خرید اینترنتی کتاب از فیدیبو با 50% تخفیف

معتبر تا 3 روز بعد
تخفیف ویژه فیدیبو برای خرید اینترنتی کتاب
.

 • دیگر تخفیف های :

 • خرید اینترنتی کتاب از فیدیبو با 50% تخفیف

  50%
  1940 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : insta50


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات با کپی کردن کد تخفیف از 50% تخفیف فروشگاه اینترنتی کتاب فیدیبو با حداکثر تخفیف تا 20 هزار تومان ویژه 100 نفر اول بهره‌مند می‌شوید. برای ورود به وبسایت فیدیبو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
  کد تخفیف دوم: Alalenik4 شامل 50% تخفیف فروشگاه اینترنتی کتاب فیدیبو ویژه اولین خرید می باشد.

  خرید کنید

  توضیحات سایت اینترنتی کتاب فیدیبو ،فروشنده انواع کتاب اینترنتی :

  خرید کتاب اینترنتی مورد علاقه خود را با 50% تخفیف بدون محدودیت خرید اول از سایت اینترنتی فیدیبو با استفاده از کد تخفیف فیدیبو انجام دهید.

  خصوصیات خرید اینترنتی کتاب:

  زمانی که در ترافیک هستید می توانید هندزفری را در گوشتان بگذارید و از شنیدن یکی از رمان های مشهور جهان لذت ببرید. کتاب صوتی در سال 1932 برای نابینایان به دستور کنگره آمریکا تولید شد . کتاب های صوتی توسط چند گوینده خوانده شده و بر روی فرمت های قابل اجرا در موبایل عرضه می شوند . اپلیکیشن فیدیبو قابل نصب بر روی موبایل ، تبلت و رایانه شخصی می باشد و برای خرید اینترنتی کتاب، مجله، نشریه و دانلود رایگان کتاب مورد استفاده قرار می گیرد . خرید اینترنتی کتاب بدون نصب اپلیکیشن در فیدیبو بصورت کامل انجام نمی شود . با یک حساب کاربری میتوان همزمان روی سه دستگاه از فیدیبو استفاده کرد و دانلود رایگان کتاب مورد علاقه خود را انجام دهید.وقتی خرید اینترنتی کتاب با استفاده از کد تخفیف را از فیدیبو انجام میدهیم آن نسخه برای همیشه در آرشیو کتابخانه ما باقی می ماند. در این نرم افزارجهت مطالعه بصورت آفلاین باید دانلود رایگان کتاب رابصورت آنلاین انجام دهیم تا زمانی که به اینترنت دسترسی نداریم بتوانیم خرید کتاب را انجام دهیم و شروع به مطالعه کنیم .

  امروزه خرید اینترنتی کتاب از سایت های بسیاری قابل انجام است .با دانلود کتاب و یا خرید کتاب می توان از زمان های مرده استفاده کرد و به مطالعه آنها پرداخت . بخصوص در شهرهای بزرگ وقتی از کار تعطیل می شویم تا رسیدن به منزل زمان زیادی هدر می رود با خرید اینترنتی کتاب و یا دالنود رایگان کتاب از این زمان ها می توانیم نهایت استفاده را داشته باشیم . مزیت دیگری که خرید کتاب اینترنتی و در واقع کتاب های صوتی دارند برای کودکان است .آنها می توانند یک قصه خوب را از زبان گویندگان ماهر بشنوند . با خرید اینترنتی کتاب و هدیه دادن به افراد نابینا یا کسانی که مطالعه برایشان ضرر دارد میتوانید آنها را خوشحال کنید .از دیگر مزیت های دانلود کتاب و خرید کتاب صوتی جلوگیری از تولید کاغذ و قطع درختان می باشد.دانلود کتاب در فیدیبو با استفاده از حساب کاربری صوت میگیرد . برای دانلود کتاب باید بصورت قانونی آن را خریداری کنیم و فیدیبو مبتنی بر استانداردهای جهان و رعایت کامل قانون کپی رایت کتاب های صوتی را عرضه می کند. 
  با دانلود اپلیکیشن فیدیبو خرید اینترنتی کتاب رابا 50% تخفیف به راحتی انجام دهید. 


  تخفیف هات
  درصد تخفیف50
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهفیدیبو
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: %50