کد تخفیف 50 هزار تومانی باسلام!
 
معتبر همه
نمایش:
مرتب کردن براساس:

کد تخفیف بیمه بدنه بیمیتو و بیمه مسئولیت پزشکان تا 30% تخفیف

برای دریافت بیمه مسئولیت پزشکان و دیگر بیمه ها به تخفیف هات مراجعه کرده و به صورت رایگان و معتبر بیمه را خریداری نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف بیمتو تا 250 هزارتومان ویژه خرید بیمه خودرو و بدنه

آخرین و جدیدترین کد تخفیف بیمیتو ویژه خرید بیمه خودرو و سایر بیمه ها را تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کدتخفیف بیمیتو 50 هزار تومانی شخص ثالث

کدتخفیف بیمیتو 50 هزار تومانی برای بیمه شخص ثالث را از تخفیف هات دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف بیمیتو 100% برای شرکت در جشنواره تابستانه

آخرین و جدیدترین کد تخفیف بیمیتو را تخفیف تست شده و معتبر را به صورت رایگان از تخفیف هات دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف بیمیتو ثالث تا 20 هزارتومان ویژه بیمه تکمیلی

تخفیف هات ارائه دهنده جدیدترین کد تخفیف از وبسایت بیمیتو به صورت کاملا رایگان می باشد.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

دریافت کد تخفیف بیمیتو تا 75000 تومان برای بیمه عمر

برای دریافت کد تخفیف بیمیتو به وبسیات تخفیف هات مراجعه کنید و کد ها را به صورت رایگان و معتبر دریافت کنید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف بیمیتو تا 150هزارتومان ویژه خرید بیمه شخص ثالث

کد تخفیف بیمیتو تا 100 هزار تومان ویژه بدنه را از تخفیف هات به صورت رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

بیمیتو کد تخفیف 50 هزارتومانی ویژه بیمه مسافرتی

جدیدترین و معتبرترین کدهای تخفیف بیمه مسافرتی را با تخفیف 50% دریافت کنید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

كد تخفيف بيميتو تا 50 هزارتومان برای خرید بیمه موتورسیکلت

تخفیف هات ارائه دهنده جدیدترین و بیشترین کدهای تخفیف وبسایت بیمیتو به صورت کاملا رایگان می باشد.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف بیمه بیمیتو تا 5 هزارتومان برای بیمه آتش سوزی

تخفیف هات ارائه دهنده جدیدترین و بیشترین کدتخفیف در زمینه بیمه می باشد. این کد تخفیف ها معتبر و رایگان هستند.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

تخفیف بیمیتو تا 14% برای خرید بیمه بدنه خودرو

برای دریافت جدیدترین تخفیف های بیمیتو به وبسایت تخفیف هات مراجعه کنید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

10%  20%  30%  40%  50%  بالای 60 درصد  

بروزترین کد تخفیف بیمیتو [تست شده و رایگان]

مقایسه و خرید آنلاین بیمه با کد تخفیف بیمیتو:

یکی از مهم ترین مسائلی که پس از خرید خودرو و هر گونه وسیله‌ی نقلیه باید به آن توجه داشت، بیمه می‌باشد. بیمه کردن وسایل نقلیه مختلف نظیر خودرو، موتورسیکلت و ... به قدری اهمیت دارد که برخی از بیمه ها برای آنها باید به صورت اجباری فعال شود. بیمه با یک قرارداد میان شما و یکی از شرکت های بیمه آغاز می‌شود. در واقع شما شما در ازای پرداخت مبلغ مشخصی که در قرارداد تعیین می‌کنید، خدماتی را از شرکت های بیمه دریافت خواهید کرد. . امروزه شرکت های بیمه‌ی بسیاری در کشور ما تاسیس شده است که خدمات متنوعی از جمله بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه و... را به مشتریان ارائه می‌دهند. بیمیتو آنلاین به شما کمک می‌کند که با استفاده از کد تخفیف بیمیتو بتوانید از خدماتی مانند بیمیتو بیمه شخص ثالت، بیمیتو بدنه و بیمیتو تخفیف دار برخوردار شوید.

بیمیتو چیست و چرا باید از بیمیتو استفاده کرد؟

باید این واقعیت را پذیرفت که گسترش استفاده از اینترنت سبک زندگی ما را دستخوش تغییر کرده است. تا سالها پیش این امکان نداشت که بتوان به صورت غیر حضوری و آنلاین از خدمات بیمه استفاده کرد اما امروزه شما می‌توانید با استفاده از بیمیتو آنلاین از خدمات مختلفی نظیر بیمیتو بیمه شخص ثالت، بیمیتو بدنه، بیمیتو تخفیف دار و ... بهره مند شوید. بیمیتو، وب‌سایت و اپلیکیشن مقایسه، خرید و مدیریت آنلاین بیمه است. با کمک بیمیتو شما می‌توانید تمامی اطلاعات مورد نیازتان از جمله قیمت، میزان پوشش بیمه و سطح کیفیت خدمات شرکت‌های مختلف بیمه را مقایسه کنید و خریدی آگاهانه را تجربه کنید. از جمله دلایلی که باعث می‌شود بتوان به بیمیتو اعتماد کرد این است که بیمیتو با شرکت‌های بیمه مورد تأیید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران همکاری می‌کند و تمامی فرآیندهای آن، مورد تأیید عاملان رسمی بیمه است. 

