لوگو تخفیفهات
مرتب سازی:
کوپن و کد تخفیف
 تخفیف 20% پست تیپاکس

تخفیف 20% پست تیپاکس

کاربران تخفیف هات می توانند از 20% تخفیف ویژه وبسایت تیپاکس برای ارسال مرسولات خود به سراسر دنیا بهره مند شوید.برای اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت آنی و ثبت سفارش آنلاین روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

20% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
بسته تبلیغاتی بسته تبلیغاتی
توضیحات

رهگیری پست، خدمت کاربردی سایت پست:

امروزه مردم با داشتن طلاعاتی مانند مشخصات مرسوله، تاریخ و ساعت پذیرش مرسوله از طرف پست، نام فرستنده و گیرنده و ... میتوانند مرسوله پستی خود را رهگیری کنند. شرکت پست این امکان را در اختیار مردم قرار داده تا اطلاعات محموله خودشان را از زمان ارسال تا زمان تحویل پیگیری کنند. در واقع سیستم رهگیری پست اطلاعات کاملی را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد و شما میتوانید با در اختیار داشتن شماره بارکد 20 رقمی در هر لحظه از وضعیت مرسوله خود با خبر باشید. تنها نکته این است که این شماره مختص مرسولاتی است که به وسیله پست پیشتاز ارسال می‌شوند. هم چنین شما میتوانید با مراجعه به سایت پست که برای رهگیری پستی در نظر گرفته است از آخرین وضعیت و جزئیات ارسال بسته خودتان مطلع شوید. پیگیری پست برای مرسولات ارسالی از طرف مردم از طرف اداره پست به طور قابل توجهی اهمیت داده می‌شود.

شرکت پست ایران:

شرکت ملی پست ایران شرکتی دولتی و از زیرمجموعه های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات میباشد. این شرکت در سال 1367 با هدف ارائه خدمات پستی و با سرمایه اولیه 5 میلیارد ریال و بیش از 16 هزار نفر نیروی انسانی و جا به جایی نزدیک به سه میلیون مرسوله آغاز به کار کرد. این شرکت در سال 1394 از شرکت پست جمهوری اسلامی ایران به شرکت ملی پست تغییر ساختار داد. هدف از تغییرات قانونی و ورود بخش خصوصی به این حوزه، کاهش هزینه‌ها برای اداره پست بوده است. پست پیشتاز، پست سفارشی، پست صوتی، صندوق پستی پست بار، پست اکسپرس، پست دوقبضه  و.... از جمله خدمات ویژه پست می‌باشد. زمانی که سفارش شما آماده ارسال باشد و در سیستم ثبت شود کد رهگیری از سمت پست برای شما پیامک می شود که می توانید از سایت پست جمهوری اسلامی پیگیری نمایید تا از موقعیت سفارش خود مطلع شوید.

پست پیشتاز سریع ترین سرویس پستی در ایران:

بعد از پست ویژه این قابلیت اداره پست، سریع ترین سرویس پستی در ایران می‌باشد که رهگیری پستی آن به راحتی انجام می‎‌شود. تمامی عملیات های پستی از لحظه قبول مرسوله تا تحویل مرسوله در داخل و خارج از کشور در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می‌شود. حداکثر زمان تحویل مرسوله به گیرنده در سفر های بین شهری تهران 24 ساعت می‌باشد. این زمان برای شهرستان ها به 48 تا 72 ساعت افزایش می‌یابد. این مدت زمان برای روزهای اداری می‌باشد و پیگیری پست در روزهای تعطیل انجام نمی‌شود.

کد تخفیف خدمات پستی و رهگیری پست:

ما در تخفیف هات پس از بررسی هر کدتخفیف و اطمینان از فعال بودن آن کدتخفیف آن را به شما همراهان گرامی هدیه میدهیم. هدف ما در تخفیف هات خرید ارزان قیمت و مقرون به صرفه توسط شما میباشد. شما میتوانید با چند کلیک ساده علاوه بر کد تخفیف خدمات پستی و رهگیری پست صد ها کد تخفیف دیگر را به صورت رایگان در سایت تخفیف هات مشاهده نمایید.

ارسال نظرات