لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

هدیه رایگان 100gb اینترنت های وب

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
1
54
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

مشترکین های وب می توانند از طریق پنل کاربری خود هدیه تولد خود را که 100 گیگ اینترنت یک روزه می باشد ، دریافت کنند.زمان دریافت این هدیه از روز تولد شما به مدت یک ماه در پنل کاربری، در تب هدایا خواهد بود، برای دریافت هدیه باید روی عکس هدیه کلیک نمایید.لازم به ذکر است برای دریافت این هدیه تأیید اطلاعات شما در پنل کاربری‌ خود و تطابق مشخصات شما در پنل با عکس کارت ملی صاحب اشتراک می‌باشد، در صورت مغایرت، هدیه‌ تولد برای شما قابل‌مشاهده و دریافت نمی باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

اینترنت های وب؛ تعرفه مناسب، سرعتی باورنکردنی

در کشور ما نیز مانند سایر نقاط جهان دسترسی به اینترنت پرسرعت امری واجب تلقی میشود. امروزه در سراسر جهان برای دسترسی به اینترنت پرسرعت لازم است از شرکت های ارائه دهنده اینترنت، بسته اینترنت خریداری کرد. شرکت های اینترنتی مختلفی در ایران وجود دارد که هر کدام بسته اینترنت متفاوتی را به مشترکین ارائه می دهد. میتوان این شرکت ها را بر اساس پارامتر هایی مانند پشتیانی، اینترنت رایگان و کیفیت رده بندی کرد. مردم نیز بر اساس این پارامتر ها و تجربیات دیگران نسبت به خرید اینترنت از شرکت ها اقدام می‌کنند. کد تخفیف های وب و تعرفه ارزان قیمت سایت های وب و همچینین کیفیت بالای آن این سایت را از سایر شرکت های ارائه دهنده اینترنت متمایز کرده است.

 

های وب
 

 

ضرورت استفاده از اینترنت

امروزه با گسترش تکنولوزی و ماشینی شدن سبک زندگی مردم وقت به پارامتری بسیار مهم تبدیل شده است. شرکت های مختلف، بانک ها، شرکت های بیمه و ... در تلاشند تا با اینترنتی کردن خدمات خود کمک بزرگی به مردم برای صرفه جویی در وقت و زمان بکنند. مردم نیز از شرکت هایی استقبال میکنند که خدمات اینترنتی بهتری را ارائه می‌دهد. همچنین امروزه شاهد هستیم که فناوری های جدید مبتنی بر اینترنت در حال جایگزین شدن برای فناوری های سنتی هستند. نمونه های بارز آن اینترنت اشیا، روزنامه های اینترنتی و ... می‌باشد. با همه‌ی این تفاسیر این واقعیت قابل لمس تر می‌شود که امروزه اینترنت ضرورتی غیر قابل انکار در زندگی مردم می‌باشد. اینترنت های وب در تلاش است با ارائه خدماتی مانند اینترنت پرسرعت، اینترنت رایگان و ... این نیاز را در ایران پوشش بدهد.

 

شرکت اینترنت های وب، پیشرو در ارائه بسته اینترنت

شرکت داده گستر عصر نوین با نام تجاری های وب که یکی از شرکت‌ها وابسته به سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران می‌باشد در سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات دسترسی به اینترنت و برقراری ارتباط با شبکه‌ها محلی (اینترانت) و جهانی (اینترنت) در ایران آغاز نمود. در سال 1388 این شرکت به بخش خصوصی واگذار گردید. این شرکت با بیش از ۸۰۰ مرکز مخابراتی، شهرها و مناطق مختلف کشور را تحت پوشش قرار داده است. یکی از مهم ترین اهداف اینترنت های وب ارائه اینترنت نسل چهارم در تمامی شهر ها و روستاهای ایران بوده است که تا امروز بخش بزرگی از این هدف تحقق یافته است.

 

همکاری شرکت بزرگ ودافون و های وب در ایران

در تاریخ 27 مهرماه سال 1395 خبر همکاری شرکت های وب و ودافون در ایران در خبرگذاری های رسمی کشور مثل مهر، تابناک و همچنین خبرگذاری های بزرگ جهان مثل رویترز، یورونیوز و ... به اشتراک گذاشته شد. بر اساس این همکاری قرار شد از توان فنی و تخصصی ودافون به‌صورت انحصاری در بازار ایران استفاده شود. این همکاری نوید یک بستر بسیار مناسب برای خدمات اینترنتی فوق العاده در ایران را میدهد.

 

اینترنت های وب
 

 

هدیه رایگان 100 گیگابایت اینترنت های وب

شرکت های وب در راستای تکریم مشتریان و ارائه خدمات اینترنتی کم‌نظیر به آنها هدیه رایگان 100 گیگابایت اینترنت را برای مشتریان خود در نظر گرفته است. تمامی افرادی که از شرکت های وب خدمات اینترنت دریافت می‌کنند میتوانند با مراجعه به پنل کاربری خود در وب سایت های وب این هدیه را دریافت کنید. شما میتوانید با مراجعه به سایت تخفیف هات علاوه بر کد تخفیف های وب به مجموعه ای از کدتخفیف دیگر خدمات دسترسی داشته باشید. این کد تخفیف کاملاً برای شما رایگان می‌باشد. هدف وب سایت تخفیف هات ایجاد بستری مناسب برای خرید ارزان قیمت و مقرون به صرفه توسط شما عزیزان می‌باشد.

 

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد