تا 100 هزارتومان کد تخفیف خرید از دیجی کالا ویژه جمعه های شگفت انگیز

معتبر تا 1 هفته بعد
تا 100 هزارتومان کد تخفیف خرید از دیجی کالا ویژه جمعه های شگفت انگیز
.


 • تا 100 هزارتومان کد تخفیف خرید از دیجی کالا ویژه جمعه های شگفت انگیز

  100%
  10240 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  کاربران تخفیف هات میتوانند هر هفته جمعه راس ساعت 14 وارد اپلیکیشن دیجی کالا شده و کد تخفیف 100هزارتومانی جتایزه بگیرید. برای این کار کافی است بر روی دکمه قرمز رنگ کلیک نمایید. اگر جزء 500 نفر اول باشید کد تخفیف 100 هزارتومانی و اگر جزء 1000 نفر بعدی باشید کد تخفیف ارسال رایگان دیجی کالا را دریافت می کنید. این قابلیت در آخرین نسخه اپلیکیشن قرار دارد. جهت دریافت کد تخفیف بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت دیجی کالا برای شما منظور گردد.

  خرید کنید

  خرید از دیجی کالا، تجربه‌ای باور نکردنی

  اگر ماشین زمان وجود داشت و شما میتوانستید به 25 سال گذشته برگردید، غیرممکن بود به کسی بگویید که می تواند در حالیکه روبروی وسیله‌ای هوشمند مانند تلویزیون نشسته است، خرید های خود را انجام دهد و او باور کند! امروزه به لطف تکنولوژی امکان خرید و چرخ زدن در فروشگاه‌ها بدون ذره‌ای دردسر فراهم شده است و یکی از بهترین خریدها خرید از دیجی کالا است. خرید از فروشگاه دیجی کالا به شما امکان مقایسه، خواندن نظرات مختلف و سفارش در هر ساعت از شبانه روز را می دهد و شما می توانید از امکاناتی مثل شرکت در مسابقات و استفاده از تخفیف ها بهره‌مند شوید.   خرید با کد تخفیف دیجی کالا

  یکی دیگر از مزایای خرید از دیجی کالا استفاده از کد تخفیف دیجی کالا است. خود سایت دیجی کالا به مناسبت های مختلف به کاربران خود کد تخفیف ارائه می دهد اما سایت تخفیف هات به تعداد بیشتر و همینطور در روزهای عادی سال کد تخفیف هایی برای خرید از دیجی کالا را همواره قرار می دهد. واضح است که با استفاده از کد تخفیف شما خرید مقون به صرفه تری انجام می دهید و می تونید حتی تعدد خرید و محصولات را داشته باشید. برای وارد کردن کد تخفیف قسمتی ایجاد شده است و شما یا با کپی کردن عبارت و یا تایپ درست آن تخفیف را روی کالای موردنظر خود اعمال می کنید.

  عضویت در سایت دیجی کالا برای خرید

  اولین قدم برای خرید از این فروشگاه این است که شما برای خود حساب کاربری بسازید و اطلاعاتی مانند شماره تلفن، نام و نام خانوادگی و آدرس خود را وارد کنید تا در صورت خرید از این وب سایت بر مبنای اطلاعات شما کالاها ارسال شوند. در حساب کاربری خود می توانید لیستی از خرید ها و رسید های مربوط به آن را داشته باشید و در صورت نیاز از آنها استفاده کنید. یکی از بهترین قسمت های دیجی کالا امکان صحبت با پشتیبانی به صورت شبانه روزی است که به شما کمک می کند خرید خود را با دقت بیشتری انجام دهید. 

  کد تخفیف دیجیکالا را چگونه دریافت کنیم؟

  برای استفاده از کد تخفیف دیجیکالا برای خرید از فروشگاه دیجی کالا همانطور که اشاره شد خود سایت به مناسبت هایی مانند روز زن و یا مبعث کد تخفیف هایی ارائه می دهد. اما یکی دیگر از راه ها برای خرید از دیجی کالا با قیمت پایین تر مراجعه به سایت تخفیف هات و استفاده از کدهایی است که ارائه داده شده است. برای اطمینان از اینکه کد تخفیف شما درست اعمال شده است باید به تایپ درست همه‌ی قسمت های عبارت کد دقت کنید همچنین به این موضوع نیز دقت کنید که تاریخ انقضای کد نگذشته باشد. 
  تخفیف هات تاکنون توانسته به هزاران نفر کمک کند تا برای خدمات مختلف هزینه های کمتری کنند در عین اینکه هیچ کمبودی در کیفیت خدمات ایجاد نشود. همچنین از سایت تخفیف هات کد تخفیف فروشگاه اسنپ، کد تخفیف سایت یخچال ، لوازم آشپزخانه ارزان ، کد هدیه برنامه کرفس و ... را نیز می توانید دریافت کنید.

  تخفیف هات
  درصد تخفیفبالای 60%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: بالای 60%