کد تخفیف بیمتو تا 25 هزار تومان ویژه خرید بیمه خودرو

معتبر تا 3 روز بعد
کد تخفیف بیمتو تا 25 هزار تومان ویژه خرید بیمه خودرو
.

 • دیگر تخفیف های : بیمیتو

 • *توضیحات سایت اینترنتی بیمیتو ، بیمه خودرو:

  از طریق سایت تخفیف هات و بیمیتو و با داشتن کد تخفیف میتوانید بیمه خودرو و بیمه شخص ثالث را با هزینه ای مناسب خریداری کنید.

  *خصوصیات بیمیتو:

  بیمه شخص ثالث و بیمه خودرو یکی از واجب ترین موارد برای داشتن خودرو است. اگر شما به هر دلیلی و ناخواسته تصادف کردید اگر بیمه نداشته باشید و خسارتی را که باید پرداخت کنید بسیار زیاد میشود. پس چه بهتر است که قبل از وقوع حادثه بیمه خودرو و بیمه شخص ثالث داشته باشید. تخفیف بیمه در خیلی از موارد کار آمد بوده است. شما میتوانید از طریق تخفیف بیمه هزینه ای از پول های  خود ندهید و بیمه خسارت شما را پرداخت کند. در سایت تخفیف هات و از طریق بیمیتو میتوانید بیمه شخص ثالث را با هزینه ای بسیار کم خریداری کرده و نیز دارای تخفیف بیمه شوید. شما میتوانید از طریق بیمیتو بیمه خودرو را نیز خریداری کنید. با خرید بیمه در سایت تخفیف هات بسیار بیشتر به نفع خود کار کرده و از تخفیف هایی عالی بهرمند شوید. با بررسی سایت تخفیف هات میتوانید برای موارد دیگر نیز تخفیف بگیرید و ارزان تر خرید کنید.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف10
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهبیمیتو
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
      بد           خوب

  کد تخفیف بیمتو تا 25 هزار تومان ویژه خرید بیمه خودرو

  10%
  764 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : bimm24sc


  نحوه استفاده :
  از طریق سایت تخفیف هات با وارد کردن کد معرف در قسمت ثبت کد تخفیف، از 25 هزار تومان تخفیف بهره‌مند ‌شوید. لازم به ذکر است کد تخفیف برای اولین خرید می‌باشد. برای ورود به وبسایت بیمیتو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

  خرید کنید

  برچسب ها: خدمات اینترنتی, سایر خدمات اینترنتی, فروش بیمه, بیمیتو, 10%