معتبر همه
نمایش:
مرتب کردن براساس:

کد تخفیف بازرگام تا 14 هزار تومان ویژه خرید سبزی و میوه جات

آخرین و جدیدترین کد تخفیف بازرگام برای خرید میوه جات و... تا 14 هزار تومان تخفیف را تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف بازرگام تا 15هزار تومان ویژه اولین سفارش میوه و...

آخرین و جدیدترین کد تخفیف بازرگام جهت خرید میوه تا 15 هزار تومان تخفیف را تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

10%  20%  30%  40%  50%  بالای 60 درصد  

کد تخفیف بازرگام تست شده و رایگان

درباره بازرگام

از بهمن ماه سال 1396 فروشگاه آنلاین بازرگام فعالیت خود را آغاز نمود. فعالیتی در حوزه ی توزیع آنلاین میوه در سراسر کشور که از شهر تهران آغاز گردیده است. با توجه به امکانات ایجاد شده توسط گروه تعاونی پیشگامان(بندر خشک، شرکت حمل و نقل توانمند، مجوز اپراتوری پست پیشگامان) مدیریت خدمات لجستیک به نحو احسن صورت می گیرد، به گونه ای که میوه ها از باغات مختلف تامین و پس از عملیات فرآوری و سورت در انبارها و سردخانه های پیشگامان با ظرفیت 60000 تن ذخیره سازی شده و با بسته بندی های مناسب توسط شرکت حمل و نقل به تهران و مراکز استانها ارسال می گردد. روند توزیع مویرگی نیز با تکیه بر مجوز اپراتور پست پیشگامان عملیاتی می شود.

خدمات بازرگام

با سایت بازرگام نیازی نیست که برای خرید سبزیجات یا میوه و تره بار از خانه خود خارج شوید بلکه باچند حرکت و کلیک میتوانید به تازه ترین محصولات دسترسی پیدا کرده و از کیفیت آنها اطمینان حاصل کنید .بازرگام برای افراد پرمشغله یا کسانی که همیشه دوست دارند سبزیجات و میوه های تازه و باکیفیت را با قیمت مناسب در دسترس داشته باشند و برای تهیه ی غذای روزانه دغدغه خرید از بیرون، ترافیک، قیمت های زیاد و کیفیت کم نداشته باشید گزینه ی بسیار مناسبی است. با سایت بازرگام میتوانید درهرلحظه به هرمحصولی که نیاز دارید تنها با چند کلیک و خرید اینترنتی دسترسی پیدا کرده و از اتلاف وقت جلوگیری کنید. 

نظر مشتریان در خصوص خدمات بازرگام

بسیاری از مشتریان از کیفیت محصولات این سایت تعریف کرده اند و گقته اند نه خبری از موز های سیاه و پلاسیده است، نه از گرانی و کمبود میوه هایی مانند آناناس یا نارگیل یا سبزیجاتی مانند سبزی های معطر شمال.علاوه بر خرید میوه تره بار خرید انواع سبزیجات معطر و تازه به شما این امکان را می‌دهد تا بیشتر از همیشه غذاهای محبوب گیاهی خودرا با سبزیجات تازه تهیه کنید.

ارائه کد تخفیف های ویژه بازرگام در سایت تخفیف هات

با استفاده از سایت بازرگام خرید میوه و سبزی تازه مانند موز،نارگیل و اناناس در هرزمان به راحتی و با قیمتی مناسب امکان پذیر است. با استفاده از تخفیف سایت تخفیف هات خرید به یاد ماندنی از سایت بازرگام داشته باشید.