مانند ویولن و گیتار دارد. صندلی پیانو Roway با ابعاد 550*340*450  مناسب برای پیانو، گیتار فلامنکو، گیتار کلاسیک و ویولنسل می باشد. پایه این صندلی پیانو آهویی بوده و قابلیت باز شد درب صندلی پیانو را دارا می باشدکه انواع قیمت پیانو یاماها،قیمت پیانو دست دوم در دیجی کالا با تخفیف ویژه برای مشتریان فراهم شده است.
تخفیف هات
درصد تخفیف20
نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
کشور تولید کنندهایران

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کد تخفیف
پیشنهاد تخفیف دار
نحوه استفاده
مهلت پایان این پیشنهاد:
  • 240,000 تومان
  • 204,000 تومان
15% تخفیف
سود شما در این خرید : 36,000 تومان

خرید کنید

برچسب ها: سایر دسته ها, لوازم موسیقی, دیجی کالا, 20%