لوگو تخفیف هات
کارنامه
مرتب سازی:
کالا
فعلا معتبر
تخفیف تا 50% برای میوه خشک و منجمد
قیمت قدیم
120,000
سود شما
60,100
قیمت جدید
59,900
فعلا معتبر
خرید قیمت خرما با 41% تخفیف
قیمت قدیم
760,000
سود شما
310,000
قیمت جدید
450,000
اسنپ مارکت اسنپ شاپ
توضیحات

خواص خرما:

خرما انواع مختلفی دارد که هر کدام خواص فوق العاده ای برای بدن دارند. همچنین در درمان و جلوگیری از بیماری ها به بدن کمک می کنند و برای پوست و مو نیز مفید است. هر خرما شامل حدود 20 کالری هستند و حاوی مقادیری کلسیم و کربوهیدرات میباشند. این خوراکی نیز غنی از آنتی اکسیدان ها است. خوردن خرما می تواند سلامت دستگاه گوارشی شما را بهبود دهد. این خوراکی یکی از غذاهای عالی برای سلامت دستگاه گوارش است. اگر شما مشکلاتی مثل یبوست یا بسیاری دیگر از مشکلات گوارشی دارید می تواند علائم این مشکلات را کاهش دهد.

فوائد میوه های خشک شده:

در حالت طبیعی میوه خشک شده می تواند یک میان وعده مناسب برای رفع احساس گرسنگی باشد. به همین دلیل می تواند جایگزین مناسبی برای میوه تازه در خارج از فصل آن باشد. میوه در هر حالتی چه تازه باشد و چه خشک شده، برای شما خوب است و فوایدی به همراه دارد. مهم ترین وجه تمایز میوه خشک شده با میوه های تازه، تبخیر آبی است که حاوی مقادیر قابل توجهی مواد مغذی است. البته میوه خشک شده برای مصرف در شرایط خاص مانند تغییر فصل مفید است.

انواع میوه خشک شده:

میوه‌های خشک سرشار از پروتئین است. همچنین مواد ضروری دیگری مثل ویتامین‌ها، مواد معدنی و ... را هم در خود دارند. برگه هلو، به عنوان منبعی عالی برای فیبر، سیب خشک به عنوان میان‌ وعده‌ای کم کالری، آلو خشک و... از انواع میوه های خشک شده به حساب می آیند. خوبی میوه‌ خشک این است که حجمش به ‌شدت کمتر از میوه‌ی تازه است و زمان ماندگاری‌اش هم خیلی بیشتر است. به‌ جز از دست رفتن مقدار کمی از مواد مغذی، میوه‌های خشک به دلیل داشتن مقادیر فراوان مواد مفید و ضروری برای بدن، یک میان‌وعده‌ ی محبوب به شمار می رود.

ارائه کد خرید خرما و میوه خشک با تخفیف واقعی و جذاب:

برای استفاده از کد تخفیف انواع میوه های خشک شده و خرما می توانید به وب سایت تخفیف هات به عنوان یکی از بهترین ارائه دهندگان در این زمینه مراجعه نمائید. با استفاده از این سامانه می توانید از بهترین و محبوب ترین انواع کد تخفیف ویژه جهت خرید آنلاین میان وعده ها ی خوشمزه و تنقلات نظیر خرما مطلع شوید. این مجموعه بهترین کد تخفیف را نیز برای مردم در نظر گرفته است تا خرید اینترنتی مطمئن و ارزان داشته باشند.
ارسال نظرات