لوگو تخفیف هات

کد تخفیف ایسام

کد تخفیف ایسام

ایسام یک فروشگاه اینترنتی با ویژگی منحصر به فرد مزایده انلاین است. جدید ترین کد تخفیف ایسام را از تخفیف هات به صورت رایگان دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 3.8 از 10 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف سایت ایسام 15% ویژه لپتاپ های نو و دست دوم

کد تخفیف سایت ایسام 15% ویژه لپتاپ های نو و دست دوم

کاربران تخفیف هاتی از 15% تخفیف لپتاپ های نو و دست دوم از فروشگاه اینترنتی ایسام بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

15% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کارت هدیه رایگان ایسام 25 هزارتومانی ویژه انواع خرید

کارت هدیه رایگان ایسام 25 هزارتومانی ویژه انواع خرید

با کپی کد هدیه ایسام می توانید از 25 هزارتومان تخفیف تا سقف 400 هزارتومان برای خرید آرایشی بهداشتی استفاده نمایید. برای اعمال کد تخفیف ابتدا کد را کپی کنید و سپس میبایست روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

25,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد هدیه ایسام تا 4% محصولات صوتی تصویری

کد هدیه ایسام تا 4% محصولات صوتی تصویری

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 4% تخفیف محصولات صوتی تصویری از فروشگاه ایسام برای سفارش بالای 2 میلیون تومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت ایسام برای شما منظور گردد.

2 میلیون تومان حداقل خرید
200 هزارتومان حداکثر تخفیف
4% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 40 هزارتومانی انواع محصولات از کالاهای ایسام

کد تخفیف 40 هزارتومانی انواع محصولات از کالاهای ایسام

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 40 هزارتومان تخفیف لوازم آرایشی بهداشتی برای خرید بالای 500 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

500 هزارتومان حداقل خرید
40,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کدتخفیف ایسام تا 8% ویژه لوازم ورزش و سفر

کدتخفیف ایسام تا 8% ویژه لوازم ورزش و سفر

با وارد کردن کد تخفیف از 8% تخفیف ویژه محصولات ورزش و سفر از وبسایت ایسام تا سقف تخفیف 150 هزارتومان برای حداقل خرید 450 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در وبسایت ایسام برای شما اعمال شود.

150 هزارتومان حداکثر تخفیف
450 هزارتومان حداقل خرید
8% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف ایسام تا 5% برای انواع خرید

کد تخفیف ایسام تا 5% برای انواع خرید

کاربران تخفیف هات میتوانند از5% تخفیف تا سقف 100 هزارتومان از وبسیات ایسام برای خرید محصولات سوپرمارکتی بهره مند شوید. جهت استفاده از کد تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت برای شما منظور گردد.

100 هزارتومان حداکثر تخفیف
5% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کوپن تخفیف 30 هزارتومانی خرید ابزار آلات سایت ایسام

کوپن تخفیف 30 هزارتومانی خرید ابزار آلات سایت ایسام

برای خرید ابزار آلات میتوانید از 30 هزارتومان تخفیف ویژه برای سفارش بالای 400 هزارتومان بهره مند شوند. جهت استفاده از تخفیف می بایست بر روی "خرید کنید "کلیک نمایید.

400 هزارتومان حداقل خرید
30,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کوپن ایسام 10% ویژه خرید اول

کوپن ایسام 10% ویژه خرید اول

با استفاده از کدتخفیف میتوانید از 10% تخفیف ویژه در اولین خرید خود بهره مند شوید. حداکثر تخفیف این کد 100 هزارتومان میباشد. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

100 هزارتومان حداکثر تخفیف
10% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف اولین خرید ایسام 7% ویژه سوپرمارکتی

کد تخفیف اولین خرید ایسام 7% ویژه سوپرمارکتی

با استفاده از کد تخفیف می توانید از 7% تخفیف ویژه خرید انواع محصولات سوپرمارکتی تا سقف تخفیف 100 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از این تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

100 هزارتومان حداکثر تخفیف
ویژه سوپرمارکتی
7% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
 کد تخفیف ایسام خرید اول تا 100 هزارتومان ویژه خرید اینترنتی

کد تخفیف ایسام خرید اول تا 100 هزارتومان ویژه خرید اینترنتی

شما میتوانید با استفاده از کد تخفیف از تخفیف 100 هزارتومانی برای خرید بالای 1 میلیون تومان بهره مند شوید.به منظور استفاده از تخفیف، میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت ایسام برای شما اعمال شود.

