لوگو تخفیف هات

خرید بیمه

خرید بیمه

امتیاز دهید
(امتیاز 4.25 از 3 رای)
فروش بیمه
فروش بیمه
65 تخفیف
3
خدمات کار
خدمات کار
16 تخفیف
3
مسکن و املاک
مسکن و املاک
1 تخفیف
0
واسطه گری مالی
واسطه گری مالی
22 تخفیف
1
خدمات خودرو
خدمات خودرو
30 تخفیف
9
خدمات پستی
خدمات پستی
2 تخفیف
1
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف بیمتو تا 200 هزارتومان ویژه خرید بیمه خودرو

کد تخفیف بیمتو تا 200 هزارتومان ویژه خرید بیمه خودرو

کاربران تخفیف هات میتوانند با استفاده از کد تخفیف از 200 هزارتومان تخفیف بیمه شخص ثالث از وبسایت بیمه دات کام ویژه اولین خرید بهره مند شوید. برای دریافت کد تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید و در آخرین مرحله قبل از پرداخت ثبت نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

200,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
 کد تخفیف ازکی تا 150 هزارتومان تخفیف ویژه بیمه بدنه

کد تخفیف ازکی تا 150 هزارتومان تخفیف ویژه بیمه بدنه

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 150 هزارتومان تخفیف بیمه بدنه بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بیمه" کلیک نمایید.

150,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
خرید بیمه ازکی 100 هزارتومانی ویژه پزشکان

خرید بیمه ازکی 100 هزارتومانی ویژه پزشکان

برای دریافت تخفیف 100 هزارتومانی برای بیمه پزشکان از ازکی میبایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت بیمه" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

100,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 8% بیمه بازار بدنه

کد تخفیف 8% بیمه بازار بدنه

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 8% تخفیف ویژه بیمه بدنه بیمه بازار بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بیمه" کلیک نمایید.

8% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف بیمه شخص ثالث آیتول

کد تخفیف بیمه شخص ثالث آیتول

با استفاده از وبسایت آیتول میتوانید بیمه شخص ثالث و انواع بیمه را با ارزان ترین قیمت دریافت نمایید.جهت استفاده از این تخفیف میبایست بر روی "دریافت بیمه" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف بیمه شخص ثالث 200 هزارتومانی

کد تخفیف بیمه شخص ثالث 200 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف 200 هزارتومانی انواع بیمه شخص ثالث ویژه خرید اول میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بیمه" کلیک نمایید. این تخفیف در سایت بیمه دات کام برای شما اعمال خواهد شد.

200,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدتخفیف بیمه بازار تا 170 هزارتومان ویژه بیمه بدنه و شخص ثالث

کدتخفیف بیمه بازار تا 170 هزارتومان ویژه بیمه بدنه و شخص ثالث

با استفاده از کد تخفیف از 170 هزارتومان تخفیف بیمه بازار برای اولین خرید بیمه بدنه و شخص ثالث برای خرید بالای 1 میلیون تومان بهره مند شوید. جهت دریافت تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بیمه" کلیک نمایید تا وارد سایت شوید و تخفیف برای شما اعمال شود.

1 میلیون تومان برای حداقل بیمه
170,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف بیمیتو شخص ثالث تا 250 هزارتومان

کد تخفیف بیمیتو شخص ثالث تا 250 هزارتومان

با استفاده از کد تخفیف از 250 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید بیمه بدنه از وبسایت بیمیتو بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بیمه" کلیک نمایید.

250,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف بیمه موبایل اسنپ 60 درصدی

کد تخفیف بیمه موبایل اسنپ 60 درصدی

هنگام خرید موبایل به بخش بیمه منو اپلیکیشن اسنپ مراجعه کرده و با استفاده از این کد 60% از مبلغ بیمه را تخفیف بگیرید. جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی "بیمه موبایل" کلیک نمایید.

60% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف بیمه ازکی 150 هزارتومانی ویژه بیمه شخص ثالث

کد تخفیف بیمه ازکی 150 هزارتومانی ویژه بیمه شخص ثالث

با استفاده از کد تخفیف می توانید از 150 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید اولین بیمه شخص ثالث بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بیمه" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

150,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف بیمه دات کام موتور 100 هزارتومانی ویژه بیمه سینا و تجارت نو

کد تخفیف بیمه دات کام موتور 100 هزارتومانی ویژه بیمه سینا و تجارت نو

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 100 هزارتومان تخفیف بیمه ثالث موتور از بیمه سینا و تجارت نو از بیمه دات کام بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بیمه" کلیک نمایید.

100,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف بیمه دات کام 10% ویژه انواع بیمه

کد تخفیف بیمه دات کام 10% ویژه انواع بیمه

با کد تخفیف 10% میتوانید انواع بیمه را از بیمه دات کام تا سقف 500 هزارتومان تخفیف و برای تخفیف هایی که کمتر از 500 هزارتومان هستند اعمال خواهد شد. جهت دریافت تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بیمه" کلیک نمایید تا تخفیف در وبسایت بیمه دات کام برای شما اعمال شود.

10% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف

خرید بیمه، استعلام و مقایسه قیمت ها:

خرید بیمه با یک قرارداد میان شما و یکی از شرکت های بیمه آغاز می‌شود. در واقع شما در ازای پرداخت مبلغ مشخصی که در قرارداد تعیین می‌کنید، خدماتی را از شرکت های بیمه دریافت خواهید کرد. شما با انعقاد قرارداد میان خودتان و شرکت بیمه مسئولیت جبران هزینه های مالی و جانی که ممکن است در آینده برای شما اتفاق بیافتد را، به این شرکت میسپارید. از آنجاییکه حادثه خبر نمی‌کند و هر لحظه امکان وقع یک اتفاق ناخوشایند و غیرمنتظره وجود دارد، بسیاری از مردم بیمه را یک کار عاقلانه می‌دانند. در واقع به تعبیری ساده تر هنگام مشکلات و سختی ها توپ در زمین شرکت بیمه است. امروزه شرکت های بیمه‌ی بسیاری در کشور ما تاسیس شده است که خدمات متنوعی از جمله بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه و ... را به مشتریان ارائه می‌دهند.

 

تاریخچه خرید بیمه در ایران:

شاید برای شما جالب باشد که بدانید تا قبل از سال 1310 هیچ شرکت بیمه‌ای در ایران وجود نداشت. قانون خرید بیمه در سال 1310 در ایران به تصویب رسید. اولین شرکت هایی که برای بیمه به ایران مراجعه کردند، شرکت هایی از کشورهایی اتریش، آلمان، سوئیس و انگلستان بودند که اقدام به تاسیس شرکت در ایران کردند. این شرکت ها یک ایراد اساسی داشتند. حق بالایی که این شرکت های درخواست می‌کردند باعث نارضایتی مردم شده بود. بنابراین در سال 1314 یک شرکت بیمه کاملاً ایرانی تاسیس شد. شرکت سهامی بیمه ایران نخستین شرکتی بود که برای خرید بیمه تاسیس شد و کار خودش را با سرمایه کاملاً دولتی آغاز کرد. در سال 1329 نیز اولین شرکت خصوصی با عنوان “بیمه شرق” تاسیس شد و تا سال 1347 هفت شرکت خصوصی دیگر به این مجموعه اضافه شد.

