لوگو تخفیف هات

تخفیف 17% خرید توپ بسکتبال

17 درصد
0
79
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
17%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: بتا

با کلیک بر روی "خرید توپ" میتوانید از 30% تخفیف ویژه برای خرید توپ بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید توپ" کلیک نمایید.

قیمت قدیم
600,000
سود شما
101,000
قیمت جدید
499,000

خصوصیات توپ بسکتبال:
 

در مسابقه ورزش بسکتبال بین دو تیم 6 نفره برگزار می شود. دو داور مسابقه را هدایت کرده یکی بعنوان داور اول و دیگری بعنوان داور دوم،در این مسابقه بازیکنان موظف اند توپ بسکتبال را فقط با دست خود لمس کنند. مدت زمان بازی بسکتبال 4 دوره 10 دقیقه ای می باشد که به کوارتر معروف است. در ورزش بسکتبال هر پرتاب آزاد یک امتیاز،پرتاب داخل قوس دو امتیاز و پرتاب پشت قوس سه امتیاز برای تیم دارد. اگر در بازی خطای غیر ورزشی صورت گیرد جریمه آن دو پرتاب آزاد برای حریف و مالکیت توپ بسکتبال از وسط زمین می باشد . اگر خطای فنی ( خطایی که بدون برخورد بازیکن بوجود می آید) صورت گیرد، جریمه آن یک پرتاب آزاد است. در کل مسابقه بسکتبال ایران یا هر کشور دیگری همانند انواع مسابقه ها اصول و قواعد خاص خود را دارد.

 

توپ بسکتبال یک توپ کروی شکل است که در اندازه های متفاوتی تولید می شود. توپ بسکتبال با توجه به سطح بازی بازیکنان دسته بندی های متفاوتی از نظر سایز و جنس دارد. این توپ ها با تخفیف ویژه کد تخفیف دیجیکالا و یا کد تخفیف با سلام و ...به فروش می رسد. افراد بسکتبالیست و یا والیبالیست هم ورزش بدنسازی را انجام میدهند و نیلز به خرید دمبل دارند.

 


 

 


 

 

نظرات کاربران در مورد توپ بسکتبال:

 

نقاط قوت: جنس خوب توپ، مناسب برای سالن های ورزشی، وزن مناسب برای کودکان و... از ویژگی های مثبت محصول است.

 

نقاط ضعف: قیمت گران محصول از ویژگی های منفی محصول است.

 

جمع بندی نظرات کاربران: بیش از 17% از کاربران از خرید توپ های بسکتبال از فروشگاه اینترنتی با کدتخفیف رضایت کامل داشته اند.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد