هدیه 7000 امتیازی باشگاه مشتریان الوپیک

معتبر تا 2 روز بعد
هدیه 7000 امتیازی باشگاه مشتریان الوپیک
.

 • دیگر تخفیف های :

 • هدیه 7000 امتیازی باشگاه مشتریان الوپیک

  15%
  2233 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  با ورود به لینک و ثبت نام در الوپیک از 7 هزار امتیاز باشگاه مشتریان الوپیک بهره‌مند می‌شوید. پس از آن می‌توانید در بخش باشگاه مشتریان، برای گرفتن کدهای تخفیف فروشگاه‌های مختلف همچون دیجی کالا،بیمیتو، فیلیمو،پلاک و ... استفاده کنید.

  خرید کنید

  توضیحات وب سایت الوپیک، ارائه دهنده خدمات حمل و نقل:

  برای استفاده از هدیه 7000 امتیازی باشگاه مشتریان الوپیک،می توانید به وب سایت اینترنتی  الو پیک مراجعه کنید و از خدمات بی نظیر این وب سایت بهره مند شوید.

  خصوصیات باشگاه مشتریان الوپیک: 

  الو پیک یاهمان پیک افزار تندر،شرکتی است که خدمات پیک موتوری از طریق تلفن همراه را ارائه می دهد .برای خدماتی تخفیف دار مثل حمل و نقل مرسوله ها ، تاکسی موتور برای جابه جایی مخصوص آقایان ، وانت بار و ماشین بار می توانید از طریق سامانه  الوپیک اقدام نمائید. اپلیکشن الو پیک برای کاربران باشگاه مشتریان ، در دو نسخه اندروید و ios طراحی شده است برای عضویت در باشگاه مشتریان الو پیک می توانید وارد این سامانه شوید و از خدمات و کد تخفیف الو پیک و یا  استفاده از کد تخفیف تاکسی اینترنتی  به صورت ارزان تر، استفاده کنید .این سامانه مرسوله شما را با هر قیمتی بیمه می کند و امکان ثبت همزمان چند درخواست را با کاربران می دهد ، که این ها همه از مزایا و خصوصیات این سامانه به حساب می آیند. 


  خدمات باشگاه مشتریان الوپیک:
  این سامانه یک سرویس پیک های موتوری آنلاین  برای ارسال مرسوله است پس مرسوله را می توانید به هر کجا که می خواهید ارسال کنید بنابراین می توانید با عضویت در باشگاه مشریان، از خدمات پیک موتوری و سواری بارآن لاین این سامانه، که مناسب برای پست های حساس هست ، بهره مند شوید . درخواست در الو پیک به راحتی قابل اجرا است . ابتدا در خواست خود را ثبت می کنید ، تحویل به سفیر می دهید و در نهایت فرایند سفر را آن لاین رصد می کنید . پیک های موتوری برای هر نوع بسته ای مناسب می باشد .پس در این قسمت خوب است بدانید برای استفاده از کد تخفیف الوپیک برای تخفیف پیک موتوری باید اول عضو باشگاه مشتریان این مجموعه شوید و سپس به آسانی  از کد تخفیف و خدمات این وب سایت به صورت ارزان بهره مند شوید.

  نظرات کاربران در مورد محصول:
  نقاط قوت: بسیاری از کاربران از پشتیبانی  24 ساعته و معتبر  این سامانه ، راضی بوده اند وبه سایر دوستان خود معرفی کرده اند.
  نقاط ضعف: در این قسمت موردی یافت نشده است .  
  جمع بندی نظرات کاربران: در مجموع  بسیاری از کاربران،از این سامانه آن لاین از لحاظ زمان بندی مناسب ، امکان پیگیری مسیر به صورت  به طور زنده و کیفیت ارائه خدمات رضایت کافی داشته اند و عضویت در باشگاه مشتریان الو پیک را به افرادی که به دنبال پیک موتوری  آن لاین به صورت ارزان و مطمئن هستند، پیشنهاد داده اند.

  تخفیف هات
  درصد تخفیف20
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهالوپیک
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: %20