کد تخفیف بیمتو تا 80 هزار تومان ویژه خرید بیمه خودرو، آتش سوزی و ...

معتبر تا 5 روز بعد
کد تخفیف بیمتو تا 80 هزار تومان ویژه خرید بیمه خودرو، آتش سوزی و ...
.


 • کد تخفیف بیمتو تا 80 هزار تومان ویژه خرید بیمه خودرو، آتش سوزی و ...

  20%
  1827 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : bim39bq6


  نحوه استفاده :
  از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کد تخفیف برای خرید اولین بیمه نامه در بیمیتو از 80 هزار تومان تخفیف بیمه کرونا، 75000 تومان بیمه بدنه خودرو و 50 هزار بیمه شخص ثالث، 25000 تومان تخفیف صدور بیمه عمر، پس انداز و موتورسیکلت، 25 هزار بیمه مسئولیت پزشکان، 20000 بیمه آتش سوزی و زلزله و 15000 تومان تخفیف برای خرید انواع بیمه نامه مسافرتی بهره مند شوید. برای ورود به وب سایت بیمیتو روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

  خرید کنید

  توضیحات کدتخفیف بیمیتو ، بیمه خودرو:

  از طریق سایت تخفیف هات و بیمیتو با داشتن کد تخفیف بیمیتو می توانید بیمه خودرو و بیمه شخص ثالث را با هزینه ای مناسب خریداری کنید.

  خصوصیات کد تخفیف بیمیتو:


  بیمه شخص ثالث و بیمه خودرو یکی از واجب ترین موارد برای داشتن خودرو است که با کدتخفیف بیمیتو قابل خریداری می باشد. اگر شما به هر دلیلی و ناخواسته تصادف کردید اگر بیمه نداشته باشید و خسارتی را که باید پرداخت کنید بسیار زیاد میشود. پس چه بهتر است که قبل از وقوع حادثه بیمه خودرو و بیمه شخص ثالث داشته باشید. تخفیف بیمه با کدتخفیف بیمیتو در خیلی از موارد کار آمد بوده است. شما میتوانید از طریق تخفیف بیمه هزینه ای از پول های  خود ندهید و بیمه خسارت شما را پرداخت کند. در سایت تخفیف هات و از طریق بیمیتو میتوانید بیمه شخص ثالث را با هزینه ای بسیار کم خریداری کرده و نیز دارای تخفیف بیمه شوید. شما میتوانید از طریق بیمیتو بیمه خودرو را نیز خریداری کنید. با خرید بیمه در سایت تخفیف هات بسیار بیشتر به نفع خود کار کرده و از تخفیف هایی عالی بهرمند شوید. با بررسی سایت تخفیف هات میتوانید برای موارد دیگر نیزکد تخفیف  بیمیتو بگیرید و ارزان تر خرید کنید.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف20%
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهبیمیتو
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 20%