لوگو تخفیفهات
کد تخفیف ایسام

کد تخفیف ایسام

ایسام یک فروشگاه اینترنتی با ویژگی منحصر به فرد مزایده انلاین است. جدید ترین کد تخفیف ایسام را از تخفیف هات به صورت رایگان دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 4.4 از 7 رای)
مرتب سازی:
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف سایت ایسام 15% ویژه خرید کفش های اسنیکرز

کد تخفیف سایت ایسام 15% ویژه خرید کفش های اسنیکرز

با استفاده از کد تخفیف می توانید از 15% تخفیف کفش اسنیکرز برای سفارش بالای 200 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

200 هزارتومان حداقل خرید
15% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف اولین خرید ایسام 7% ویژه سوپرمارکتی

کد تخفیف اولین خرید ایسام 7% ویژه سوپرمارکتی

با استفاده از کد تخفیف می توانید از 7% تخفیف ویژه خرید انواع محصولات سوپرمارکتی تا سقف تخفیف 100 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از این تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

100 هزارتومان حداکثر تخفیف
ویژه سوپرمارکتی
7% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
اولین خرید از ایسام با تخفیف 50000تومانی ویژه پوشاک و اکسسوری کودکان

اولین خرید از ایسام با تخفیف 50000تومانی ویژه پوشاک و اکسسوری کودکان

با وارد کردن کد تخفیف از 50 هزارتومان تخفیف برای خرید پوشاک و اکسسوری کودکان از وبسایت ایسام بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست بر روی " خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در وبسایت ایسام برای شما اعمال شود.

50,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کوپن تخفیف 30 هزارتومانی خرید تمام محصولات سایت ایسام

کوپن تخفیف 30 هزارتومانی خرید تمام محصولات سایت ایسام

از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 30 هزارتومان تخفیف تمام محصولات برای سفارش های بالای 150 هزارتومان بهره مند شوند.جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید "کلیک نمایید.

150 هزارتومان حداقل خرید
30,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
 کد تخفیف ایسام خرید اول تا 100 هزارتومان ویژه خرید اینترنتی

کد تخفیف ایسام خرید اول تا 100 هزارتومان ویژه خرید اینترنتی

شما میتوانید با استفاده از کد تخفیف از تخفیف 100 هزارتومانی برای خرید بالای 1 میلیون تومان بهره مند شوید.به منظور استفاده از تخفیف، میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت ایسام برای شما اعمال شود.

1 میلیون تومان حداقل خرید
100,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
تخفیف ایسام تا 30% ویژه پیشنهادات روز

تخفیف ایسام تا 30% ویژه پیشنهادات روز

بدون وارد کردن کدتخفیف می توانید از 30% تخفیف برای پیشنهادات روز محصولات ایسام بهره مند شوید. برای استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

30% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کدتخفیف ایسام تا 8% ویژه ساعت و کتاب

کدتخفیف ایسام تا 8% ویژه ساعت و کتاب

با وارد کردن کد تخفیف از 8% تخفیف ویژه انواع خرید از وبسایت ایسام تا سقف تخفیف 200 هزارتومان برای خرید ساعت مچی بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در وبسایت ایسام برای شما اعمال شود.

200 هزارتومان حداکثر تخفیف
8% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کوپن تخفیف ایسام 6 درصدی

کوپن تخفیف ایسام 6 درصدی

با استفاده از کدتخفیف می توانید از 6% تخفیف فروشگاه ایسام تا سقف 100 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از کدتخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

100 هزارتومان حداکثر تخفیف
6% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کارت هدیه رایگان ایسام 70000 تومانی ویژه خرید لپتاپ

کارت هدیه رایگان ایسام 70000 تومانی ویژه خرید لپتاپ

با کپی کد هدیه رایگان ایسام می توانید از 5% تخفیف تا سقف 70 هزارتومان برای خرید لپتاپ استفاده نمایید. برای اعمال کد تخفیف ابتدا کد را کپی کنید و سپس میبایست روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

70,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف ایسام تا 5% برای خرید گوشی موبایل

کد تخفیف ایسام تا 5% برای خرید گوشی موبایل

کاربران تخفیف هات میتوانند از5% تخفیف تا سقف 50 هزارتومان برای خرید گوشی موبایل و از وبسیات ایسام بهره مند شوید.جهت استفاده از کد تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت برای شما منظور گردد.