1 میلیون تومان حداقل خرید
100,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف اولین خرید از فروشگاه ایسام

کد تخفیف اولین خرید از فروشگاه ایسام

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 80% تخفیف ویژه برای خرید از فروشگاه اینترنتی ایسام بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

80% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کدتخفیف سایت ایسام 150 هزارتومانی برای انواع خرید

کدتخفیف سایت ایسام 150 هزارتومانی برای انواع خرید

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 150 هزارتومان تخفیف ویژه برای سفارش بالای 1 میلیون تومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

1 میلیون تومان حداقل خرید
150,000 تومان
منقضی
کدتخفیف

ارائه کد تخفیف ایسام؛ کد تخفیف رایگان ایسام

سایت ایسام یک سایت موفق در حوزه مزایده آنلاین است. در ایسام مزایده کالا های متنوع از وسایلی نظیر کامپیوتر و لپ تاپ گرفته تا لباس و لوازم خانه و هزاران کالای دیگر به فروش می رسد. شما می توانید از میان این کالاها، محصول مورد نیازتان را انتخاب و خریداری کنید و یا کالاهای خودتان را در سایت به فروش برسانید. جدیدترین کد تخفیف ایسام، کد تخفیف ایسام تخفیفان، کد تخفیف اولین خرید ایسام ، فروشگاه تخفیف آنلاین لباس زنانه با بیشترین تخفیف بازار بصورت رایگان در تخفیف هات قرار گرفته است، لطفا وارد سایت شوید. در حال حاضر ایسام تنها سایت مزایده آنلاین در حال فعالیت در ایران است. همچنین که شما می توانید در سایت تخفیف هات با کپی کردن کدتخفیف ایسام، کد تخفیف ۱۰۰ هزار تومانی ایسام ، کد تخفیف تیمچه ، کد تخفیف اسنپ مارکت برای خرید اینترنتی از فروشگاه اینترنتی کالای مورد نیاز خود در انواع و اقسام گوناگون به صورت ارزان تر بهره مند شوید.

 

کد هدیه ایسام

 

معرفی سایت ایسام:

ایسام یک سایت فروشگاهی و مزایده مخصوص خرید و فروش اینترنتی موبایل، تبلت، لپ تاپ، لباس، کفش و … می باشد که کالاهای صفر و دست دوم توسط کاربران در آن جا بفروش می رسد. فروشگاه ایسام مزایده را، از طریق کاربران ارائه می دهد و اولین سایتی می باشد که در کشور ما اقدام به این کار کرده و فعایت می کند.

 

دسته بندی محصولات ایسام:

سایت ایسام، از محبوب ترین سایت های فروشگاهی است که محصولات متنوعی را به مشتریانش ارائه می دهد:

 • دیجیتال
 • مد و پوشاک
 • آرایشی و بهداشتی
 • خانه و آشپزخانه
 • ماشین و موتور
 • لوازم و ابزارآلات
 • ورزش و سلامت
 • و...

مزایا سایت ایسام:

سایت فروشگاهی ایسام، فرصت خوبی برای خرید آنلاین با تخفیف های ویژه است. در ادامه به بیان مزایا است سایت می پردازیم:

 • قیمت های ارزان و مناسب
 • پیشنهادات ویژه
 • قابلیت نمایش پر فروش ترین کالا ها
 • بخش مزایدات
 • بخش مزایدات داغ
 • بخش فروش اول
 • و...
کد تخفیف ایسام

معرفی ویژگی های بسیار خوب سایت ایسام:

فروشگاه ایسام از مزایای خوب بی شماری نیز برخوردار می باشد، که در این قسمت به برخی از آن ها اشاره شده است:

 • طراحی و رابط کاربری سایت
 • دسترسی آسان به منو‌‌ها
 • استفاده از تجربیات دیگران
 • سرعت بسیار بالای صفحات
 • بازار داغ کلکسیونرها
 • جامع ترین سیستم مزایده در حال حاضر
 • و ...

