معتبر همه
نمایش:
مرتب کردن براساس:

کد تخفیف بیمه بازار تا 60 هزار تومان

بیشترین و بالاترین کد تخفیف بیمه بازار تا 60 هزار تومان تخفیف را تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف بیمه بازار تا 40 هزار تومان

آخرین و جدیدترین تخفیف ویژه بیمه بازارتا 40 هزار تومان را به صورت رایگان از سایت تخفیف هات دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف بیمه بازار تا 25 هزار تومان برای خرید بیمه شخص ثالث

آخرین و جدیدترین تخفیف ویژه بیمه بازار برای خرید بیمه شخص ثالث تا 25 هزار تومان تخفیف را از سایت تخفیف هات دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف بیمه بازار تا 70 هزار تومان برای خرید بیمه شخص ثالث

آخرین و جدیدترین کد تخفیف بیمه بازار تا 70 هزار تومان تخفیف برای خرید بیمه شخص ثالث را تست شده و معتبر از تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف بیمه بازار تست شده و رایگان

درباره بیمه بازار

بیمه بازار نوعی روش جدید برای خرید و انجام بیمه است.این شرکت کار خود را از سال 1395 آغاز کرده است. این سامانه به فروش آنلاین بیمه شخص ثالث، بیمه آتش سوزی، بیمه عمر و بیمه بدنه می پردازد. با استفاده از بیمه بازار، می توانید خرید و انجام بیمه و نرخ گیری را در کوتاه ترین زمان انجام دهید. هم چنین امکان دسترسی به سوابق بیمه، مقایسه انواع بیمه ها نیز وجود دارد. انجام مشاوره های تخصصی نیز با استفاده از بیمه بازار ممکن است. دفتر مرکزی این سامانه بیمه در تهران واقع است. 

خدمات بیمه بازار

بیمه بازار به ارائه بیمه در انواع مختلف می پردازد. انواع بیمه شامل بیمه بدنه، بیمه آتش سوزی، بیمه درمان تکمیلی، بیمه شخص ثالث از این نوع بیمه هاست. همچنین امکان مشاوره آنلاین با استفاده از این سامانه امکان پذیر است. دسترسی به سوابق بیمه، پشتیبانی مناسب از مشتری، و پاسخگویی سریع از امکانات این نوع خرید بیمه از بیمه بازار است.همچنین نماینده شرکت های بیمه ایران، آسیا، البرز، دانا، پاسارگاد، کارآفرین، نوین، ما و رازی است. 

نظر مشتریان در خصوص خدمات بیمه بازار

از آنجایی که امکان خرید بیمه با استفاده از خدمات بیمه بازار آسان تر و سریع تر شده است، مشتریان از خدمات این سامانه رضایت دارند. همچنین امکان گرفتن مشاوره و بررسی و مقایسه انواع بیمه های موجود باعث شده است افراد با شناخت بیشتری اقدام به خرید بیمه های مختلف مانند بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه و دیگر بیمه های مورد نظر کنند. همچنین سرعت و دقت انجام کارها نیز باعث ایجاد رضایت مندی در مشتریان شده است که در امر بیمه و پیگیری های پس از آن امر بسیار مهمی است. 

ارائه کد تخفیف های ویژه بیمه بازار در سایت تخفیف هات

برای خرید بیمه با قیمت های مناسب تر می توانید از کد تخفیف های ارائه شده در سایت تخفیف هات استفاده کنید و بیمه های مورد نیاز خود را با قیمت های ارزان تر تهیه نمایید.