لوگو تخفیف هات
کارنامه
کوپن و کد تخفیف
اشتراک رایگان 7 روزه آیو با تکمیل پروفایل خود

اشتراک رایگان 7 روزه آیو با تکمیل پروفایل خود

با تکمیل کردن اطلاعات پروفایل خود در وبسایت آیو می‌توانید از 7 روز اشتراک رایگان آیو بهره‌مند شوید. برای ورود و تکمیل اطلاعات در وبسایت آیو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف آنتن تا 30000 هزار تومان ویژه تماشای مسابقات فوتبال

کد تخفیف آنتن تا 30000 هزار تومان ویژه تماشای مسابقات فوتبال

با وارد کردن کد تخفیف کاربران میتوانند از 30000 هزارتومان تخفیف ویژه برای تماشای فوتبال بهره مند شوند.برای استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده سپس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

30,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 50% تلویزیون اینترنتی رایگان آیو نت

کد تخفیف 50% تلویزیون اینترنتی رایگان آیو نت

مشترکین آیو اگر از اینترنت هر اپراتوری مثل همراه اول، ایرانسل، شاتل، آسیاتک، پارس انلاین و ...برای تماشای فیلم، سریال،مستند و ... استفاده می کنند حجم اینترنت مصرفی برایشان به صورت نیم بها محاسبه میشود. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

50% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
اسنپ مارکت اسنپ شاپ
توضیحات

 

ضرورت و اهمیت پخش زنده تلویزیون:

پخش زنده تلویزیون برای زمان هایی که دسترسی به تلویزیون ندارید جز بهترین خدماتی است که فعالان حوزه کسب و کارهای اینترنتی انجام داده اند. تصور کنید منتظر مسابقه فوتبال مورد علاقه تان هستید و به هر دلیلی دسترسی به تلویزیون ندارید. پخش زنده فوتبال در این صورت، تبدیل به بهترین اتفاق زندگی تان می شود. حال اگر برنامه ایی بازپخش نداشته باشد شرایط بدتر خواهد شد. برای همین سازمان صدا و سیما امکان پخش زنده تلویزیون را در اختیار مخاطبان خود قرار داده است تا برنامه ایی را از دست ندهند.

 

برای دریافت کد تخفیف پخش زنده تلویزیون در تلویزیون ایران لطفا به سایت تخفیف هات سر بزنید و از آخرین کد تخفیف خدمات پخش زنده شبکه تلویزیون ایران استفاده کنید.

 

پخش زنده تلویزیون محبوب برای علاقه مندان فوتبال:

برای پخش زنده شبکه تلویزیون ایران کافی است اینترنت داشته باشید تا با بهترین کیفیت، به تماشای برنامه های مورد علاقه تان بنشینید. پخش زنده شبکه تلویزیون بیشتر از همه برای طرفداران فوتبال لطف بسیار زیادی دارد. تماشای مسابقات فوتبال اگر به صورت پخش زنده فوتبال نباشند عموما جذابیت و هیجان تماشای زنده فوتبال را نخواهند داشت. پخش زنده تلویزیون به کمک علاقه مندان فوتبال می آید.

 

کافی است پس از دریافت کد تخفیف از سایت تخیف هات به سایت های پخش زنده تلویزیون سر بزنید و یا به سایت خود شبکه بروید و پخش زنده شبکه سه را انتخاب کنید تا با پخش زنده فوتبال هیجان زیادی را تجربه کنید. زمانی که می خواهید مسابقه فوتبال یا هر ورزش مورد علاقه تان را به صورت آنلاین داشته باشید، کد تخفیف خرید اشتراک پخش زنده شبکه تلویزیون را از سایت تخفیف هات دریافت نمایید.

 

پخش زنده شبکه سه:

شبکه سه طرفداران بسیار زیادی در بین مخاطبان تلویزیون ایران دارد و همیشه سریال ها و علی الخصوص برنامه های تلویزیونی آن بسیار محبوب بوده است. گاهی اوقات این محبوبیت در بین مردم باعث حتی واکنش های اجتماعی نیز می شود. پخش زنده شبکه سه هم از خود سایت شبکه سه و هم از سایت های تلویزیون آنلاین قابل مشاهده است و پخش زنده شبکه سه این امکان را به مخاطبان خود می دهد تا به صورت آنلاین به تماشای برنامه های مورد علاقه خود بنشینند. برای تماشای برنامه های مورد علاقه خود و پخش زنده شبکه تلویزیون کد تخفیف را از سایت تخفیف هات به صورت رایگان دریافت نمایید.

 

ارسال نظرات