لوگو تخفیفهات
مرتب سازی:
کالا
فعلا معتبر

خرید تخم مرغ با 20%تخفیف

قیمت قدیم
15,000
سود شما
3,000
قیمت جدید
12,000
فعلا معتبر

خرید تخم بلدرچین با 20% تخفیف

قیمت قدیم
15,000
سود شما
3,000
قیمت جدید
12,000
بسته تبلیغاتی بسته تبلیغاتی
توضیحات

 

خصوصیات تخم مرغ: 

تخم مرغ، یکی از مغذی ترین مواد غذایی محسوب می شود. تخم مرغ، حاوی مواد معدنی فراوان شامل فولات، فسفر، سلنیوم، ویتامینB واسیدهای چرب امگا 3 میباشد. اگر که نمی توانید ماهی بخورید، تخم مرغ می تواند یک جایگزین مناسب برای آن باشد. تخم بلدرچین، حاوی مقادیر بالایی ریزمغذی ها می باشد که برای سلامتی مفید می باشد. تخم مرغ از آن دسته مواد خوراکی است که کلسترول قابل توجهی دارد اما این کلسترول در خون تاثیر بد و منفی ندارد. مصرف به اندازه آن مخصوصا اگر آب پز باشد میتواند برای سلامتی بدن نیز مفید باشد. 

 

فوائد استفاده از تخم پرندگان:

مصرف تخم بلدرچین برای وعده صبحانه خوب است به دلیل اینکه سرشار انرژی است و پروتئین زیادی دارد. همچنین به بالا بردن سطح انرژی بدن کمک می کند. میزان پروتئین در تخم بلدرچین نسبت به تخم مرغ بیشتر است و تخم بلدرچین غنی از کلسیم و فسفر است و برای سلامت مغز و استخوان مفید است. تعداد مواد معدنی تخم غاز و مرغ با هم برابر است اما مقدارشان متفاوت است. تخم غاز حاوی فسفر، کلسیم، آهن و روی است. اما تخم اردک اسید چرب امگا3 بیشتری دارد. 

 

میزان کربوهیدرات تخم اردک بسیار مشابه تخم‌مرغ است و فقط پروتئین آن کمی بیشتر است. همچنین ویتامین‌های موجود در تخم اردک و مرغ شبیه هم است و فقط مقدارشان در تخم اردک کمی بیشتر است. تخم شترمرغ دارای کالری، چربی و پروتئین فراوانی است. مصرف تخم شترمرغ مزایایی برای مغز و سیستم عصبی، سیستم گوارش، سیستم ایمنی انرژی فراهم می‌آورد. همچنین تخم غاز، تخم شترمرغ و ... هم در دوران بارداری به دلیل مواد مغذی که دارد، مصرف می‌شود. اما باید در مصرف آن اعتدال را رعایت کنید زیرا زیاده ‌روی در مصرف آن سبب افزایش وزن خواهد شد.

 

ارائه کد تخفیف خرید انواع تخم مرغ به صورت واقعی و جذاب:

برای استفاده از کد تخفیف انواع این ماده خوراکی همچون تخم غاز و سایر فراورده های پروتئینی می توانید به وب سایت تخفیف هات مراجعه نمائید. با استفاده از این سامانه می توانید از بهترین و محبوب ترین انواع کد تخفیف ویژه جهت خرید آنلاین انواع این محصولات نظیر تخم شترمرغ بهره مند شوید. این مجموعه بهترین کد تخفیف را نیز برای کاربران در نظر گرفته است تا خرید اینترنتی مطمئن و ارزان داشته باشند.

 

ارسال نظرات