50 هزارتومان حداقل خرید
5% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد هدیه ایسام تا 200000 تومان تخفیف ویژه

کد هدیه ایسام تا 200000 تومان تخفیف ویژه

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 200 هزارتومان تخفیف اولین خرید از فروشگاه ایسام برای سفارش بالای 2 میلیون تومان بهره مند شوید.جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت ایسام برای شما منظور گردد.

سفارش اول
2 میلیون تومان حداقل خرید
200,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
نماوا دکتر کرمانی
توضیحات

ارائه کد تخفیف ایسام؛ کد تخفیف رایگان ایسام

سایت ایسام یک سایت موفق در حوزه مزایده آنلاین است. در ایسام مزایده کالا های متنوع از وسایلی نظیر کامپیوتر و لپ تاپ گرفته تا لباس و لوازم خانه و هزاران کالای دیگر به فروش می رسد. شما می توانید از میان این کالاها، محصول مورد نیازتان را انتخاب و خریداری کنید و یا کالاهای خودتان را در سایت به فروش برسانید. جدیدترین کد تخفیف ایسام، کد تخفیف ایسام تخفیفان، کد تخفیف اولین خرید ایسام ، فروشگاه تخفیف آنلاین لباس زنانه با بیشترین تخفیف بازار بصورت رایگان در تخفیف هات قرار گرفته است، لطفا وارد سایت شوید. در حال حاضر ایسام تنها سایت مزایده آنلاین در حال فعالیت در ایران است. همچنین که شما می توانید در سایت تخفیف هات با کپی کردن کدتخفیف ایسام، کد تخفیف ۱۰۰ هزار تومانی ایسام ، کد تخفیف تیمچه ، کد تخفیف اسنپ مارکت برای خرید اینترنتی از فروشگاه اینترنتی کالای مورد نیاز خود در انواع و اقسام گوناگون به صورت ارزان تر بهره مند شوید.

 

کد هدیه ایسام

 

معرفی سایت ایسام:

ایسام یک سایت فروشگاهی و مزایده مخصوص خرید و فروش اینترنتی موبایل، تبلت، لپ تاپ، لباس، کفش و … می باشد که کالاهای صفر و دست دوم توسط کاربران در آن جا بفروش می رسد. فروشگاه ایسام مزایده را، از طریق کاربران ارائه می دهد و اولین سایتی می باشد که در کشور ما اقدام به این کار کرده و فعایت می کند.

 

دسته بندی محصولات ایسام:

سایت ایسام، از محبوب ترین سایت های فروشگاهی است که محصولات متنوعی را به مشتریانش ارائه می دهد:

 • دیجیتال
 • مد و پوشاک
 • آرایشی و بهداشتی
 • خانه و آشپزخانه
 • ماشین و موتور
 • لوازم و ابزارآلات
 • ورزش و سلامت
 • و...

مزایا سایت ایسام:

سایت فروشگاهی ایسام، فرصت خوبی برای خرید آنلاین با تخفیف های ویژه است. در ادامه به بیان مزایا است سایت می پردازیم:

 • قیمت های ارزان و مناسب
 • پیشنهادات ویژه
 • قابلیت نمایش پر فروش ترین کالا ها
 • بخش مزایدات
 • بخش مزایدات داغ
 • بخش فروش اول
 • و...

