فروش بالش تا 60% تخفیف

60%فروش بالش تا 60% تخفیف

*خصوصیات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا،فروشنده بالش:

انواع بالش پر غاز تا 60% تخفیف در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا به فروش میرسد. 

*خصوصیات بالش:

اگر برای شما هم مهم است که خواب با کیفیتی داشته باشید پس وقتش آن رسیده که بالشت های قدیمی خودتان را از زیر سرتان بردارید و دورشان بیندازید. حالا وقت آن رسیده که از بالش های طبی استفاده کنید تا شب ها خواب سبک و راحتی داشته باشید. اهمیت راحت بودن جای خواب و طرز خوابیدن اکثرا در کیفیت خواب نادیده گرفته می‌شود اما بگذارید به شما توصیه کنم که حتی اگر فقط یک بار از بالش طبی به جای بالشت های معمولی زیر سرتان برای خوابیدن استفاده کنید متوجه اهمیت بالش طبی هنگام خواب می‌شوید.

از طرفی بالش طبی فقط هنگام خواب اهمیت ندارد و شما می‌توانید از آن برای آسانی خواب بیماران و کسانی که به هر دلیلی نمی‌توانند مثل یک فرد معمولی به خواب بروند استفاده کنید. بالش های طبی یکی از بهترین گزینه ها برای زنان باردار است. اگر زنان بارداری را می‌شناسید که از بالشت های معمولی برای خوابیدن استفاده می‌کنند حتما به آن ها بالش بارداری را معرفی کنید و توصیه کنید هنگام بارداری از یک بالش با کیفیت استفاده کند تا هم کیفیت رشد جنین خود را بالا ببرند و هم آرامش خودشان را طی دوران بارداری،آرامشی که به خاطر بالش های معمولی ممکن است به خطر بیفتد. اگر به دنبال چنین بالش با کیفیت وخوش ساختی هستید که بتوانید به راحتی آن را برای زنان باردار به عنوان بالش بارداری نیز استفاده کنید همین حالا به سایت دیجی کالا بروید و قیمت بالش طبی پر غاز را تا ۶۰٪ تخفیف ویژه خریداری کنید.


تخفیف هات
درصد تخفیف60
نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
کشور تولید کنندهایران

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

معتبر تا 2 هفته بعد

کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار

نحوه استفاده : شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع بالش را تا 60% تخفیف در سایت دیجی کالا خریداری فرمایید.

از این تخفیف 343 بار استفاده شده

  • 150,000 تومان
  • 60,000 تومان
60% تخفیف( سود شما در این خرید : 90,000 تومان )

خرید کنید

برچسب ها: لوازم خانه و آشپزخانه, اتاق خواب خمام و دستشویی, وسایل خواب, دیجی کالا, 60%