لوگو تخفیفهات

کوپن تخفیف 100% برای همراه اولی ها ویژه تماشای آنلاین فیلم خارجی با زیرنویس،فیلم ایرانی و فیلم سینمایی و... در نماوا

100% تخفیف
1
187
0
اشتراک گذاری
راهکار اول: فعلا معتبر

شما از طریق سایت تخفیف هات و با نصب اپلیکیشن ذره بین می توانید با وارد کردن شماره همراه اول خود از 2 گیگابایت اینترنت رایگان و تماشای فیلم و سریال از نماوا به صورت کاملا رایگان بهره مند شوید.جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

توضیحات

خصوصیات نماوا :
 

امروزه با افزایش کیفیت و سرعت اینترنت ، تماشای آنلاین فیلم خارجی با زیرنویس،بصورت آنلاین بسیار مورد توجه عموم قرار گرفته است . در حال حاضر اپلیلکیشن نماوا جز قوی ترین نرم افزارها برای  تماشای آنلاین فیلم خارجی با زیرنویس یا دانلود سریال با کیفیت بالا و بدون قطعی می باشد . برای استفاده از این نرم افزار بعد از نصب آن ثبت نام کرده و در ادامه از تماشای سریال هایی که مورد علاقه تان است به همراه کوپن تخفیف و كد تخفيف نماوا لذت می برید . برای بهره مندی از همه امکانات این اپلیکیشن بهتر است که ثبت نام کنید. نماوا دارای دسته بندی های متنوعی می باشد ، از جمله : فیلم ایرانی ، تماشای آنلاین فیلم خارجی با زیرنوس ، فیلمای هندی ، انیمیشن ، مستند ، فیلمای آسیای شرقی ، کمدی ، ترسناک ،سینمایی ایرانی و خارجی ، فیلمای اکشن ، عاشقانه و ... 

تماشای آنلاین فیلم:

یکی از بهترین دسته بندی های آن تماشای آنلاین فیلم خارجی می باشد نکته قابل توجه این است که تماشای آنلاین فیلم خارجی این نوع فیلم ها چند زبانه می باشد . تماشای آنلاین فیلم خارجی در تقویت زبان مورد نظر بسیار موثر است. نماوا فیلم ایرانی و خارجی را در دسته بندی های متفاوت قرار داده که افراد بتوانند براساس سلیقه خود این فیلم ها را به همراه کد اشتراک نماوا تماشا کنند. سریال هایی که مناسب رده سنی کودکان است به همراه انیمیشن ها در دسته بندی دیگری قرار گرفته است.

با لمس تصاویر درسایت نماوا می توانید جزئیات فیلمها را مشاهده کنید. یکی دیگر از قابلیت های جالب نماوا این است که می توانید فیلم را متوقف و ادامه آن را در زمان دیگری به همراه کوپن تخفیف نماوا و کد هدیه نماوا تماشا کنید . در صورت ثبت نام در این اپلیکیشن می توانید 2 روز از اشتراک رایگان نماوا استفاده کنید و در نهایت با خرید اشتراک 2 روز ، ا ماه ،3 ماه ، 6 ماه و 1 سال از تماشای آنلاین فیلم خارجی با زیرنویس و با استفاده از کوپن تخفیف و کد تخفیف نماوا ... لذت ببرید . 

 

وبسایت نماوا:

برای خرید اشتراک های نماوا بهتر است از کارت هدیه نماوا و کد هدیه نماوا استفاده کرد تا اشتراک ها را به صرفه تر خریداری کنید. برای بهره مندی از کد تخفیف نماوا رایگان می توانید در مسابقات وبسایت نماوا شرکت کرده و از جوایز آن که اشتراک رایگان است بهر ه مند شوید. اشتراک یک روزه نماوا نیز به صورت رایگان و یا با پرداخت مقدار کمتری هزینه میتواند در دسترس شما قرار گیرد. این اشتراک برای کسانی که استفاده دائم از این وبسایت را ندارند بهترین گزینه می باشد.

ارسال نظرات