کد تخفیف 50 هزار تومانی باسلام!
 

کد تخفیف تپسي ویژه سفینه فضایی

معتبر تا 1 ماه بعد
 کد تخفیف تپسي ویژه سفینه فضایی
.


 • کد تخفیف تپسي ویژه سفینه فضایی

  80%
  8319 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات میتوانید در طرح سفینه تپسی امتیاز کسب کنید و از طرح‌ها و امتیازات ویژه تخفیفی فروشگاه‌های آنلاین و تپسی بهره‌مند شوید.این سفینه چهار مقصد زمین، خورشید، ماه و کهکشان دارد که در هر سطحی که باشید میتوانید به ازای هر 1000 تومان امتیاز کسب کنید و درفروشگاه تپسی‌ خرید کنید.جهت کسب اطلاعات بیشتر به اپلیکیشن تپسی در قسمت منوی پروفایل و سفینه فضایی مراجعه کنید.برای ورود به سایت تپسي بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

  خرید کنید

  خصوصیات تپسي:

  امروزه گرفتن تاکسی و پیدا کردن ماشین برای سفرهای درون شهری دیگر کار سختی نمیباشد. سختی هایی که در گذشته برای گرفتن تاکسی از قبیل: معطل شدن های بسیار زیاد، خستگی بسیار، کرایه های بالا و... وجود داشت امروزه از بین رفته است. به راحتی با نصب اپلیکشن های مختلف میتوانید در سریع ترین زمان ممکن حمل و نقل درون شهری داشته باشید. در بین اپلیکیشن های مختلف یکی از بهترین ها اپلیکیشن تپسي است. این مجموعه فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کردند تا هموطنان ایرانی سفرهای درون شهری راحت تر و با کیفیت تری را تجربه کنند. 
  با  تپسي میتوانید در سریع ترین زمان ممکن تاکسی بگیرید و به محل مورد نظر خود بروید. دیگر با تپسی معطل نخواهید شد و تاکسی شما سریع به مبدا می آید. هزینه حمل و نقل شما قبل از رسیدن راننده مشخص میشود و به راحتی میتوانید از هزینه اطلاع پیدا کنید و نیازی به چانه زدن نباشد. علاوه بر این با دریافت کوپن تخفیف و کد تخفیف تپسی (tap30) میتوانید ارزان تر سفر کنید.
  كد تخفيف تپسي  اصفهان:
  علاوه بر کوپن تخفیف و كد تخفيف تپسي اصفهان (tap30) میتوانید برای اپلیکیشن اسنپ از کد تخفیف اسنپ و کوپن تخفیف تپسی استفاده کنید و با استفاده از کد تخفیف تپسی و کد تخفیف اسنپ، هزینه ی سفرهای درون شهری خود را مناسب تر و کمتر کنید. علاوه بر هزینه مناسب سفری امن را با تپسِِي تجربه میکنید چرا که در کل راه سفر درون شهری شما تحت کنترل شرکت tap30 هستید و علاوه بر این موضوع میتوانید سفر خود را با خانواده و یا دوستانتان در تپسی به اشتراک بگذارید. با این اشتراک گذاری دوستانتان میتوانند شما را به صورت زنده ببینند. رانندگان  اپلیکیشن تپسی بسیار خوش اخلاق میباشند و همچنین ماشین آن ها تمیز و مجهز است که میتوانید سفری با کیفیت را با تپسي  تجربه کنید.
  علاوه بر این مزایا رانندگی این رانندگان بسیار با دقت است و شما سالم و صحیح به مبدا خود میرسید. این اپلکیشن در هر شهری فعال است و شما در هر مکانی که باشید با مراجعه به این برنامه میتوانید سریع برای خود تاکسی بگیرید. اگر شما هم فکر میکنید رانندگی خوبی دارید میتوانید با مراجعه به این سایت یکی از اعضای این خانواده بزرگ تپسی tap30 شوید و کسب درآمد کنید. تلاش این مجموعه بر بالا بردن کیفیت سفرهای شما مشتریان عزیز است. 
  تخفیف تپ سی و اسنپ:
  کاربرانی که از اسنپ و تپ سی استفاده میکنند پیامک هایی حاوی کوپن تخفیف تپ سی و اسنپ دریافت می کنند.این پیامک ها شامل کدتخفیف تپسی می باشد که در مدت زمان محدودی قابل استفاده است. با استفاده از کوپن تخفیف تپسی سفر افراد ارزان تر خواهد بود.پس از منقضی شدن کد ها کد تخفیف تپسی جدید برای افراد ارسال می شود تا سفرهایشان به صرفه انجام شود. به دلیل افزایش متقاضی تخفیف تپسی در شهرهای تهران و مشهد، کد تخفیف تپسی تهران و کد تخفیف تپسی مشهد بیشترین کدهایی هستند که برای افراد ارسال میشوند. دریافت کد تخفیف تپ سی میتواند مانند کد تخفیف اتوبوس برای افراد جذاب باشد.
  تخفیف هات
  درصد تخفیفبالای 60%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهتپسی
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: بالای 60%