 

چگونه کد تخفیف ایسام را دریافت کنیم؟

سایت تخفیف هات بستری را مهیا کرده است تا با مراجعه به آن از جدیدترین کد تخفیف ها کد تخفیف ۱۰۰ هزار تومانی ایسام، کد تخفیف اولین خرید ایسام به صورت ویژه از جمله کد تخفیف ایسام خرید اول کد تخفیف ایسام تخفیفان، کد تخفیف دیجی استایل و خریدهای بعدی می توانید مطلع شوید و کالاهای مورد نظرتان را با قیمتی استثنایی تهیه و خریداری کنید. در حقیقت تخفیف هات کدهای تخفیف لحظه آخری و ویژه به مناسبت‌های مختلف برای کاربرانش در نظر گرفته است و به افراد این امکان را می‌دهد تا خریدهایشان را در یک بستر ایمن به صورت راحت و صورت مقرون به صرفه تر به سرانجام برسانند. با کد تخفیف سه راه نیز میتوانید انواع لوازم برقی و خانگی را با تخفیف ویژه دریافت نمایید.

 

کد تخفیف ایسام

 

چطور از کد تخفیف سایت ایسام استفاده کنیم؟

سایت تخفیف هات فضایی را مهیا کرده است تا از طریق آن بتوانید از پیشنهادهای تخفیف دار و کد های تخفیف بی شماری که ارائه می کند مانند کد تخفیف اولین خرید ایسام، کد تخفیف ۱۰۰ هزار تومانی ایسام، کد تخفیف ایسام تخفیفان بهره مند شوید و خریدهایتان را ارزان تر انجام دهید. در این قسمت مراحلی که باید برای استفاده از کد تخفیف ایسام، و سایر برند ها مانند کد تخفیف باسلام در سایت تخفیف هات طی کنید آورده شده است:

 

 • ابتدا وارد سایت شوید و کد مورد نظرتان را انتخاب کنید.
 • مشاهده کد تخفیف ایسام و خواندن اطلاعات تکمیلی مربوط به آن
 • و کلیلک بر رو ی دکمه "خرید کنید"
 • انتقال به صفحه esam.ir
 • سپس وارد بخش مرتبط با کد تخفیف سایت ایسام خود شوید.
 • اطلاعات خودتان را در این بخش وارد کنید.
 • و در آخر مشخصات مورد نیاز را ارائه و سفارش خود را تکمیل کنید.


برای مشاهده آموزش خرید از ایسام و نحوه استفاده از کد تخفیف ایسام به وبلاگ آسان اسپرت مراجعه کنید.

معرفی ویژگی های بسیار خوب سایت ایسام:

فروشگاه ایسام از مزایای خوب بی شماری نیز برخوردار می باشد، که در این قسمت به برخی از آن ها اشاره شده است:

 • طراحی و رابط کاربری سایت
 • دسترسی آسان به منو‌‌ها
 • استفاده از تجربیات دیگران
 • سرعت بسیار بالای صفحات
 • بازار داغ کلکسیونرها
 • جامع ترین سیستم مزایده در حال حاضر
 • و ...

 

با ایسام، خرید امن داشته باشید.

ایسام یک فروشگاه ایده آل و ایمن اینترنتی است که کاربر با خیال راحت جنس مورد نظر رو انتخاب می کند و با آسودگی خاطر وجه رو واریز می کند و در اسرع وقت کالای مورد نیازش را دریافت می کند. همچنین که در تمام مدت خرید و دریافت پشتیبانی کالا با شما همراهی می کند. در این راستا شما می توانید با کپی کردن کدتخفیف ایسام (کد هدیه ایسام) برای دریافت خدمات ایمن از سایت تخفیف هات از محبوب ترین تخفیف ها مطلع شوید و از سایر آفرهای این سامانه به صورت ویژه و لحظه آخری بهره مند شوید. علاوه بر کد تخفیف رایگان ایسام می توانید کد تخفیف اسنپ اکسپرس، کد تخفیف اولین خرید دیجی کالا، کد تخفیف سایت یخچال ، سوپرمارکت اینترنتی و ... را نیز از takhfifhot دریافت نمایید.

 

ارسال نظرات