لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد تخفیف بازرگام تا 50% ویژه خرید برنج

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
406
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

با وارد کردن کد تخفیف از 50% تخفیف برنج به مناسبت شب یلدا از وبسایت بازرگام برخوردار شوید. برای خرید بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا وارد وبسایت بازرگام شوید.

yalda1
خرید کنید
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

توضیحات سامانه بازرگام، فروشنده انواع میوه و سبزی:

شما میتوانید با کد تخفیف بازرگام از فروشگاه اینترنتی تخفیف هات، به هنگام سفارش میوه و سبزی از بازرگام از تخفیف بهره مند شوید.

خصوصیات بازرگام:

امروزه وجود اینترنت یکی از لازمه های زندگی ما انسان ها می باشد. به طوری که اگر وجود نداشته باشد بسیاری از کارها انجام نمیگردد و مختل می شود. همانطور که وجود آن، بسیاری از نیازهای انسان را برطرف و کارها را آسان تر کرده است. یکی از دستاورهایی که از طریق اینترنت به وجود آمده است ایجاد فروشگاه های آنلاین از جمله فروشگاه میوه و سبزی نظیر بازرگام و سایر فروشگاه های آنلاین می باشد که می توانیم هر آنچه نیاز داریم، از جمله : پوشاک و لوازم دیجیتال آرایشی و غیره در این فروشگاه ها پیدا کنیم. ما می توانیم از چنین فروشگاه هایی نظیر بازرگام که سامانه تهیه میوه هایی نظیر موز ، آناناس و غیره می باشد بدون نیاز به حضور در آن ها ، از هرجایی که هستیم و در هر زمانی خرید کنیم.

درواقع با خرید اینترنتی از این فروشگاه ها دیگر نیازی به صرف هزینه و وقت برای حضور در فروشگاه ها نخواهیم داشت. بازرگام یک فروشگاه آنلاین می باشد که از سال 1396 در راستای تامین کالاهای مورد نیاز مردم ایران و در مرحله اول در جهت تامین سبزی و میوه (موز ، آناناس و غیره) شروع به فعالیت کرده است. برای استفاده از امکان خرید از این سامانه بازرگام فقط کافیست شما در هر زمان و مکانی که قرار دارید اینترنت گوشی خود را فعال کرده و از طریق نرم افزار سامانه یا سایت آن سفارش خود را ثبت کنید.

به این معنا که شما بدون نیاز به حضور در فروشگاه و میدان تره بار و صرف وقت زیاد، برای منتظر ماندن در صف و همچنین گاها تحمل آلودگی صوتی می توانید به راحتی از طریق اینترنت تره بار مورد نیاز خود از جمله موز ، آناناس و همچنین سبزی را با چند کلیک خریداری کنید و ظرف چند ساعت درب منزل تحویل بگیرید. همچنین اگر در منزل بستری هستید ، فرزند کوچک دارید یا شاغل می باشید و توانایی صرف وقت برای خرید تره بار و سبزی را ندارید، سامانه بازرگام میتواند به شما کمک کند و شما به راحتی می توانید خرید میوه هایی اعم از موز ، آناناس و همچنین سبزی را به صورت آنلاین سفارش دهید و تسویه کنید.

در بعضی مواقع ممکن است بعضی از میوه ها مانند آناناس ، موز و غیره با توجه به فصل در دسترس شما نباشند و یا در شهر شما به صورت محدود یافت می شود و در نتیجه شما نمیتوانید به راحتی پیدا کنید که البته در حالت محدود بودن بعضی از آن ها به خصوص موز و آناناس، قیمت ها ازمقدار استاندارد بالاتر است و هزینه زیادی برای شما به دنبال خواهد داشت. در این شرایط، شما با استفاده از این سامانه و با استفاده از کد تخفیف تخفیف هات می توانید سبزی و میوه مورد نیاز از جمله موز و آناناس را برای خود سفارش دهید و در عرض چند ساعت تحویل بگیرید. این سامانه یک سایت فروشگاه آنلاین می باشد که تیم پشتیبانی آن در جهت رضایت مشتری همیشه پاسخگو می باشد و هر مشکلی که به وجود آید از طریق تیم پشتیبانی آن پیگیری می شود. انواع میوه ها از جمله موز ، آناناس و همچنین سبزی ها در این فروشگاه آنلاین تازه و بدون نقص می باشد و درصورت وجود مشکل، حتما مشکل پیگیری و رفع می شود تا رضایت مشتری از این سایت میوه و سبزی مثبت باقی بماند.

