معتبر همه
نمایش:
مرتب کردن براساس:

کد تخفیف بیمه دات کام تا 40 هزار تومان ویژه خرید بیمه ثالث

انواع بیمه شخص بدنه برای خودرو و موتورسیکلت خود را از طریق سایت بیمه بازار،بیمه دات کام،بیمه ایران و ... ببا تخفیف خریداری کنید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف بیمه دات کام تا 40 هزار تومان برای خرید بیمه آنلاین بدنه

با مراجعه به سایت بیمه دات کام و پرداخت بیمه آنلاین، در منزل به راحتی انواع بیمه ها را برای خود داشته باشید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف بیمه دات کام تا 30 هزار تومان ویژه بیمه آتش سوزی

ازطریق سایت تخفیف هات باواردکردن کد تخفیف، از30هزارتومن تخفیف بیمه آتش سوزی سایت بیمه با قیمتی ارزان بهره‌مندشوید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف بیمه دات کام تا 25% برای تجهیزات الکترونیک

آخرین و معتبرترین کد تخفیف بیمه دات کام تا 25% برای تجهیزات الکترونیک را تست شده از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف بیمه دات کام تا 20 هزار تومان برای خرید بیمه موتور

آخرین و جدیدترین کد تخفیف بیمه دات کام تا 20 هزار تومان برای خرید بیمه موتور راتست شده و معتبر از سایت تخفیف هات دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف بیمه دات کام تا 125 هزار تومان برای خرید بیمه بدنه

آخرین و معتبرترین کد تخفیف بیمه دات کام تا 125 هزار تومان برای بیمه بدنه را به صورت تست شده از تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف بیمه دات کام تا 5% برای خرید بیمه مسافرتی

آخرین و جدیدترین کد تخفیف بیمه دات کام برای خرید بیمه مسافرتی را به صورت تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف بیمه دات کام برای بیمه شخص ثالت، بدنه و .... تا 125 هزار تومان

درباره بیمه دات کام

بیمه دات کام بستری از بهترین خدمات بیمه ایی را در ایران به صورت آنلاین فراهم آورده است تا بی طرفانه، تمامی موارد را در زمینه شناسایی، معرفی، ثبت و خرید بیمه را بین شرکت های ارائه دهنده مقایسه و مناسبترین مورد را انتخاب کنید. 

خدمات بیمه دات کام

 در وهله ی اول خدمات بیمه دات کام معطوف با شهر خاصی نیست و اگر به چند سئوال ساده پاسخ دهید مجموعه ایی از بهترین پیشنهادات را در مورد انواع بیمه ها مانند: بیمه بدنه و بیمه ی شخص ثالث و .. را برایتان خواهد داشت.باید بگوییم استعلام سوابق بیمه اهمیت فراوانی دارد و داشتن کد ملی کافیست تا سوابق بیمه خود را دریافت کنید برای خرید بیمه باید از سوابق بیمه خود کاملا مطلع باشید، تا بتوانید از خدمات این سایت استفاده کنید.
اگر شما هم از دارندگان وسائط نقلیه هستید از مهمترین موضوعات که بر خلاف بیمه بدنه اجباری است، بیمه شخص ثالث می باشد. مالکان همیشه نگران صدمه های مالی و جبران خسارت های ناشی از حوادث ناگوار آن می باشند، بیمه دات کام گام بزرگی را، با معرفی شرکت های ارائه دهنده بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه برداشته است مخصوصا اینکه در این نوع بیمه یعنی بیمه ی شخص ثالث سقف اعطای خدمات با پرداخت هزینه بیشتر می شود. صدور آنی بیمه های گردشگری و تجهزات الکترونیکی، ارائه بیمه ی آتش سوزی، زلزله، انفرادی و سازمانی جز طبقه بندی های این سایت می باشد. برای خرید بیمه شما می توایند به صورت اقساطی بیمه شخص ثالث و موتور سیکلت را نیز داشته باشید.

نظر مشتریان در خصوص خدمات بیمه دات کام

اعتماد شرکت های بزرگ ارائه دهنده ی خدمات بیمه ایی مثل بیمه بدنه،  بیمه شخص ثالث و ..... به این سایت نشان دهنده ی استفاده ی بی شمار کاربران می باشد.ثبت و خرید بیمه آسان، تعداد شرکت حاضر باعث شده است تا خریداران زیادی در این سایت وجود داشته باشد. پس اگر به فکر خرید بیمه هستید ضمن اطلاع از سوابق بیمه خود همین الان به این سایت بیمه سر بزنید.

ارائه کد تخفیف های ویژه بیمه دات کام در سایت تخفیف هات

قطعا یکی از مواردی که مردم به دنبال آن هستند بیمه های مختلف است و تخفیف هات با توجه به اهمیت این موضوع بیمه دات کام را به کاربران خود معرفی می کند تا علاوه بر دریافت خدمات ویژه ی آن از مزایای تخفیف های استثنایی موجود در سایت خود استفاده کنند