تخفیف ویژه خرید تابلو نقاشی های نفیس

معتبر تا 3 روز بعد
1%تخفیف ویژه خرید تابلو نقاشی های نفیس
.

 •    سایر

 • تخفیف ویژه خرید تابلو نقاشی های نفیس

  1% ( سود شما در این خرید : 700 تومان )
  1970 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 70,000 تومان
  • 69,300 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  از طریق سایت تخفیف هات بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف و با کیلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع تابلوهای نقاشی را با 1% تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری کنید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده انواع تابلوهای نقاشی: 

  تابلو بوم چاپ سی طرح نقاشی های برتر جهان که یک مجموعه 5 عددی است و انواع عکس تابلو نقاشی و تابلو با تخفیف در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا به فروش میرسد. و یا با کد تخفیف دیجیکالا از جاهای دیگر ارزانتر خرید نمایید.
  خصوصیات تابلو نقاشی: 
  همه ی ما بسیار دیده ایم که بسیاری از متخصص ها در فیلم با کمی بررسی میتوانند تابلوهای اصل مختلف را از جمله  تابلو نقاشی مدرن را از غیر اصل تشخیص دهند و همه در بهت و حیرت می مانند که آن متخصص چگونه و از کجا تشخیص داده آن تابلو نقاشی مدرن یا  حتی از روی عکس تابلو فرش اصل نیست. البته درست است که به این سادگی نیست اما آن قدرها هم که فکرش را میکنید سخت نیست. شاید برای بعضی های اصل بودن عکس تابلو نقاشی و تابلو نقاشی مدرن و یا تابلو رنگ روغن مهم نباشد اما خیلی از افراد نیز اصل بودن عکس تابلو نقاشی، تابلو رنگ روغن و تابلو نقاشی مدرن مهم است. با قیمت هایی مناسب میتوانید تابلو نقاشی مدرن بسیاری و حتی تابلو رنگ روغن و حتی عکس تابلو نقاشی و فرش تابلو نیز تهیه و خریداری کنید.

  برای تخشیص تابلو رنگ روغن اصل، عکس تابلو نقاشی، تابلو نقاشی مدرن نیاز است ابتدا نقاشی و نقاش را بشناسید مثلا سبک های نقاشی کارهای کلود مونه و یا ونگ گوک و... را بشناسید. قیمت ها و بخش های قسمت های مختلف آن ها را نگاه کنید و حتی اگر امضای آن ها یاد بگیرید نیز میتوانید تا کمی تابلوهای اصل را شناسایی کنید. اگر به گالری و موزه های تابلو رنگ روغن و فرش تابلو و تابلوهای دیگربروید حتی با تماشای عکس تابلوی نقاشی میتوانید به تفاوت اصل و غیر اصل پی ببرید. پشت وجلوی تابلو های رنگ روغن  بسیار مهم است. هر چقدر بوم بیشتر کهنه باشد تابلو مبه سال های خیلی دور تعلق دارد. قاب تابلو رنگ روغن  بسیار مهم است. اگر گالری فروش تابلو گذاشته است و با این اطلاعات به آن گالری بروید بهتر میتوانید اصل و غیر اصل را تشخیص بدهید.
  رنگ چوب میتواند کمک دهنده شما باشد هر چقدر که چوب تابلو قدیمی تر باشد  یعنی زمان بیشتری از تولید اثر میگذرد. اگر بوی نفت در تابلویی نباشد یعنی آن نقاشی عمر بیشتری دارد و میتوان به اصل بودن آن پی برد. فروشگاه های بسیار زیادی فروش تابلو انجام میدهند اما اگر از آن ها مطمئن نیستید میتوانید خرید از آن ها انجام ندهید. یکی از سایت های بسیار مطمئن فروش تابلو سایت دیجی کالا است. فروش تابلو های اصل در این سایت انجام میشود و در فروش تابلو اعتبار بسیار بالایی دارند. یکی از این تابلو ها تابلو بوم چاپ سی طرح نقاشی های برتر جهان است. این محصول دارای تخفیف است و کیفیت بسیار بالایی دارد. میتوانید این محصول را با وسایل خانه خود ست کنید. با خرید این تابلو به خانه خود زیبایی ببخشید. تعداد تکه های این محصول 5 تکه است که میتوانید به صورت های مختف آن را در خانه و حتی محل کار خود نصب کنید. و همچنین برای دیدن سایر لوازم دکوری منزل مانند لوستر، آویز و نورپردازی دیگر وارد سایت تخفیف هات شده و از مشاهده کالاهای دیگر با تخفیف های ویژه بهرمند شوید.

  تخفیف هات
  درصد تخفیف10%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 10%