تخفیف 22% خرید توپ بسکتبال

معتبر تا 4 روز بعد
22%تخفیف 22% خرید توپ بسکتبال
.

 •    سایر

 • تخفیف 22% خرید توپ بسکتبال

  22% ( سود شما در این خرید : 65,780 تومان )
  1740 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 299,000 تومان
  • 233,220 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت دیجی کالا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" بدون داشتن هیچ کد تخفیفی امکان خرید انواع توپ بسکتبال را از سایت دیجی کالا با 22% تخفیف خواهید داشت.

  خرید کنید

   توضیحات  فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ،فروشنده انواع توپ بسکتبال:

  تخفیف خرید لوازم بدنسازی مانند انواع توپ بسکتبال محکم و با دوام در سایت اینترنتی دیجی کالا با 22% تخفیف ویژه به فروش می رسد.

  خصوصیات توپ بسکتبال:

  در مسابقه ورزش بسکتبال بین دو تیم 6 نفره برگزار می شود. دو داور مسابقه را هدایت کرده یکی بعنوان داور اول و دیگری بعنوان داور دوم،در این مسابقه بازیکنان موظف اند توپ بسکتبال را فقط با دست خود لمس کنند. مدت زمان بازی بسکتبال 4 دوره 10 دقیقه ای می باشد که به کوارتر معروف است. در ورزش بسکتبال هر پرتاب آزاد یک امتیاز،پرتاب داخل قوس دو امتیاز و پرتاب پشت قوس سه امتیاز برای تیم دارد.  اگر در بازی خطای غیر ورزشی صورت گیرد جریمه آن دو پرتاب آزاد برای حریف و مالکیت توپ بسکتبال از وسط زمین می باشد . اگر خطای فنی ( خطایی که بدون برخورد بازیکن بوجود می آید) صورت گیرد، جریمه آن یک پرتاب آزاد است. در کل مسابقه بسکتبال ایران یا هر کشور دیگری همانند انواع مسابقه  ها اصول و قواعد خاص خود را دارد.

  توپ بسکتبال یک توپ کروی شکل است که در اندازه های متفاوتی تولید می شود. توپ بسکتبال با توجه به سطح بازی بازیکنان دسته بندی های متفاوتی از نظر سایز و جنس دارد. این توپ ها با 22% تخفیف در جشنواره دیجی کالا به فروش می رسد.
  نظرات کاربران در مورد توپ بسکتبال:
  نقاط قوت: جنس خوب توپ، مناسب برای سالن های ورزشی، وزن مناسب برای کودکان و... از ویژگی های مثبت محصول است.
  نقاط ضعف: قیمت گران محصول از ویژگی های منفی محصول است.
  جمع بندی نظرات کاربران: بیش از 22% از کاربران از خرید توپ های بسکتبال از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا رضایت کامل داشته اند.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف30%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 30%