تخفیف خدمات سرویس خودرو و تعویض روغن

معتبر همه
نمایش:

کد تخفیف بدون محدودیت از وبسایت کارنامه

وبسایت کارنامه یک وبسایت معتبر برای خرید و فروش خودرو می باشد. برای استفاده از خدمات این سایت از کد ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کدتخفیف سیب اپ تا 50% ویژه خرید اشتراک

کدتخفیف سیب اپ را از سایت تخفیف هات دریافت کنید...

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

10%  20%  30%  40%  50%  بالای 60 درصد  تخفیف خدمات سرویس خودرو و تعویض روغن

حفظ سلامت خودرو با تعویض روغن به موقع:

روغن موتور سالم میتواند بسیاری از هزینه های خودرو را کاهش بدهد. در واقع با سرویس خودور به طور روتین و مرتب میتوان علاوه بر حفظ سلامت فنی خودرو از بسیاری از هزینه های اضافی جلوگیری کرد. روغن موتور سالم همچنین میتواند باعث طولانی تر شدن عمر موتور خودرو نیز بشود. یکی از مهم ترین دلایل برای تعویض روغن خودرو اکسیده شدن روغن(به علت تماس با اکسیژن) و همچنین تجزیه حرارتی آب و سوخت خام می‌باشد که باعث می‌شود روغن آلوده کیفیت خود را از دست بدهد. علاوه بر این روغن موتور سالم قطعات موتور خودرو را خنک نگه می‌دارد و باعث به حداکثر رسیدن عملکرد مثبت موتور خودرو می‌شود. یکی از نکات مهم برای تعویض روغن خودرو تعویض فیلتر روغن می‌باشد.

خودرو نیاز اساسی زندگی امروزه:

داشتن یک خودروی سالم بهینه و ایمن یکی از نیازهایی است که خانواده های ایرانی با تلاش فراوان در پی پاسخگویی به آن هستند. سالانه بین 3 تا5 . 4میلیون معامله در بازار خودرو اتفاق می‌افتد. ثبت نام خودرو اتفاق شیرینی است که ممکن در زندگی هرکس چندین بار اتفاق بیافتد. کسب تجربه مسلماً به ما کمک میکند که برای ثبت نام خودرو به چه نکاتی دقت کنیم ولی توجه نکاتی که در ادامه به آنها اشاره میشود خالی از لطف نیست. البته بسیاری از افراد به علت وضعیت مالی نامناسب و همچنین قیمت های نوسانی خودرو توانایی خرید خودروی صفر کیلومتر را ندارند و به خرید خودرو های دست دوم روی می‌آورند. برای خرید خودروی دست دوم باید به نکاتی مانند عدم آسیب دیدگی شاسی و بدنه، چک خودرو از لحاظ فنی، چک سیستم ترمز خودرو، بررسی لاستیک ها، سالم بودن سیستم تهویه و ... توجه کرد.

چک خودرو امری واجب و ضروری:

پیشرفت تکنولوژی باعث شده است بازدهی فنی خودرو ها ارتقا پیدا کند و سطح آسایش برای رانندگان بالاتر برود اما به دلیل وجود تعداد بسیار زیاد سنسور ها و سیم کشی پیچیده دردسرهایی را برای کاربران بوجود آورده است. به همین دلیل ضروری است که چک خودرو به طور مداوم صورت بگیرد تا از بروز خرابی در خودرو جلوگیری به عمل آید. از جمله اقداماتی که باید به طور جدی بررسی شود تست سلامت گیربکس، اطمینان از سالم بودن باطری، تست موتور یا پیشرانه و ... می‌باشد. موتور هسته اساسی هر خودرویی است بنابراین خرابی موتور مستلزم بیشترین میزان هزینه ها می‌باشد. ایرادات در بسیاری از قطعات را می‌توان به نحوی پوشش داد ولی نقص موتور خودرو منجر به از کار افتادن خودرو می‌شود.

کد تخفیف خدمات سرویس خودرو و تعویض روغن:

تخفیف هات به شما کمک می‌کند که علاوه بر کد تخفیف خدمات سرویس خودرو و تعویض روغن به صدها کدتخفیف دیگر به صورت کاملاَ رایگان دسترسی داشته باشید. کارشناسان ما در تخفیف هات پس از بررسی کامل هر کدتخفیف و اطمینان از فعال بودن آنها این کد ها را به شما عزیزان هدیه می‌دهند تا بتوانید با تخفیف مناسب و قیمت ارزان تر خرید های خود را انجام بدهید.