 

میوه


 

 

 

درحال حاضر بازرگام توزیع میوه و سبزی را در چندین استان و شهر بزرگ شروع کرده است و تمامی شهروندان آن شهرها می توانند با مراجعه به سایت یا نصب نرم افزار این فروشگاه آنلاین میوه و سبزی فروشی، میوه ها و سبزی مورد نیاز خود را سفارش دهند و درب منزل تحویل بگیرند. برای استفاده از این نرم افزار فقط کافیست آن را دانلود کنید و از قسمت میوه یا سبزی و صیفی جات، موارد مورد نیاز خود را انتخاب کنید. در این فروشگاه آنلاین، قسمتی به نام پرفروش ها وجود دارد که شما میتوانید بعد از مشاهده آن ها و با خیال راحت سفارش خود را ثبت کنید. همچنین از امکانات این سامانه این است که شما میتوانید هزینه سفارش خود را آنلاین یا درب منزل پس از دریافت آن پرداخت نمایید و نگران پرداخت آن نباشید.

 

یکی از مزایای خرید انلاین از سایت بازرگام، تحویل رایگان میوه و سبزی سفارش داده شده می باشد. یعنی نیازی به پرداخت هزینه برای ارسال سفارش نمی باشد. چون پیک بصورت رایگان سفارش شما را تحویل می دهد. سبزی ها و میوه ها حتی پر طرفدارها مانند موز و آناناس در این سایت به قیمت پایین تری نسبت به فروشگاه های حضوری فروخته می شود. چون یکی از اهداف سایت بازرگام حذف واسطه ها می باشد و فرقی ندارد موز یا آناناس باشد یا میوه های دیگر. در بازرگام میوه ها بصورت مستقیم از باغداران و کشاورزان خریداری شده و در سایت به فروش می رسد. همچنین اگر خود شما فروشگاه میوه و سبزی دارید، می توانید از سایت بازرگام برای فروشگاه خود سفارش بدهید چون امکان تامین در مقادیر زیاد نیز وجود دارد و به راحتی امکان تحویل گرفتن آن وجود دارد. در سایت بازرگام شما میتوانید تنوع و موجودی میوه ها اعم از موز و آناناس را مشاهده نمایید. البته میوه ها و سبزی های معمولی و مورد نیاز روزمره نیز همیشه در سایت موجود می باشند و شما نگرانی ای از بابت موجودی ها و تنوع در سایت نخواهید داشت.

 

همچنین در سایت بازرگام شما با دو نوع گزینه مواجه خواهید بود. برای مهمان و برای خانه. مثلا گزینه موز و آناناس برای مهمان یا برای خانه که شما طبق نیاز گزینه مورد نیاز خود را انتخاب کرده و سفارش خود را ثبت می کنید. پس از آن با پیک رایگان درب منزل تحویل میگیرید. پس از خرید، اپراتور سایت با شما تماس میگیرد و در مورد تحویل سفارش با شما هماهنگی های لازم را انجام می دهد و همچنین پس از تحویل مجدد در مورد کیفیت میوه هایی که سفارش داده اید می پرسد و اگر مشکلی وجود داشته باشد سریعا پیگیری می کند و شما میتوانید سفارش خود را برگردانید . این پیگیری و حل مشکلات از طرف تیم پشتیبانی، نشان از اهمیت کیفیت در این سامانه دارد.

 

ارسال نظرات