تخفیف 33% خرید توپ بسکتبال

33%تخفیف 33% خرید توپ بسکتبال

* توضیحات  فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ،فروشنده انواع توپ بسکتبال:

انواع توپ بسکتبال محکم و با دوام در سایت اینترنتی دیجی کالا با 33% تخفیف ویژه به فروش می رسد.

*توضیحات توپ بسکتبال:

در مسابقه ورزش بسکتبال بین دو تیم 6 نفره برگزار می شود . دو داور مسابقه را هدایت کرده یکی بعنوان داور اول و دیگری بعنوان داور دوم،در این مسابقه بازیکنان موظف اند توپ بسکتبال را فقط با دست خود لمس کنند . مدت زمان بازی بسکتبال 4 دوره 10 دقیقه ای می باشد که به کوارتر معروف است . در ورزش بسکتبال هر پرتاب آزاد یک امتیاز،پرتاب داخل قوس دو امتیاز و پرتاب پشت قوس سه امتیاز برای تیم دارد . اگر در بازی خطای غیر ورزشی صورت گیرد جریمه آن دو پرتاب آزاد برای حریف و مالکیت توپ بسکتبال از وسط زمین می باشد . اگر خطای فنی ( خطایی که بدون برخورد بازیکن بوجود می آید ) صورت گیرد ، جریمه آن یک پرتاب آزاد است . در کل مسابقه بسکتبال ایران یا هر کشور دیگری همانند انواع مسابقه  ها اصول و قواعد خاص خود را دارد .
توپ بسکتبال یک توپ کروی شکل است که در اندازه های متفاوتی تولید می شود . توپ بسکتبال با توجه به سطح بازی بازیکنان دسته بندی های متفاوتی از نظر سایز و جنس دارد . توپ بتا که با 33% تخفیف  در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ارائه شده سایز 3 می باشد که این سایز برای کودکان مناسب است . جنس این توپ لاستیکی است و در سالن ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد . با توجه به وزن مناسبی که این محصول دارد(280 تا 320 گرم ) و از نظر کاربران کیفیت آن با قیمتش متناسب است ، همچنین تخفیف ویژه ای برای این توپ بسکتبال در نظر گرفته شده ، می توان آن را بعنوان هدیه برای کودکان خریداری کرد .


تخفیف هات
درصد تخفیف40
نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
کشور تولید کنندهایران

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

معتبر تا 1 ماه بعد

کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار

نحوه استفاده : شما از طریق سایت دیجی کالا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" بدون داشتن هیچ کد تخفیفی امکان خرید انواع توپ بسکتبال را از سایت دیجی کالا با 33% تخفیف خواهید داشت.

از این تخفیف 509 بار استفاده شده

  • 29,000 تومان
  • 19,300 تومان
33% تخفیف( سود شما در این خرید : 9,700 تومان )

خرید کنید

برچسب ها: ورزش، سلامت و پزشکی, لوازم ورزشی و تناسب اندام, دیجی کالا, 40%