کد تخفیف تپسي تا 10 هزار تومان

منقضی شد
 کد تخفیف تپسي تا 10 هزار تومان
.


 • کد تخفیف تپسي تا 10 هزار تومان

  80%
  6152 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : QZ8B7R


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات با نصب اپلیکیشن تپسي و وارد کردن کد تخفیف از 10 هزار تومان تخفیف در اولین سفرتان بهره‌مند شوید.‌ لازم به توضیح است این کد معرف می باشد و احتمال دارد در برخی شهر ها فعال نباشد. برای ورود به سایت تپسي بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

  خرید کنید

  توضیحات سایت اینترنتی تپسی ، تاکسی اینترنتی:

  در سریع ترین زمان ممکن و به راحتی در هر مکانی از طریق تپسي تاکسی بگیرید و برای اولین سفر خود تا 7 هزار تومان از تخفیف تپسي بهرمند شوید. 

  خصوصیات تپسي:

  امروزه گرفتن تاکسی و پیدا کردن ماشین برای سفرهای درون شهری دیگر کار سختی نمیباشد. سختی هایی که در گذشته برای گرفتن تاکسی از قبیل: معطل شدن های بسیار زیاد، خستگی بسیار، کرایه های بالا و... وجود داشت امروزه از بین رفته است. به راحتی با نصب اپلیکشن های مختلف میتوانید در سریع ترین زمان ممکن حمل و نقل درون شهری داشته باشید. در بین اپلیکیشن های مختلف یکی از بهترین ها اپلیکیشن تپسي است. این مجموعه فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کردند تا هموطنان ایرانی سفرهای درون شهری راحت تر و با کیفیت تری را تجربه کنند و از مشکلاتی که در گذشته داشتند کاسته شود. با  تپسي میتوانید در سریع ترین زمان ممکن تاکسی بگیرید و به محل مورد نظر خود بروید. دیگر با تپسی معطل نخواهید شد و تاکسی شما سریع به مبدا می آید. هزینه حمل و نقل شما قبل از رسیدن راننده مشخص میشود و به راحتی میتوانید از هزینه اطلاع پیدا کنید و نیازی به چانه زدن نباشد. علاوه بر این با دریافت کد تخفیف تپسی (tap30) میتوانید ارزان تر سفر کنید.
  علاوه بر کد تخفیف تپسی(tap30) میتوانید برای اپلیکیشن اسنپ از کد تخفیف اسنپ استفاده کنید و با استفاده از کد تخفیف تپسی و کد تخفیف اسنپ، هزینه ی سفرهای درون شهری خود را مناسب تر و کمتر کنید. علاوه بر هزینه مناسب سفری امن را با تپسِِي تجربه میکنید چرا که در کل راه سفر درون شهری شما تحت کنترل شرکت tap30 هستید و علاوه بر این موضوع میتوانید سفر خود را با خانواده و یا دوستانتان در تپسی به اشتراک بگذارید. با این اشتراک گذاری دوستانتان میتوانند شما را به صورت زنده ببینند. رانندگان  اپلیکیشن تپسی بسیار خوش اخلاق میباشند و همچنین ماشین آن ها تمیز و مجهز است که میتوانید سفری با کیفیت را با تپسي  تجربه کنید علاوه بر این مزایا رانندگی این رانندگان بسیار با دقت است و شما سالم و صحیح به مبدا خود میرسید. این اپلکیشن در هر شهری فعال است و شما در هر مکانی که باشید با مراجعه به این برنامه میتوانید سریع برای خود تاکسی بگیرید. اگر شما هم فکر میکنید رانندگی خوبی دارید میتوانید با مراجعه به این سایت یکی از اعضای این خانواده بزرگ تپسی tap30 شوید و کسب درآمد کنید. تلاش این مجموعه بر بالا بردن کیفیت سفرهای شما مشتریان عزیز است. 
  تخفیف هات
  درصد تخفیف100
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهتپسی
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: بالای 60%