کد تخفیف تپسی تا 13 هزار تومان

کد تخفیف تپسی تا 13 هزار تومان

*توضیحات سایت اینترنتی  تپسی،ارائه دهنده تاکسی اینترنتی: 

با استفاده از برنامه تپ سی می توانید به راحتی درخواست خودرو را به صورت آنلاین انجام دهید و با استفاده از کد تخفیف تپسی ارائه شده در تخفیف هات 13هزار تومان تخفیف بگیرید.
*خصوصیات تپ سی: 
برنامه تپ سی یک اپلیکیشن است که کمک می کند تا سفر های درون شهری راحت تر، امن تر و ارزان تر انجام شود. این سامانه هوشمند درخواست آنلاین خودرو در بیشتر شهر های پر جمعیت به مردم خدمات خود را ارائه می دهد. این شرکت مورد اطمینان میلیون ها ایرانی است که به صورت روزانه از برنامه تپ سی استفاده می کنند. با استفاده از سامانه هوشمند درخواست خودرو تپ سی مسافران می توانند بدون اتلاف وقت، به راحتی و در کمترین ممکن تاکسی آنلاین بگیرند و سفرهای درون شهری خود را انجام دهند. برنامه تپ سی تنها یک اپلیکیشن نیست بلکه یک گروه بزرگی از کارشناسان ایرانی است که در تلاش هستند تا امنیت و آسایش را برای مسافران و راحتی و درآمد را برای مسافران به ارمغان بیاورند.
این سامانه با به کارگیری تکنولوژی پیشرفته فرآیند درخواست سفر را با سرعت و بهره وری بهتر انجام می دهد. اتلاف وقت کمتر، هزینه های ارزانتر و کیفیت بهتر از ارزش هایی است که برنامه تپ سی برای مشتریان و کاربران خود به وجود می آورد. از دیگر ارزش های خلق شده توسط سامانه هوشمند درخواست خودرو تپ سی حل مشکل ترافیک و آلودگی هوا در شهر های بزرگ است که از کلیدی ترین ارزش های به وجود آمده توسط برنامه تپ سی محسوب می شود. استفاده از خدمات تپ سی به معنای استفاده ی کمتر از خودروهای شخصی و در نتیجه ترافیک کمتر و هوایی پاکیزه تر است. برنامه تپ سی خدمات خود را با سرعت بالا به کاربران ارائه می دهد، بدین صورت که شما از زمانی که قصد انجام سفر می کنید تا زمانی که یک خودرو آماده ارائه خدمت به شما باشد تنها چند ثانیه زمان لازم است و نیاز به تماس تلفنی ندارید.


برنامه تپسی مکان شما را تشخیص می دهد و راننده را به محلی که شما درخواست داده اید اعزام می کند. با تپ سی سفرهای شما ارزانتر انجام می شود به گونه ای که در اکثر اوقات شاهد کاهش 40 درصدی هزینه های سفر خود خواهید بود. قبل از آغاز سفر شما هزینه ی سفر را مشاهده می کنید و نیازی که برای هزینه کمتر با راننده پانه بزنید. همچنین پرداخت هزینه سفر تپ سی خود را می توانید به صورت آنلاین و یا نقدی انجام دهید. لازم به ذکر است که با داشتن کد تخفیف تپسی می توانید هزینه سفر خود را کاهش داده و ارزان تر سفر کنید.
تپسی پیشرفته ترین اپلیکیشن درخواست خودرو را در کشور طراحی کرده است تا مسافر و راننده به راحتی از خدمات این سامانه هوشمند درخواست خودرو استفاده کنند. تپسی برای جذب رانندگان از شایسته ترین افراد استفاده می کند و آن ها را تحت آموزش قرار می دهد تا خدماتی که به مسافران ارائه می دهند با کیفیت عالی باشد. امنیت سفر از ارزش های دیگری است که تپ سی برای مسافران خود به وجود آورده است. برنامه تپ سی مسیر سفرها را به طور دائم زیر نظر می گیرد تا از امنیت سفر مسافران اطمینان حاصل نماید. مسافران در حین سفر خود می توانند لینک سفر را برای اعضای خانواده و یا دوستان خود ارسال کنند تا آن ها نیز به صورت آنلاین و زنده مسیر سفر مسافر را رصد کنند و هر دو طرف اطمینان خاطر را از سفر مسافر داشته باشند. تپسی دارای پنل سازمانی نیز می باشد که یک سامانه تحت وب است که برای ارسال درخواست سفر برای چندین نفر به صورت همزمان طراحی شده است.
هدف این محصول پاسخگویی به نیاز های درون شهری کارکنان سازمان های بزرگ است. ویژگی های اصلی پنل سازمانی شامل درخواست چند خودرو به صورت همزمان و بدون محدودیت در تعداد خودرو ها، گزارش گیری آنلاین از قیمت سفر ها و ردگیری مسیر سفر ها در وب سایت، دریافت گزارش از جمع سفر ها در یک بازه زمانی مشخص در قالب ی فایل اکسل که شامل اطلاعاتی از مبدأ، مقصد و زمان سفر ها و نیز مشخصات مسافران می باشد و نحوه پرداخت هزینه سازمانی به صورت آنلاین و اعتباری است. با 1630 تپسی بدون نیاز به اینترنت و به صورت تلفنی درخواست خودرو را برای شما انجام می دهد و از دیگر خدمات ارائه شده توسط این سامانه که هزینه سفر شما را کاهش می دهد تپسی لاین است. این محصول در کنار سرویس کلاسیک به جابه جایی سریع و ارزان مسافر در سطح شهر می پردازد. با دانلود تپ سی می توانید از خدمات این سامانه به راحتی بهره مند شوید و سفر های امن، ارزان و راحت را تجربه کنید.
تخفیف هات
درصد تخفیفبالای 60
نوع تخفیفکد تخفیف
ارائه دهنده / فروشندهتپسی
کشور تولید کنندهایران

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

معتبر تا 1 هفته بعد

کد تخفیف : X4F0AV

نحوه استفاده : از طریق سایت تخفیف هات با وارد کردن کد تخفیف از 13هزار تومان تخفیف اولین سفر تپسی بهره‌مند شوید.‌ برای ورود به وبسایت تپسی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

از این تخفیف 563 بار استفاده شده

80% تخفیف خرید کنید

برچسب ها: خدمات اینترنتی, حمل و نقل و گردشگری, پیک و تاکسی اینترنتی, تپسی, بالای 60