لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

دریافت کد تخفیف های دیجی کالا در طرح کاغذ بازی نمایشگاه کتاب

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
585
3.1
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

در جشنواره کتاب دیجی کالا مسابقه ای تحت عنوان کاغذ بازی در نظر گرفته شده، که در آن با خواندن تیکه های کتاب به چند سوال پاسخ میدهید و کد تخفیف دیجی کالا برای خرید ارزان تر را دریافت می‌کنید. به علاوه در قرعه کشی 5 فیدیبوک نیز شرکت داده خواهید شد. برای شرکت در مسابقه کاغذ بازی میبایست بر روی "مسابقه" کلیک نمایید.

راهکار تخفیف خدمت
راهکار دوم: منقضی

در اپلیکیشن بله با دعوت دوستان و انجام تراکنش سکه های خود را افزایش دهید و کد تخفیف دیجی کالا دریافت نمایید. به ازای اولین تراکنش و دعوت دوستان از 100 سکه و به ازای هر تراکنش، خرید بسته اینترنت و ارسال پاکت هدیه و خرید محتوا 10 سکه و برا افزایش موجودی 5 سکه دریافت نمایید. با استفاده از 500 سکه 5 یا 10 یا 15 سکه و یا استفاده از 1000 سکه 30 تا 35 سکه دریافت نمایید. جهت ورود و استفاده از این اپلیکیشن بر روی "دریافت اپلیکیشن" کلیک نمایید.

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

برای خرید دستگاه وافل ساز خانگی از کد تخفیف دیجی کالا و کدتخفیف ایسام و … میتوانید استفاده نمایید.

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد