خرید بالش طبی تا 50%تخفیف

معتبر تا 3 روز بعد
50%خرید بالش طبی تا 50%تخفیف
.

 •    سایر

 • خرید بالش طبی تا 50%تخفیف

  50% ( سود شما در این خرید : 445,000 تومان )
  1481 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 890,000 تومان
  • 445,000 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع بالش طبی را تا 50% تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری فرمایید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده بالش طبی:

  انواع وسایل خواب نظیر بالش طبی تا 50% تخفیف در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با استفاده از کد تخفیف تخفیف هات خریداری کنید.

  خصوصیات بالش طبی:

  یکی از بزرگ‌ترین مشکلات هنگام خواب این است که آدم نمی‌داند باید سرش را کجا بگذارد و بخوابد. چون اگر این نکته را ندانید مشکلات زیادی پدید می‌آید. خوابی که قرار بوده است تأمین کننده‌ی آرامش روح و روان و جسم شما باشد، همه چیزتان را از شما می‌گیرد.

  وقتی یک بالش خواب بد زیر سر آدم قرار می‌گیرد، آدم صبح خیلی کسل از خواب بیدار می شود. بعد از یک شب خوابیدن روی بالش بی کیفیت، همه‌ی دردهای عالم سراغ شما می‌آیند. گردنتان از دردهای باورنکردنی پر می‌شود و حتی ممکن است سرتان نیز کمی درد بگیرد یا گیج برود. این موضوع هنگام بارداری برای زنان بسیار جدی تر است. زنان باردار به خاطر بچه‌ای که در بدن دارند به درستی نمی‌توانند دراز بکشند و استراحت کنند یا بخوابند.

  آن‌ها مجبورند هشت ساعت طولانی را به یک شکل بخوابند و پس از بیداری دردهای شدیدی را تحمل کنند. همه‌ی این‌ها یک راه حل ساده دارد، اینکه شما ازبالش طبی استفاده کنید. برای خوابیدن بالش های متنوعی وجود دارد و یکی از انواع بالش های خواب ، بالش طبی هست. در استفاده از بالش های طبی سر و گردن شما در بهترینحالت ممکن قرار می‌گیرد. با استفاده از یک بالش طبی هنگام خواب هم از شر دردهای جسمی بعد از بیداری در شرایط نامساعد خلاص می‌شوید و هم از فشارهای روانی که یک خواب ناآرام می‌تواند به انسان وارد کند.

  برای تهیه‌ی یک بالش طبی خوب و مقرون به صرفه می‌توانید از سایت دیجی کالا بالش‌ های طبی  را تا 50% تخفیف ویژه و بدون نیاز به کدتخفیف دیجی کالا سفارش دهید. این بالش طبی هوشمند راه کار درست و حسابی ای برای زنان باردار نیز می‌باشد و می‌توانید از آن به عنوان یک بالش بارداری استفاده کنید. از طرفی جنس و کیفیت این بالش طبی نیز بسیار مرغوب است. در ساخت بالش های طبی هوشمند از فوم هوشمند و پلی یورتان استفاده شده که معمولاً بهترین مواد سازنده برای یک بالش درجه یک است. این بالش را می‌توانید به هرروشی که مدنظرتان بود بشویید تا کاملاً از تمیزی آن نیز مطمئن شوید و بتوانید با خیال راحت سر بر بالش خواب خود بگذارید.
  نظرات مشتریان در مورد این محصول:
  نظرات مثبت:
  طراحی بسیار مناسب. رفع درد ستون فقرات. لطافت. با کیفیت.
  نظرات منفی: ارتفاع کم. سفتی زیاد. مدل هارد بالشت. 
  جمع بندی نظرات: این محصول ارزش خرید کردن را دارد.


  تخفیف هات
  درصد تخفیف50%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 50%