لوگو تخفیف هات
کارنامه
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف سینما تا 15000 تومان بدون محدودیت

کد تخفیف سینما تا 15000 تومان بدون محدودیت

با استفاده از کد تخفیف از 15 هزارتومان تخفیف ویژه بدون محدودیت سفارش اول برای حداقل خرید بلیط 150 هزارتومان از وبسایت ایران تیک بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست بر روی "خرید بلیط" کلیک نمایید تا تخفیف در وبسایت ایران تیک برایتان اعمال شود.

150 هزارتومان حداقل خرید
15,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 7000 تومان خرید بلیت سینما

کد تخفیف 7000 تومان خرید بلیت سینما

با استفاده از کد تخفیف از 7 هزارتومان تخفیف ویژه بدون محدودیت سفارش اول برای حداقل خرید بلیط 70 هزارتومان از وبسایت معتبر ایران تیک بهره مند شوید. برای خرید بلیط و دریافت تخفیف می بایست بر روی "خرید بلیط" کلیک نمایید.

70 هزارتومان حداقل خرید
7,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد 10% تخفیف بلیط سینما بدون محدودیت

کد 10% تخفیف بلیط سینما بدون محدودیت

با استفاده از کد تخفیف از 10% تخفیف ویژه بدون محدویت سفارش اول و ریالی را از وبسایت معتبر ایران تیک بهره مند شوید. برای دریافت تخفیف می بایست بر روی "خرید بلیط" کلیک نمایید.

10% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف برنامه و سایت سینما تیکت

کد تخفیف برنامه و سایت سینما تیکت

از طریق سایت تخفیف هات و با کلیک بر روی "خرید کنید" می توانید لیستی از فیلم ها و سینماهای تخفیف دار سینما تیکت را مشاهده کرده و بلیط خود را با تخفیف رزرو کنید. برای مشاهده بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
خرید نیم بها تیکت سینما از سینما تیکت

خرید نیم بها تیکت سینما از سینما تیکت

از طریق سایت تخفیف هات برای مشاهده و آگاهی از لیست سینماهای نیم بها تیکت سینما را در روزها و ساعت‌های مختلف هفته در سایت سینما تیکت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد 10% تخفیف ایران تیک بدون محدودیت

کد 10% تخفیف ایران تیک بدون محدودیت

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 10% تخفیف ویژه بدون محدودیت خرید اول برای خرید بلیط تا سقف 7 هزارتومان برای حداقل خرید 70 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بلیط" کلیک نمایید.

70 هزارتومان حداقل خرید
10% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد 20000 تومان تخفیف سینما

کد 20000 تومان تخفیف سینما

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 20 هزارتومان تخفیف ویژه بدون محدودیت خرید اول برای حداقل خرید 200 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بلیط" کلیک نمایید.

200 هزارتومان حداقل خرید
20,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف سینما تیکت کورش تا 3000 هزار تومان

کد تخفیف سینما تیکت کورش تا 3000 هزار تومان

از طریق سایت تخفیف هات با واردکردن کد تخفیف میتوانید از سامانه پردیس سینمایی کوروشبرای سانس های شنبه یکشنبه دوشنبه چهارشنبه 3000 هزارتومان تخفیف از سایت کوروش دریافت کنید.برای ورود به وبسایت کوروش روی "خرید کنید"کلیک کنید

3,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف ایران تیک تا 20% بدون محدودیت سفارش اول

کد تخفیف ایران تیک تا 20% بدون محدودیت سفارش اول

کاربران تخفیف هات میتوانند با وراد کردن کد تخفیف از 20% تخفیف خرید بلیط ایران تیک بدون محدودیت ریالی و سفارش اول بهره مند شوید. جهت استفاده از کد تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در وبسایت ایران تیک برای شما اعمال شود.

20% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کدتخفیف ایران تیک تا 7000 تومان ویژه خرید اول

کدتخفیف ایران تیک تا 7000 تومان ویژه خرید اول

با وارد کردن کد از 7000 تومان تخفیف خرید سینما ویژه سفارش اول و برای خرید یک صندلی بهره مند شوید. جهت دریافت تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در وبسایت ایران تیک برای شما اعمال شود.

7,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کدتخفیف سینما تیکت 50% ویژه خرید بلیط سینما

کدتخفیف سینما تیکت 50% ویژه خرید بلیط سینما

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 50% تخفیف ویژه برای خرید بلیط سینما از وبسایت سینما تیکت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بلیط" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

50% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف سینما تیکت 40% ویژه خرید بلیط سینما

کد تخفیف سینما تیکت 40% ویژه خرید بلیط سینما

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 40% تخفیف ویژه برای خرید بلیط سینما از وبسایت سینما تیکت بهره مند شوید. جهت استفاده از کد تخفیف میتوانید کد را کپی کرده و بر روی "خرید بلیط" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

40% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
اسنپ مارکت اسنپ شاپ
توضیحات

خرید بلیط سینما آنلاین:

استقبال از سینماها در سال های گذشته نسبت به چندین سال گذشته پیشرفت چشمگیری داشته است. از دلایل استقبال مردم از سینما می‌توان به بالارفتن کیفیت فیلم هایی که به تازگی تهیه می‌شود، اشاره کرد. بسیاری از فیلم دوستان لحظه شماری می‌کنند تا فیلم مورد علاقه‌شان در پس پرده نقره‌ای سینما به اکران دربیاید و به تماشای آن بنشینند. بسیاری از سینماها نیز با توجه به گسترش استفاده مردم از سینما ها سعی در به روز آوری امکانات خود دارند. این باعث می‌شود که شما از تماشای فیلم نهایت لذت را ببرید و یک خاطره خوب برای شما به یادگار بماند. امروزه به روش های مختلف اینترنتی و حضوری میتوان بلیت سینما را خرید و تهیه نمود. برای رزرو بلیط سینما و بلیط تئاتر به صورت اینترنتی اپلیکیشن های زیادی وجود دارد که قیمت بلیط سینما در آن ها زیاد تفاوتی ندارد.

 

با فیلم دیدن مشکلات روحی خود را برطرف کنید:

اغلب شما این تجربه را دارید که پس از تماشای فیلمی به شدت تحت تاثیر قرار بگیرید و یا اینکه همراه با یک فیلم اشک بریزید و یا اینکه از موفق شدن بازیگر نقش اول فیلم خوشحال شوید. روانپزشکان اعتقاد دارند که تماشای فیلم می‌تواند بسیاری از مشکلات شما را رونکاوای کند و در حل آنها موثر باشد. احساسی که بعد از دیدن فیلم به شما دست می‌دهد، در همه‌ی افراد یکسان نیست. حتی بسیاری از فیلم های می‌توانند حال و هوای شما را درگرگون کنند. ممکن است در شرایطی که شما ناراحت هستید، تماشای یک فیلم کمدی و طنز لبخند را بر روی لبان شما بیاورد و شما برای ساعاتی مشکلات خود را فراموش کنید. امروزه دسته بندی های مختلف فیلم وجود دارد. هر کدام از این دسته بندی علاوه بر اینکه می‌توانند اوقات فراغت شما را پر کنند، می‌توانند در درمان برخی از بیماری روحی شما موثر باشند.

 

تئاتر چیست؟

تئاتر واژه‌ای است یونانی در لغت به معنای چیزی که به آن نگاه می‌کنند. در فارسی به تئاتر «نمایش» می‌گویند یکی از هنرهای هفتگانه که امروزه از محبوبیت زیادی در جامعه ایرانی برخوردار است، تئاتر نامیده می‌شود. بسیاری از بازیگران موفق کار حرفه‌ای خود را از صحنه های تئاتر شروع کرده اند. موفقیت تئاتر به حدی رسیده است که بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند به جای خرید بلیت سینما، بلیط تئاتر تهیه کنند و از یک نمایش دلپذیر لذت ببرند. از طرفی قیمت بلیط سینما و تئاتر تفاوت چندانی با هم ندارند. امروزه نمایش های مختلفی در سراسر سالن های تئاتر شهرهای بزرگ ایران مانند تهران به نمایش درمی‌آیند. هنردوستان از این نمایش ها به شدت استقبال می‌کنند و سعی می‌کنند با وجود تمام مشغله های کاری که دارند حتماً زمان خود را برای حضور در این نمایش خالی کنند.

 

مفاهیم و اصطلاحات مخصوص تئاتر:

اگر شما با یک سری اصطلاحات که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم، آشنا باشید از دیدن نمایش تئاتر بیشتر لذت خواهید برید. از جمله این اصطلاحات می‌توان به این موارد اشاره کرد:

 

• آوانسن: بخش جلویی هر صحنه که معمولاً به صورت نیم دایره ساخته می‌شود.

 

• پرده: هر نمایش به قسمت هایی تقسیم می‌شود. هر کدام از این قسمت ها پس از یک بار باز و بسته شدن پرده به نمایش درمی‌آیند. یک نمایش می‌تواند یک و یا چند پرده باشد.

 

• ميزانسن: به مجموعه حركاتي كه يك بازيگر به طراحي و دستور كارگردان در صحنه اجرا مي نمايد مي‌گویند.

 

• مونولوگ: به مجموعه گفتگوهایی که بازیگر با خود دارد و به صورت درون گرا ادا می‌شود، گفته می‌شود.

 

• بازيگر: كسي است كه مسئول اجراي حركات و … محوله توسط كارگردان به منظور ايفاي يك نقش هنري است.

 

خرید بلیط سینما به صورت اینترنتی چه مزایایی دارد؟

امروزه بسیاری از دغدغه ها باعث شده است که افراد نتواند به صورت حضوری اقدام به رزرو بلیط سینما بکنند. بسیاری از افراد برای صرفه جویی در وقت و هزینه ها خود ترجیح می‌دهند به صورت آنلاین و اینترنتی اقدام به خرید بلیط سینما کنند. آنها با این کار علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه ها می‌توانند نظرات کاربران درباره‌ی فیلم های مختلف را بخوانند، نمره‌ای که فیلم از دید مخاطبان دریافت کرده است را مشاهده کنند و سپس اقدام به رزرو بلیط سینما کنند. هم‌چنین از دیگر مزایای خرید اینترنتی بلیط سینما می‌توان به انتخاب صندلی دلخواه در سالن سینما، انتخاب سانس و زمان دلخواه و.... اشاره کرد.

 

کد تخفیف خرید بلیط سینما و تئاتر:

امروزه وب سایت تخفیف هات شرایط فوق العاده‌ای را برای خرید های ارزان قیمت و با هزینه های پایین تر ایجاد کرده است. اگر به وب سایت تخفیف هات مراجعه کنید مجموعه‌ای از کدهای تخفیف را می‌توانید مشاهده کنید که به شما برای خریدی مقرون به صرفه تر کمک می‌کنند. کدتخفیف خرید بلیط سینما و خرید بلیط تئاتر و صدها کدتخفیف مانند کد تخفیف سینما تیکت هم‌اکنون در این وب سایت قابل مشاهده است. در نظر داشته باشید که تمامی خدمات وب سایت تخفیف هات رایگان بوده و هزینه ای را برای شما در پی نخواهد داشت. اگر شما هم تمایل دارید از تخفیف لحظه آخری وب سایت تخفیف هات استفاده کنید همین حالا به این وب سایت مراجعه کنید.

 

ارسال نظرات