 

بیمه عمر چه مزیت هایی دارد؟

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری علاوه بر این که به عنوان یک بیمه پوشش‌های متنوعی دارد، می‌تواند به عنوان یک سرمایه‌گذاری بلند مدت با سود تضمینی هم محسوب شود. به تعبیری دیگر وقتی شما خودتان را بیمه عمر می‌کنید علاوه بر اینکه در طول حیات و زندگی خود یک سرمایه گذاری بلندمدت دارید، در صورت فوت یک منبع مالی برای خانواده خود به جا می‌گذارید. هم‌چنین در صورتی که از این بیمه استفاده کنید می‌توانید از خدمات و پوشش های این بیمه در طول زندگی استفاده کنید. این نوع بیمه نسبت به سپرده گذاری های بانکی مزیت هایی دارد. از جمله این مزایا می‌توان به، به صرفه بودن آن مخصوصاً برای خانواده هایی که توانایی سپرده گذاری های بالا در بانک را ندارند، اشاره کرد. از مزیت های دیگر آن پوشش های متعددی است که این نوع بیمه در طول حیات و زمان فوت دارد.

 

انواع بیمه نامه هایی که توسط شرکت هایی ایرانی ارائه می‌شود:

امروزه شرکت هایی ایرانی خدمات متنوعی را به بیمه شوندگان ارائه می‌کنند. در ادامه قصد داریم چند نوع از این خدمات را بررسی کنیم.

 

• بیمه درمانی: یکی از پرکاربرد ترین نوع بیمه ها می‌باشد که با توجه به هزینه های بالای بیماری ها، اکثریت مردم جامعه به آن نیاز دارند.

 

• بیمه عمر: نوع خاصی از بیمه است که بر اساس آن بیمه گر متعهد می شود که در صورت فوت بیمه شده یا ابتلا به بیماری های خاص در مقابل پرداخت مبلغی در مدت معین از جانب بیمه گذار، مبلغی را به فرد بیمه شده یا فردی دیگری بپردازد.

 

• بیمه حوادث: متداول ترین نوع بیمه، بیمه حوادث می‌باشد. تمامی افراد هنگامی که قصد ثبت نام در مدرسه را داشته باشند ، تحت پوشش این نوع از بیمه قرار می‌گیرند.

 

• بیمه مسافرتی: اگر در هنگام مسافرت برای شما مشکلی بوجود بیاید، این بیمه به کمک شما می‌آید.

 

بیمه تکمیلی چه مزیت هایی دارد؟

امروزه بیمه تکمیلی مانند بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه مسافرتی و ... در همه‌ی شرکت های بیمه ارائه می‌شود. اگر هزینه های درمانی شما بیشتر از سقف تعهد شده توسط بیمه های پایه باشد، بیمه تکمیلی می‌تواند به شما کمک کند. این بیمه در برخی از موارد کاربردهای فوق العاده‌ای دارد که به چند مورد از آنها در ادامه اشاره می‌کنیم:

 

• هزینه های بستری

 

• هزینه های آمبولانس داخل و یا برون شهری

 

• هزینه‌های خرید اروتز و پروتز

 

• هزینه های ویزیت و خرید دارو

 

• هزینه های عمل های سرپایی

 

• هزینه خدمات آزمایشگاهی

 

• هزینه جراحی های سنگین

 

• هزینه های زایمان

 

کد تخفیف خرید بیمه مسافرتی, بیمه شخص ثالت و ...

شما هم‌اکنون می‌توانید با مراجعه به وب سایت تخفیف هات از کد تخفیف برای خرید بیمه استفاده کنید. در وب سایت تخفیف هات علاوه بر این کد تخفیف صدها کدتخفیف دیگر نیز به طور کاملاً در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد. تمامی کدهای تخفیفی که در این وب سایت وجود دارد قبل از قرار داده شدن بر روی وب سایت توسط کارشناسان این وب سایت تست می‌شود و پس از اطمینان از فعال بودن در اختیار شما قرار می‌گیرد. شما هم اگر قصد خریدی ارزان قیمت و مقرون به صرفه را دارید، همین حالا به وب سایت تخفیف هات مراجعه کنید و از تخفیف لحظه آخری این وب سایت استفاده کنید. کد تخفیف بیمه بازار، کد تخفیف بیمیتو و ... را می توانید به صورت رایگان از takhfifhot دریافت کنید.

 

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد