معتبر همه
نمایش:
مرتب کردن براساس:

کد تخفیف بیمه دات کام تا 45 هزار تومان برای خرید بیمه بدنه و ...

آخرین و جدیدترین کد تخفیف بیمه دات کام برای بیمه بدنه تا 45 هزار تومان تخفیف را تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف بیمه دات کام تا 40 هزار تومان برای خرید بیمه آنلاین بدنه

آخرین و جدیدترین کد تخفیف بیمه دات کام تا 40 هزار تومان تخفیف را تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف بیمه دات کام تا 30 هزار تومان ویژه خرید بیمه ثالث

بیمه ثالث,بیمه شخص ثالث,بیمه ایران,موتور سیکلت,بیمه دات کام

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف بیمه دات کام تا 5% ویژه بیمه بدنه تعاون

بیمه مسافرتی,خرید بیمه,بیمه دات کام,بیمه تجهیزات,بیمه خودرو

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

10%  20%  30%  40%  50%  بالای 60 درصد  

کد تخفیف بیمه دات کام برای بیمه شخص ثالت، بدنه و .... تا 125 هزار تومان

کد تخفیف بیمه دات کام برای خرید انواع بیمه:

سایت بیمه دات کام در حقیقت سامانه ای است که در آن یک شرکت بیمه گر بر اساس قواعد و قوانین، در طی مدت مشخصی متعهد می گردد تا زیان های احتمالی شخص بیمه گر را جبران کند. به این ترتیب بیمه را می توان یک راه مؤثر در مقابله با ریسک معرفی نمود. بیمه دات کام مجموعه ای است که از طریق آن می توانید در کمترین زمان و به آسانی و با پاسخ دادن به چند سؤال کوتاه، کیفیت و هزینه خدمات شرکت های مورد تائید و معتبر بیمه نظیر بیمه ایران، بیمه دی، بیمه رازی، بیمه سامان و ... را بررسی نمائید و سپس نسبت به خرید اقدام کنید. بنابراین برای استفاده از کد تخفیف بیمه دات کام می توانید به سایت بیمه دات کام مراجعه نمایید و خدمات بیمه را به صورت ارزان تر دریافت کنید.

خدمات بیمه دات کام:

 در وهله ی اول خدمات بیمه دات کام معطوف به شهر خاصی نیست و اگر به چند سوال ساده پاسخ دهید مجموعه ای از بهترین پیشنهادات را در مورد انواع بیمه ها مانند بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث و ... را برایتان خواهد داشت. باید بگوییم استعلام سوابق بیمه اهمیت فراوانی دارد و داشتن کد ملی کافیست تا سوابق بیمه خود را دریافت کنید. برای خرید بیمه باید از سوابق بیمه خود کاملا مطلع باشید، تا بتوانید از خدمات این سایت استفاده کنید. 

اگر شما هم از دارندگان وسایل نقلیه هستید از مهمترین موضوعات که بر خلاف بیمه بدنه اجباری است، بیمه شخص ثالث می باشد. مالکان همیشه نگران صدمه های مالی و جبران خسارت های ناشی از حوادث ناگوار آن می باشند. بیمه دات کام گام بزرگی را، با معرفی شرکت های ارائه دهنده بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه برداشته است مخصوصا اینکه در این نوع بیمه، یعنی بیمه ی شخص ثالث سقف اعطای خدمات با پرداخت هزینه بیشتر می شود. صدور آنی بیمه های گردشگری و تجهزات الکترونیکی، ارائه بیمه ی آتش سوزی، زلزله، انفرادی و سازمانی جز طبقه بندی های این سایت می باشد. برای خرید بیمه شما می توایند به صورت اقساطی بیمه شخص ثالث و موتور سیکلت را نیز داشته باشید.

مراحل خرید بیمه: 

اولین اقدامی که برای خرید بیمه نیاز است انجام دهید این است که می توانید از طریق اپلیکیشن بیمه دات کام وارد صفحه استعلام بیمه ‌نامه مدنظرتان شوید. اطلاعات درخواستی را در کادرهای مرتبط و مشخص شده به صورت دقیق ثبت نمائید برای اینکه بتوانید نتیجه مطلوب را دریافت کنید. سپس برای اینکه به راحتی بتوانید قیمت ها را تنها با کلیک کردن روی دکمه استعلام در دسترس داشته باشید، اپلیکشن بیمه دات کام و سایت آن، فهرستی از شرکت‌های بیمه‌گر و شرایط مربوطه را جهت انتخاب متناسب با نیاز بیمه‌ای شما، نمایش خواهد داد. از طریق آن شم می توانید شرکت بیمه مورد نظر و تکمیل فرم پیشنهاد بیمه را انتخاب کنید. در انتها با دریافت کد رهگیری فرایند خرید بیمه ‌نامه شما پایان می یابد که در اسرع وقت به محل تعیین شده از سوی شما بدون هیچ هزینه ای ارسال خواهد شد.

جمع بندی در خصوص سایت و اپلیکیشن بیمه دات کام:

اگر بخواهیم به طور مختصر به مطالب بیان‌شده نگاهی داشته باشیم باید بگوییم از مزایای بیمه داشتن می‌توان به حمایت از بیمه‌شده در مقابل خطرات احتمالی ناشی از کار و نیز حقوق و مزایای بازنشستگی نیز اشاره نمود. یکی از ویژگی های داشتن بیمه حمایت از بیمه ‌شده است که سبب می شود امکاناتی به سهولت در دسترس این افراد قرار گیرد و بتوانند با هزینه‌های خیلی کمتری نسبت به درمان و سایر موارد اقدام کنند. سایت بیمه دات کام سامانه‌ای است که امکان خرید آنلاین بیمه عمر و بیمه‌های اتومبیل مانند بیمه شخص ثالث یا بیمه بدنه را در اختیار شما قرار می‌دهد. اگر در مورد بیمه‌ای اطلاعات کافی ندارید می‌توانید با مراجعه به این سامانه اطلاعات مورد نیازتان را در مورد آن کسب نمایید.

 ارائه کد تخفیف بیمه دات کام در سایت تخفیف هات:

قطعا یکی از مواردی که مردم به دنبال آن هستند بیمه های مختلف است. تخفیف هات با توجه به اهمیت این موضوع بیمه دات کام را به کاربران خود معرفی می کند تا علاوه بر دریافت خدمات ویژه ی آن از مزایای تخفیف های استثنایی و تخفیف لحظه آخری موجود در سایت خود استفاده کنند. با وارد کردن کد تخفیف بیمه دات کام می‌توانید از تخفیف سامانه خرید آنلاین بیمه بهره‌مند شوید. برای خرید بیمه بدنه در اپلیکیشن بیمه دات کام بر روی گزینه  خرید کنید کلیک نمایید.

نظر مشتریان در خصوص خدمات بیمه دات کام:

اعتماد شرکت های بزرگ ارائه دهنده ی خدمات بیمه ای مثل بیمه بدنه، بیمه شخص ثالث و ... به این سایت نشان دهنده ی استفاده ی بی شمار کاربران می باشد. ثبت و خرید بیمه آسان و تعداد شرکت حاضر باعث شده است تا خریداران زیادی در این سایت وجود داشته باشد. پس اگر به فکر خرید بیمه هستید ضمن اطلاع از سوابق بیمه خود همین الان به این سایت فروش بیمه سر بزنید و با کد تخفیف بیمه دات کام ارزان تر خدمات بگیرید.