معتبر همه
نمایش:
مرتب کردن براساس:

کد تخفیف بیمه بازار تا 6% ویژه خرید بیمه شخص ثالث و بدنه

آخرین و جدیدترین کد تخفیف بیمه بازار تا 4.5 درصد تخفیف را تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف بیمه بازار تا 70 هزار تومان ویژه خرید انواع بیمه

آخرین و جدیدترین تخفیف ویژه بیمه بازار را به صورت رایگان از سایت تخفیف هات دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف بیمه بازار تا 30 هزارتومان ویژه خرید بیمه بدنه و ثالث

آخرین و جدیدترین تخفیف بیمه بازار تا 5.5 درصد تخفیف بیمه بدنه را تضمین شده از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

10%  20%  30%  40%  50%  بالای 60 درصد  

کد تخفیف بیمه بازار تست شده و رایگان

جدیدترین و معتبرترین کد تخفیف بیمه بازار:

bimebazar اولین وبسایت خرید اینترنتی بیمه در ایران است که شما می توانید خدمات بی شماری از جمله مشاوره خرید، مقایسه قیمت بیمه از شرکت‌های مختلف و همچنین خرید آنلاین را در آن دریافت نمایید. سایت تخفیف هات بستری است که در آن جا می توانید از پیشنهاد های تخفیف دار بهره مند شوید و خریدهایتان را ارزان تر به انجام برسانید. در این قسمت مراحلی که باید برای استفاده از کد تخفیف بیمه بازار در سایت تخفیف هات لازم است طی کنید آورده شده است: 
ابتدا وارد سایت شوید و برند bimebazar را انتخاب کنید.
مشاهده کد تخفیف بیمه بازار در انواع مختلف
مشاهده نحوه استفاده و کلیلک بر رو ی دکمه "خرید کنید"
انتقال به صفحه bimebazar.com
سپس  وارد بخش مرتبط با کد تخفیف خود شوید.
اطلاعات خودتان را در این بخش وارد کنید
کد تخفیف را در قسمت پیشنهاد ها وارد نمایئد.
و در آخر مشخصات مورد نیاز را ارائه و سفارش خود را تکمیل کنید.

انتخاب بهترین بیمه با bimebazar :

bimebazar  نوعی روش جدید برای خرید بیمه است. این شرکت کار خود را از سال 1395 آغاز کرده است. این سامانه به فروش آنلاین بیمه شخص ثالث، بیمه آتش سوزی، بیمه عمر و بیمه بدنه می پردازد. با استفاده از این سامانه، می توانید خرید و انجام بیمه و نرخ گیری را در کوتاه ترین زمان انجام دهید. هم چنین امکان دسترسی به سوابق بیمه و مقایسه انواع بیمه ها نیز وجود دارد. انجام مشاوره های تخصصی نیز با استفاده از آن ممکن است. دفتر مرکزی این سامانه بیمه در تهران واقع است. 

خرید آنلاین بیمه، استتعلام و مقایسه قیمت:

این مجموعه به ارائه بیمه در انواع مختلف می پردازد؛ به وسیله سایت و اپلیکیشن  bimebazar می‌توانید تنها با چند کلیک ساده به خدمات بی نظیر این سامانه دسترسی پیدا کنید. خدمات بیمه ای از جمله:
انواع بیمه شامل بیمه بدنه
بیمه آتش سوزی
بیمه درمان تکمیلی 
بیمه شخص ثالث 
امکان مشاوره آنلاین    
دسترسی به سوابق بیمه    
پشتیبانی مناسب از مشتری   
  پاسخگویی سریع


ویژگی های این مجموعه عبارت اند از :

امکان ارسال اکسپرس بیمه در تهران
امکان یادآوری تاریخ اتمام بیمه نامه
پشتیبانی قوی و مشاوره رایگان برای انتخاب بیمه مناسب
شرکت های طرف قرارداد ؛چه شرکت هایی در بیمه ی بازار حضور دارند؟
شما در این سامانه می‌توانید به سادگی حق بیمه را محاسبه کنید و همچنین با مقایسه در میان شرکت‌های بیمه، بهترین بیمه را به آسانی و آنلاین خریداری کنید. از شرکت های بیمه که با این مجموعه بیمه همکاری می کنند می توان به بیمه ایران، بیمه پاسارگاد، بیمه آسیا، بیمه پارسیان، بیمه البرز و سایر شرکت های معتبر در این حوزه نیز اشاره نمود.

مزایای داشتن بیمه چیست؟

اگر بخواهیم به طور مختصر به مطالب بیان‌شده نگاهی داشته باشیم باید بگوییم از مزایای بیمه داشتن می‌توان به حمایت از بیمه‌شده در مقابل خطرات احتمالی ناشی از کار و نیز حقوق و مزایای بازنشستگی نیز اشاره نمود. یکی از ویژگی های داشتن بیمه حمایت از بیمه ‌شده است که سبب می شود امکاناتی به سهولت در دسترس این افراد قرار گیرد و بتوانند با هزینه‌های خیلی کمتری نسبت به درمان و سایر موارد اقدام شود. سایت bimebazar.com  سامانه‌ای است که امکان خرید آنلاین بیمه، استعلام و مقایسه قیمت را در اختیار شما قرار می‌دهد. اگر در مورد بیمه‌ اطلاعات کافی ندارید می‌توانید با مراجعه به این سامانه اطلاعات مورد نیازتان را در مورد آن کسب نمایید.

نظر مشتریان در خصوص خدمات این سامانه: 

از آنجایی که امکان خرید بیمه با استفاده از خدمات این سامانه آسان تر شده است، مشتریان از خدمات این سامانه رضایت دارند. همچنین امکان گرفتن مشاوره و بررسی و مقایسه انواع بیمه های موجود باعث شده است افراد با شناخت بیشتری اقدام به خرید بیمه های مختلف مانند بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه و دیگر بیمه های مورد نظر کنند. همچنین سرعت و دقت انجام کارها نیز باعث ایجاد رضایت مندی در مشتریان شده است که در امر بیمه و پیگیری های پس از آن امر بسیار مهمی است. 

ارائه کد تخفیف بیمه بازار در سایت تخفیف هات:

bimebazar می تواند متناسب با نیازها و شرایطی که دارید به شما ارزانترین محصول بیمه ای را در بین شرکت های بیمه معرفی کند. البته برای انتخاب و خرید بیمه به غیر از قیمت، عواملی همچون اعتبار شرکت، میزان رضایت مشتریان در خصوص پرداخت خسارت ها و شفاف بودن آن سازمان بسیار مهم و ضروری است. در این راستا این مجموعه مشاوران و کارشناسانی در این حوزه قرار داده تا شما را در انتخاب بهترین بیمه یاری کنند. کد تخفیف بیمه بازار را می توانید به صورت رایگان از وب سایت تخفیف هات دریافت نمایید. همچنین کد تخفیف بیمیتو و ... نیز در تخفیف هات در دسترس کاربران می باشد. پس هنگام خرید بیمه فراموش نکنید که حتما به سایت تخفیف هات سر بزنید. به این طریق می توانید هزینه های خود را کاهش دهید و خرید بیمه را با قیمت ارزان تری انجام دهید.