خدمات بیمیتو رایگان:

خدمات اپلیکشین و و وب‌ سایت بیمیتو به صورت کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد. این شرکت  برای حفظ بی‌طرفی و بالا بردن کیفیت خدماتی که کارشناسان این وب سایت به شما ارائه می‌دهند، از روش های خوب و مطمئنی بهره می‌گیرد. بیمیتو سیستم درآمد کارشناسان خود را به صورت درآمد ثابت درنظر گرفته است. با توجه به این موضوع، این کارشناسان مسئولیت دارند که بهترین و مفیدترین پیشنهادات ممکن را به مشتریان ارائه بدهند. به عبارتی دیگر کارشناسان این وب سایت از فروش بیمه هیچ کمیسیونی دریافت نمی‌کنند. نهایتاً طی قرارداد داخلی شرکت بیمیتو با شرکت‌های بیمه بابت فروش هر بیمه، مبلغی به بیمیتو تعلق می‌گیرد اما بخش کارشناسی و مشاوره بیمیتو برای همیشه مستقل از واحد مالی شرکت فعالیت خواهد نمود. مدیران این شرکت تاکید زیادی دارند که کارشناسان تمام اطلاعات خود را در زمینه‌ی قیمت و شرایط بیمه، در اختیار مشتری قرار دهند.

مزیت بیمیتو نسبت به سایر شرکت های بیمه چیست؟

بیمیتو مزایای زیادی نسبت به سایر شرکت ها دارد. در مرحله اول می‌توان به غیر حضوری بودن خدمات این شرکت اشاره کرد. شما لازم نیست به نمایندگی مراجعه حضوری داشته باشید و می‌توانید از هرجایی که هستید به صورت اینترنتی و آنلاین درخواست خود را برای خرید بیمه‌های مختلف ثبت کنید. یکی دیگر از مزیت‌های این وب سایت این است که شما قدرت مشاهده، مقایسه و بررسی قیمت‌ها و شرایط شرکت‌های مختلف از طریق بیمیتو را دارید. مزیت سوم بیمیتو این است که بیمه‌نامه شما با پیک رایگان به دستتان خواهد رسید و هزینه‌ای نخواهد داشت. با خرید از بیمیتو 10 روز قبل از سررسید بیمه‌هایتان با شما تماس گرفته می‌شود و موعد سررسید بیمه‌تان یادآوری می‌شود و تمدید آن از طریق بیمیتو برای شما انجام می‌گردد.

اپلیکیشن بیمیتو در دسترس مشتریان:

شما می‌توانید برنامه مدیریت و خرید بیمه بیمیتو را روی اپ استور برای سامانه‌های با سیستم عامل IOS و از روی گوگل پلی یا کافه بازار برای گوشی‌های اندروید دریافت کنید. همچنین لینک دانلود برنامه نیز در صفحه اصلی وب‌سایت قرار داده شده است. بعد از نصب برنامه شما می‌توانید ویژگی‌های برنامه را مشاهده نمایید. سیستم شماره تلفن شما برای همیشه به عنوان نام کاربری شما شناخته خواهد شد و با استفاده از رمز عبوری که انتخاب نموده‌اید، می‌توانید وارد سامانه شوید. این سامانه به این شکل طراحی شده است که فقط شما قادر به ورود به پنل و حساب کاربری خود باشید. حفظ حریم خصوصی و اطلاعات شما برای بیمیتو بسیار اهمیت دارد و تلاش زیادی برای حفظ این اطلاعات در محیط مجازی می‌شود.

بروزترین کد تخفیف بیمیتو تست شده و رایگان:

شما می‌توانید برای استفاده از کد تخفیف بیمیتو و هم‌چنین صدها کدتخفیف دیگر همین حالا به وب سایت تخفیف هات مراجعه کنید. استفاده از این کدهای تخفیف برای شما هزینه‌ای را به دنبال ندارد و شما می‌توانید به صورت کاملاً رایگان از آنها استفاده کنید. اگر شما هم تمایل به خریدی ارزان و مقرون به صرفه را دارید، همین حالا به وب سایت تخفیف هات مراجعه کنید و از تخفیف لحظه آخری وب سایت تخفیف هات بهره مند شوید. کد تخفیف فروشگاه هایی مانند دیجی کالا نیز در تخفیف هات موجود است.