کد تخفیف 33% خرید توپ بسکتبال

-33% توپ بسکتبال


* توضیحات  فروشگاه اینترنتی دیجی کالا / فروشنده توپ بسکتبال:

این توپ بسکتبال در سایت دیجی کالا به فروش می رسد.


*توضیحات توپ بسکتبال:

در ورزش بسکتبال بین دو تیم 6 نفره مسابقه برگزار می شود . دو داور مسابقه را هدایت کرده یکی بعنوان داور اول و دیگری بعنوان داور دوم .  در مسابقه بازیکنان موظفند توپ بسکتبال را فقط با دست خود لمس کنند . مدت زمان بازی بسکتبال 4 دوره 10 دقیقه ای می باشد که به کوارتر معروف است . در ورزش بسکتبال هر پرتاب آزاد یک امتیاز،پرتاب داخل قوس دو امتیاز و پرتاب پشت قوس سه امتیاز برای تیم دارد . اگر در بازی خطای غیر ورزشی صورت گیرد جریمه آن دو پرتاب آزاد برای حریف و مالکیت توپ بسکتبال از وسط زمین می باشد . اگر خطای فنی ( خطایی که بدون برخورد بازیکن بوجود می آید ) صورت گیرد ، جریمه آن یک پرتاب آزاد است . در کل مسابقه بسکتبال همانند هر مسابقه دیگری اصول و قواعد خاص خود را دارد . 
توپ بسکتبال یک توپ کروی شکل است که در اندازه های متفاوتی تولید می شود . توپ بسکتبال با توجه به سطح بازی بازیکنان دسته بندی های متفاوتی از نظر سایز و جنس دارد . توپ بسکتبال بتا که با 33% تخفیف ارائه شده سایز 3 می باشد که این سایز برای کودکان مناسب است . جنس این توپ بسکتبال لاستیکی است و در سالن ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد . با توجه به وزن مناسبی که این محصول دارد  (280 تا 320 گرم ) و از نظر کاربران کیفیت آن با قیمتش متناسب است ، همچنین تخفیف ویژه ای برای این توپ بسکتبال در نظر گرفته شده ، می توان آن را بعنوان هدیه برای کودکان خریداری کرد .تخفیف هات
ارائه دهنده / فروشنده دیجی کالا
کشور تولید کننده ایران

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کد تخفیف
پیشنهاد تخفیف دار
توضیحات شما از طریق سایت دیجی کالا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" بدون داشتن هیچ کد تخفیفی امکان خرید این توپ بسکتبال را از سایت دیجی کالا با 33% تخفیف خواهید داشت.
  • تولیدکننده: بتا
  • مدل کالا: PBR3-MC-2
مهلت پایان این پیشنهاد:
  • 29,000 تومان
  • 19,300 تومان
  • قیمت بدون مالیات: 19,300 تومان
33% تخفیف

برچسب ها: ورزش، سلامت و پزشکی, لوازم ورزشی و تناسب اندام, دیجی کالا, 40%