تخفیف ویژه تیماپ تا 100 هزار تومان در گردونه شانس

معتبر تا 6 روز بعد
 تخفیف ویژه تیماپ تا 100 هزار تومان در گردونه شانس
.

 • دیگر تخفیف های :

 • توضیحات فروشگاه اینترنتی تیماپ ، فروشنده انواع محصولات غذایی و ...:

  خریدهای مورد نیاز خود را تا 100 هزار تومان تخفیف از سایت تیماپ انجام دهید و از کد تخفیف تیماپ  موجود در تخفیف هات برای خریدی ارزان استفاده کنید.                     

   خصوصیات فروشگاه آنلاین :

  پیشرفت تکنولوژی و به دنبال آن به وجود آمدن اینترنت همواره در سرعت بخشیدن به کارها تاثیر بسیاری داشته است. یکی از مهم ترین دستاورد های اینترنت به وجود آمدن فروشگاه های آنلاین مانند فروشگاه تیماپ برای خرید آنلاین انواع محصولات می باشد که از تاثیرات مثبت آن می توان به صرفه جویی در وقت اشاره کرد. برای خرید از  این فروشگاه فقط کافیست در هرمکانی که هستید یک گوشی هوشمند و اینترنت داشته باشید. سپس به راحتی می توانید خرید آنلاین و فروش آنلاین خود را از بین صدها برند مطابق سلیقه خود انجام دهید.

  همچنین وجود فروشگاه اینترنتی تیماپ باعث می شود فرد بدون نیاز به مراجعه حضوری به فروشگاه های متعدد بتواند کالای مورد نیاز خود را به راحتی پیدا کند و دیگر نیاز به صرف وقت و هزینه برای حمل و نقل به فروشگاه ها ندارید. اینترنت با خلق این فروشگاه اینترنتی مدل جدیدی از تخفیف‌های گروهی را برای تمام افراد ارمغان آورده‌است.این فروشگاه آنلاین علاوه بر اینکه یک فروشگاه اینترنتی است قابلیت ویژه‌ای به عنوان تیم سازی دارد که شما می‌توانید در هنگام خرید و با اشتراک لینک سفارشتان با دوستان و دعوت از آن‌ها برای خرید محصول، تیمی تشکیل بدهید و علاوه بر تخفیفی که با کد تخفیف تیماپ موجود در وبسایت تخفیف هات به دست آورده‌اید، از تخفیف تیم شدن نیز بهره‌مند شوید و حتی فروش آنلاین داشته باشید

  تخفیف هات
  درصد تخفیف50
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشنده تیماپ
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  تخفیف ویژه تیماپ تا 100 هزار تومان در گردونه شانس

  50%
  1634 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  با کلیک بر روی "خرید کنید" در سایت تخفیف هات وارد وبسایت تیماپ شده و با چرخاندن گردونه شانس برنده 100 هزار تومان اعتبار خرید از فروشگاه اینترنتی تیماپ شوید. لازم به ذکر است هر روز فقط یکبار می توانید شانس خود را امتحان کنید.

  خرید کنید

  برچسب ها: %50