فروش زیر قیمت گیتار و وسایل جانبی

معتبر تا 1 هفته بعد
20%فروش زیر قیمت گیتار و وسایل جانبی
.

 • دیگر تخفیف های : آلمانزا

 • * توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ،فروشنده انواع گیتار: 

   قیمت گیتار یاماها,قیمت گیتار ارزان و ... در سایت اینترنتی دیجی کالا با 10% تخفیف ویژه برای مشتریان وجود دارد.

  *خصوصیات گیتار الکتریک: 

  گیتار یکی از انواع سازهای زهی می باشد که با پیک یا انگشت نواخته می شود. از آنجایی که در گیتار سیم ها در اثر ارتعاش صدا تولید می کنند، گیتار جزو سازهای کوردوفون می باشد. ساز گیتار با وجود داشتن قدمت تاریخی از لحاظ ساختار و تکنیک نوازندگی هم گام با تحولات موسیقی غربی به صورت چشمگیری پیشرفت داشته است و سبب شده گونه های مختلفی از آن به وجود بیاید و در موسیقی امروز جهان جایگاه ویژه ای داشته باشد. از انواع گیتار می توان گیتار یاماها,گیتار ارزان, گیتار الکتریک را نام برد اما قیمت گیتار یاماها,قیمت گیتار ارزان,قیمت گیتار الکتریک بسیار گران میباشد ولی در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا قیمت گیتار یاماها،الکتریک،ارزان با تخفیف ویژه به فروش میرسد.
  در ساز گیتار آکوستیک تنها بدنه ی چوبی صدای سیم ها را تقویت می کند و موسیقی به گوش می رسد. گیتار آکوستیک معمولا شش سیم فلزی با ضخامت متفاوت دارد. گیتار آکوستیک در موسیقی اسپانیایی با نام گیتار فلامنکو شناخته می شود و ساز گیتار تاثیر زیادی بر موسیقی سبک فلامنکو گذاشته است. گیتار کلاسیک در اصل نوعی از گیتار آکوستیک است ولی بدنه آن کوچکتر است و در گیتار کلاسیک به جای شش سیم فلزی از سه سیم نایلونی و سه سیم فلزی تنیده شده دور ابریشم استفاده می شود. گیتار الکتریک یا گیتار برقی یکی از انواع گیتار است که صدای آن توسط وسیله های تقویت کننده الکتریکی تشدید شده و یا تغییر می یابد.
  پیدایش گیتار الکتریک به این دلیل بود که در موسیقی های همنوازی صدای گیتار آکوستیک بین سازهای دیگر مانند بیس و درامز کمتر به گوش می رسید و این باعث شد موسیقیدانان درصدد تقویت صدای گیتار بیایند و به این ترتیب گیتار الکتریک وارد دنیای موسیقی گردید. از معروفترین برندهای گیتار می توان به گیتار یاماها، گیتار جکسون، گیتار کورت و گیتار آریا نام برد.قیمت گیتار یاماها,قیمت گیتار الکتریک نسبتا از مناسب ترین قیمت ها هستند و با توجه به قیمت گیتار یاماها,قیمت گیتار ارزان فروششان در بازار بیشتر است.شما با مراجعه به سایت تخفیف هات میتوانید انواع قیمت گیتار را مقایسه کرده و در اخر برند گیتار مورد نظر خود را ارزان تر از هرجا خریداری کنید.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف10
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
      بد           خوب

  فروش زیر قیمت گیتار و وسایل جانبی

  10% ( سود شما در این خرید : 1,488,000 تومان )
  1011 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 7,440,000 تومان
  • 5,952,000 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید گیتار الکتریک جکسون را از سایت دیجی کالا با 10% تخفیف ویژه انجام دهید.

  خرید کنید

  برچسب ها: سایر دسته ها, لوازم موسیقی, دیجی کالا, 10%