 

مزایده آنلاین کالا در ایسام، برای اولین بار در ایران

همانطور که اشاره شده است، ایسام در حال حاضر اولین و تنها سایت فروشگاهی است که قابلیت مزایده گذاشتن کالا ها را دارا است. مزایده به این صورت است که شما کالا مدنظر خود را به با قیمت مدنظر خود به فروش می گذارید و خریداران قیمت های پیشنهادی خود را برای آن کالا به شما اعلام می کنند و شما کالای خود را با بالاترین قیمت پیشنهادی به فروش می رسانید. مدت زمان مزایده کالا در سایت ایسام نیز 3، 5، 7 و 10 روز تعریف شده است. ایسام فرصتی را ایجاد کرده است که شما کالای خود با قسمت خوب و سود آوری بتوانید به فروش برسانید.

چگونه کد تخفیف ایسام را دریافت کنیم؟

سایت تخفیف هات بستری را مهیا کرده است تا با مراجعه به آن از جدیدترین کد تخفیف ها کد تخفیف ۱۰۰ هزار تومانی ایسام، کد تخفیف اولین خرید ایسام به صورت ویژه از جمله کد تخفیف ایسام خرید اول کد تخفیف ایسام تخفیفان، کد تخفیف دیجی استایل و خریدهای بعدی می توانید مطلع شوید و کالاهای مورد نظرتان را با قیمتی استثنایی تهیه و خریداری کنید. در حقیقت تخفیف هات کدهای تخفیف لحظه آخری و ویژه به مناسبت‌های مختلف برای کاربرانش در نظر گرفته است و به افراد این امکان را می‌دهد تا خریدهایشان را در یک بستر ایمن به صورت راحت و صورت مقرون به صرفه تر به سرانجام برسانند. با کد تخفیف سه راه نیز میتوانید انواع لوازم برقی و خانگی را با تخفیف ویژه دریافت نمایید.

 

فروش در ایسام

چطور از کد تخفیف سایت ایسام استفاده کنیم؟

دریافت جدیدترین کد تخفیف ایسام اون هم معتبر و رایگان تنها در سایت تخفیف هات، سایت تخفیف هات فضایی را مهیا کرده است تا از طریق آن بتوانید از پیشنهادهای تخفیف دار و کد های تخفیف بی شماری که ارائه می کند مانند کد تخفیف اولین خرید ایسام، کد تخفیف ۱۰۰ هزار تومانی ایسام، کد تخفیف ایسام تخفیفان بهره مند شوید و خریدهایتان را ارزان تر انجام دهید. در این قسمت مراحلی که باید برای استفاده از کد تخفیف ایسام، و سایر برند ها مانند کد تخفیف باسلام در سایت تخفیف هات طی کنید آورده شده است:

 

 • ابتدا وارد سایت شوید و کد مورد نظرتان را انتخاب کنید.
 • مشاهده کد تخفیف ایسام و خواندن اطلاعات تکمیلی مربوط به آن
 • و کلیلک بر رو ی دکمه "خرید کنید"
 • انتقال به صفحه esam.ir
 • سپس وارد بخش مرتبط با کد تخفیف سایت ایسام خود شوید.
 • اطلاعات خودتان را در این بخش وارد کنید.
 • و در آخر مشخصات مورد نیاز را ارائه و سفارش خود را تکمیل کنید.


برای مشاهده آموزش خرید از ایسام و نحوه استفاده از کد تخفیف ایسام به وبلاگ آسان اسپرت مراجعه کنید.

 

با ایسام، خرید امن داشته باشید.

ایسام یک فروشگاه ایده آل و ایمن اینترنتی است که کاربر با خیال راحت جنس مورد نظر رو انتخاب می کند و با آسودگی خاطر وجه رو واریز می کند و در اسرع وقت کالای مورد نیازش را دریافت می کند. همچنین که در تمام مدت خرید و دریافت پشتیبانی کالا با شما همراهی می کند. در این راستا شما می توانید با کپی کردن کدتخفیف ایسام (کد هدیه ایسام) برای دریافت خدمات ایمن از سایت تخفیف هات از محبوب ترین تخفیف ها مطلع شوید و از سایر آفرهای این سامانه به صورت ویژه و لحظه آخری بهره مند شوید. علاوه بر کد تخفیف رایگان ایسام می توانید کد تخفیف اسنپ اکسپرس، کد تخفیف اولین خرید دیجی کالا، کد تخفیف سایت یخچال ، سوپرمارکت اینترنتی و ... را نیز از takhfifhot دریافت نمایید.

 

ارسال نظرات