کد تخفیف ایسمینار تا 35% ویژه خرید بلیط وبینار

معتبر تا 1 روز بعد
تخفیف ویژه ایسمیناربرای خرید بلیط وبینا
.

 • دیگر تخفیف های :

 • کد تخفیف ایسمینار تا 35% ویژه خرید بلیط وبینار

  35%
  1020 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : HOT89C5


  نحوه استفاده :
  از طریق سایت تخفیف هات با وارد کردن کد تخفیف تا 30% تخفیف تمام رویدادها و وبینارهای ایسمینار بهره مند شوید.لازم به ذکر است هر کاربر می تواند 2 بار از کد استفاده نماید.برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

  خرید کنید

  توضیحات وب سایت ایسمینار، پلتفرم تخصصی مدیریت و برگزاری وبینار:

  برای خرید بلیط وبینار، رویداد و همایش های آنلاین با محوریت های آموزش و ... ایسمینار می توانید از وب سایت تخفیف هات کد تخفیف تا 35% تخفیف را دریافت کنید.

  خصوصیات ایسمینار، اولین و تخصصی ترین پلفرم برگزاری و مدیریت وبینار:

  ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی در حوزه ی  مدیریت و برگزاری وبینار شامل رویداد، کلاس های آموزش و همایش های آنلاین است. این پلتفرم  خدماتی مانند زیر ساخت و نرم افزار وبینار، ثبت نام آنلاین، مدیریت کاربران، بسته های تبلیغاتی و اطلاع رسانی، فروش فیلم وبینارهای برگزار شده و ... را به کاربران خود ارائه می دهد. 
  اهداف ایسمینار:
  عدالت آموزشی (برخورداری از آموزش های به روز بدون نیاز به حضور فیزیکی در کلاس)، مهارت افزایی ، احترام متقابل، تجربه ی خوب، مسئولیت اجتماعی و هم افزایی از اهداف تیم خوب ایسمینار می باشد.


  دسته بندی وبینار های eseminar:
  رویدادهای آنلاینی که ازطریق eseminar  برگزار می شود در چند دسته بندی قرار گرفته اند. این دسته ها شامل استارتاپ، بازاریابی، برنامه نویسی، توسعه فردی کسب و کار و ... است. دسته ی استارتاپ شامل راه اندازی استارتاپ، بیزینس پلن، بیزینس مدل، سرمایه گذاری، تیم سازی، حقوقی، ارزش گذاری، دیجیتال مارکتنیگ، جذب سرمایه و هک رشد است. دسته ی بازاریابی شامل بازاریابی محتوایی، هک رشد، سئو، استراتژی بازاریابی، سوشال مارکتینگ، کمپین نویسی، اپ مارکتینگ، پرفورمنس مارکتینگ، اپ مدیا و برندینگ است. دسته ی یرنامه نویسی مواردی مانند طراحی سایت، طراحی اپ، بیگ دیتا، یادگیری ماشین، اسکرام، دیتا ماینینگ، بلاکچین، رایانش ابری، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا را شامل می شود. توسعه فردی در این پلتفرم دسته های فن بیان، هدف گذاری، ارتباط موثر، برنامه ریزی، مدیریت زمان، مسیر شغلی، هوش هیجانی، تفکر خلاق، برند سازی شخصی و زبان بدن را شامل می شود. دسته ی کسب و کار نیز شامل کسب و کار اینترنتی، فروش، بازاریابی اینترنتی، هوش کسب و کار ارتباط با مشتری، طرح تجاری، مدیریت پروژه، مالی و حقوقی و منابع انسانی می باشد.
  نظرات کابران در مورد ایسمینار:
  نقاط قوت: پشتیبانی عالی، قیمت های مناسب، کیفیت خوب برگزاری و ... از ویژگی های مثبت پلتفرم ایسمینار می باشد.
  نقاط ضعف: نقطه ی ضعفی برای این پتتفرم که در حوزه آموزش فعالیت می کند وجود ندارد.
  جمع بندی نظرات کاربران: اکثر کاربران این پلتفرم از خدماتی که ارائه می دهد به طور کامل رضایت دارند و استفاده از کد تخفیف ایسمینار را به دیگران نیز پیشنهاد می کنند.


  تخفیف هات
  درصد تخفیف40
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهایسمینار
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: %40