لوگو تخفیف هات
کد تخفیف بیمه بازار

کد تخفیف بیمه بازار

فروش بیمه
8 تخفیف
2106

امروزه شما می توانید خدمات بیمه را به صورت آنلاین از سایت بیمه بازار دریافت کنید. جدیدترین کد تخفیف های بیمه بازار را به صورت رایگان و معتبر از تخفیف هات دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 5 از 3 رای)
کارنامه
مرتب سازی:
کوپن و کد تخفیف
بیمه بازار کد تخفیف تا 250 هزارتومان برای خرید بیمه بدنه

بیمه بازار کد تخفیف تا 250 هزارتومان برای خرید بیمه بدنه

کاربران تخفیف هات میتوانید با کلیک بر روی "خرید بیمه" و با استفاده از تخفیف 250 هزارتومانی تخفیف ویژه ای برای خرید بیمه بدنه دریافت نمایید. این کد تخفیف در وبسایت معتبر بیمه دات کام قابل اعمال خواهد بود. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بیمه" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

250,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
دریافت کد تخفیف بیمه بازار تا 13% ویژه انواع بیمه

دریافت کد تخفیف بیمه بازار تا 13% ویژه انواع بیمه

از طریق سایت تخفیف هات و با کپی کردن کد تخفیف از 13% تخفیف مسافرتی، 7% بیمه بدنه و 13% بیمه موتور سیکلت و درمان تکمیلی از وبسایت بیمه بازار بهره مند شوید. برای دریافت تخفیف می بایست کد تخفیف را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

13% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف بیمه بازار تا 70000 هزار تومان ویژه خرید انواع بیمه

کد تخفیف بیمه بازار تا 70000 هزار تومان ویژه خرید انواع بیمه

شما توسط تخفیف هات به بیمه بازار دعوت شدید.با کلیک بر روی "خرید کنید" و با ثبت نام از طریق فرم مربوطه از 70 هزارتومان تخفیف خرید بیمه شخص ثالث و بدنه در اولین سفارش بالای 150تومان خود استفاده کنید.

70,000 تومان
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف بیمه بازار شخص ثالث تا 200 هزارتومان ویژه و استثنایی

کد تخفیف بیمه بازار شخص ثالث تا 200 هزارتومان ویژه و استثنایی

کاربران تخفیف هات میتوانند با وارد کردن کد تخفیف از 200 هزارتومان تخفیف بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه و از 50 هزارتومان برای بیمه موتور سیکلت بهره مند شوید. برای ورود به وب سایت بیمه بازار و دریافت تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

200,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف بیمه بازار موتور سیکلت 100000 هزارتومانی ویژه شخص ثالث

کد تخفیف بیمه بازار موتور سیکلت 100000 هزارتومانی ویژه شخص ثالث

با وارد کردن کد تخفیف از 100000 هزارتومان تخفیف بیمه تعاون برای اولین خرید بیمه سالیانه بیمه شخص ثالث بهره مند می شوید. برای دریافت استفاه از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک کرده تا در وبسایت بیمه بازار تخفیف برایتان اعمال شود.

100,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کدتخفیف بیمه بازار تا 160 هزارتومان ویژه بیمه شخص ثالث

کدتخفیف بیمه بازار تا 160 هزارتومان ویژه بیمه شخص ثالث

با استفاده از کد تخفیف از 160 هزارتومان تخفیف بیمه بازار برای اولین خرید شخص ثالث از بیمه تعاون برای بیمه هایی با مبلغ بالای 1 میلیون و 500 هزارتومان بهره مند شوید. جهت دریافت تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا وارد سایت مربوطه شوید و تخفیف برای شما اعمال شود.

1500000 تومان برای حداقل بیمه
سفارش اول
160 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف بیمه بازار تا 30000 هزارتومان ویژه خرید بیمه بدنه و ثالث

کد تخفیف بیمه بازار تا 30000 هزارتومان ویژه خرید بیمه بدنه و ثالث

از طریق سایت تخفیف هات و بدون وارد کردن کد تخفیف می ‌توانید از 30 هزارتومان تخفیف بیمه بدنه و ثالث در اولین خرید خود بهره‌ مند شوید. برای ورود به وب سایت بیمه بازار روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

30,000 تومان
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
جشنواره بیمه بازار تخفیف 300 هزارتومانی

جشنواره بیمه بازار تخفیف 300 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 300 هزارتومان بیمه سالیانه تکمیل درمان، 200 هزارتومان بیمه بدنه خودرو، 150 هزارتومان بیمه شخص ثالث و عمر، 80 هزارتومان بیمه ثالث موتور، 70 هزارتومان بیمه مسافرتی و 50 هزارتومان بیمه آتش سوزی بهره مند شوید. جهت استفاده از کدتخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت بیمه" کلیک نمایید.

300,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
اکسپرس اسنپ تریپ
توضیحات

جدیدترین و معتبرترین کد تخفیف بیمه بازار:

bimebazar اولین وبسایت خرید اینترنتی بیمه در ایران است که شما می توانید خدمات بی شماری از جمله مشاوره خرید، مقایسه قیمت بیمه از شرکت‌های مختلف و همچنین خرید آنلاین را در آن دریافت نمایید. سایت تخفیف هات بستری است که در آن جا می توانید از پیشنهاد های تخفیف دار مانند کد تخفیف بیمه بازار شخص ثالث بهره مند شوید و خریدهایتان را ارزان تر به انجام برسانید. در این قسمت مراحلی که باید برای استفاده از کد تخفیف بیمه بازار در سایت تخفیف هات لازم است طی کنید آورده شده است:

 • ابتدا وارد سایت شوید و برند bimebazar را انتخاب کنید.
 • مشاهده کد تخفیف بیمه بازار در انواع مختلف
 • مشاهده نحوه استفاده و کلیلک بر رو ی دکمه "خرید کنید"
 • انتقال به صفحه bimebazar.com
 • سپس وارد بخش مرتبط با کد تخفیف خود شوید.
 • اطلاعات خودتان را در این بخش وارد کنید
 • کد تخفیف را در قسمت پیشنهاد ها وارد نمایئد.
 • و در آخر مشخصات مورد نیاز را ارائه و سفارش خود را تکمیل کنید.

 

انتخاب بهترین بیمه با bimebazar :

bimebazar نوعی روش جدید برای خرید بیمه است. این شرکت کار خود را از سال 1395 آغاز کرده است. این سامانه به فروش آنلاین بیمه شخص ثالث، بیمه آتش سوزی، بیمه عمر و بیمه بدنه می پردازد. با استفاده از این سامانه، می توانید خرید و انجام بیمه و نرخ گیری را در کوتاه ترین زمان انجام دهید. هم چنین امکان دسترسی به سوابق بیمه و مقایسه انواع بیمه ها نیز وجود دارد. انجام مشاوره های تخصصی نیز با استفاده از آن ممکن است. دفتر مرکزی این سامانه بیمه در تهران واقع است.

 

خرید آنلاین بیمه، استتعلام و مقایسه قیمت:

این مجموعه به ارائه بیمه در انواع مختلف می پردازد؛ به وسیله سایت و اپلیکیشن bimebazar می‌توانید تنها با چند کلیک ساده به خدمات بی نظیر این سامانه دسترسی پیدا کنید. خدمات بیمه ای از جمله:

 • انواع بیمه شامل بیمه بدنه
 • بیمه آتش سوزی
 • بیمه درمان تکمیلی
 • بیمه شخص ثالث
 • امکان مشاوره آنلاین
 • دسترسی به سوابق بیمه
 • پشتیبانی مناسب از مشتری
 • پاسخگویی سریع

 

ویژگی های این مجموعه عبارت اند از :

 • امکان ارسال اکسپرس بیمه در تهران
 • امکان یادآوری تاریخ اتمام بیمه نامه
 • پشتیبانی قوی و مشاوره رایگان برای انتخاب بیمه مناسب

 

شرکت های طرف قرارداد ؛چه شرکت هایی در بیمه ی بازار حضور دارند؟

شما در این سامانه می‌توانید به سادگی حق بیمه را محاسبه کنید و همچنین با مقایسه در میان شرکت‌های بیمه، بهترین بیمه را به آسانی و آنلاین خریداری کنید. از شرکت های بیمه که با این مجموعه بیمه همکاری می کنند می توان به بیمه ایران، بیمه پاسارگاد، بیمه آسیا، بیمه پارسیان، بیمه البرز و سایر شرکت های معتبر در این حوزه نیز اشاره نمود.

 

مزایای داشتن بیمه چیست؟

اگر بخواهیم به طور مختصر به مطالب بیان‌شده نگاهی داشته باشیم باید بگوییم از مزایای بیمه داشتن می‌توان به حمایت از بیمه‌شده در مقابل خطرات احتمالی ناشی از کار و نیز حقوق و مزایای بازنشستگی نیز اشاره نمود. یکی از ویژگی های داشتن بیمه حمایت از بیمه ‌شده است که سبب می شود امکاناتی به سهولت در دسترس این افراد قرار گیرد و بتوانند با هزینه‌های خیلی کمتری نسبت به درمان و سایر موارد اقدام شود. سایت bimebazar.com سامانه‌ای است که امکان خرید آنلاین بیمه، استعلام و مقایسه قیمت را در اختیار شما قرار می‌دهد. اگر در مورد بیمه‌ اطلاعات کافی ندارید می‌توانید با مراجعه به این سامانه اطلاعات مورد نیازتان را در مورد آن کسب نمایید.

 

نظر مشتریان در خصوص خدمات این سامانه:

از آنجایی که امکان خرید بیمه با استفاده از خدمات این سامانه آسان تر شده است، مشتریان از خدمات این سامانه رضایت دارند. همچنین امکان گرفتن مشاوره و بررسی و مقایسه انواع بیمه های موجود باعث شده است افراد با شناخت بیشتری اقدام به خرید بیمه های مختلف مانند بیمه شخص ثالث با کد تخفیف بیمه بازار شخص ثالث، بیمه بدنه و دیگر بیمه های مورد نظر کنند. همچنین سرعت و دقت انجام کارها نیز باعث ایجاد رضایت مندی در مشتریان شده است که در امر بیمه و پیگیری های پس از آن امر بسیار مهمی است.

 

ارائه کد تخفیف بیمه بازار در سایت تخفیف هات:

bimebazar می تواند متناسب با نیازها و شرایطی که دارید به شما ارزانترین محصول بیمه ای را در بین شرکت های بیمه معرفی کند. البته برای انتخاب و خرید بیمه به غیر از قیمت، عواملی همچون اعتبار شرکت، میزان رضایت مشتریان در خصوص پرداخت خسارت ها و شفاف بودن آن سازمان بسیار مهم و ضروری است. در این راستا این مجموعه مشاوران و کارشناسانی در این حوزه قرار داده تا شما را در انتخاب بهترین بیمه یاری کنند. کد تخفیف بیمه بازار را می توانید به صورت رایگان از وب سایت تخفیف هات دریافت نمایید. همچنین کد تخفیف بیمیتو و ... نیز در تخفیف هات در دسترس کاربران می باشد. پس هنگام خرید بیمه فراموش نکنید که حتما به سایت تخفیف هات سر بزنید. به این طریق می توانید هزینه های خود را کاهش دهید و خرید بیمه را با قیمت ارزان تری انجام دهید.

 

ارسال نظرات