کد تخفیف انیاک تا 35% ویژه آموزش آنلاین

معتبر تا 2 هفته بعد
کد تخفیف انیاک تا 35% ویژه آموزش آنلاین
.

 • دیگر تخفیف های : انیاک

 • توضیحات وب سایت انیاک، وب سایت آموزش الکترونیک:

  با وب سایت انیاک یا همان learninweb.com آموزش آنلاین فتوشاپ، ICDL، طراحی سایت و شبکه و سیستم عامل، علوم کاربردی و مهندسی، آموزش برنامه نویسی را با استفاده از کدتخفیف انیاک تهیه کنید.

  مشخصات آموزش الکترونیک وب سایت انیاک: 

  وب سایت انیاک (انتشارات پیروز الوان)، یک وب سایت آموزشی است که آموزش مجازی و آموزش الکترونیک و محتوای الکترونیک را به صورت آموزش آنلاین و آموزش آفلاین عرضه می کند. پکیج  آموزش ICDL شامل آموزش ویندوز، اینترنت، Acces، اکسل، پاور پوینت و word می باشد. پکیج آموزش مجازی برنامه نویسی آموزش Visual Basic، C#، SQL Server، UML، C++، C، پاسکال، Foxpro، آموزش کار با پایگاه داده و گزارش گیری است. پکیج آموزش الکترونیک دوره راهنمایی و دبیرستان انیاک شامل اموزش علوم اول تا سوم راهنمایی، ریاضی اول تا سوم راهنمایی، ریاضی اول تا سوم دبیرستان، آموزش مجازی جبر واحتمال سوم ریاضی، شیمی اول دبیرستان، شیمی دوم دبیرستان تجربی و ریاضی، فیزیک اول دبیرستان تجربی و ریاضی می باشد. 
  پکیج های آموزشی انیاک
  پکیج آموزش آنلاین طراحی سایت انیاک شامل آموزش ASP، PHP، Dreamweaver، FrontPage، آموزش فلش، اکشن اسکریپت، HTML 5 و ... است. آموزش طراحی، گرافیک و انیمیشن این سایت آموزش آنلاین فتوشاپ، آموزش مجازی تکنیک های فتوشاپ،  3D MAX، FLASH و ... را شامل می شود. آموزش شبکه و سیستم عامل وب سایت انیاک شامل آموزش شبکه، آموزش لینوکس، آموزش انواع ویندوز ها و ... است. آموزش کامپیوتر و آموزش درسی وب سایت learninweb.com به نام انتشارات پیروز الوان در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است. جدید ترین محصولات آموزش آنلاین و آفلاین در سایت learninweb.com در دسترس کاربران است و کاربران می توانند با خرید و بهره گیری این آموزش ها مهارت خود را افزایش دهند و جایگاه خود را بالا ببرند. برای خرید آموزش های آنلاین انتشارات پیروز الوان کاربران می توانند با داشتن کد تخفیف خرید ارزانتری را از سایت learninweb.com تجربه کنند
  تخفیف هات
  درصد تخفیف40
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهانیاک
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
      بد           خوب

  کد تخفیف انیاک تا 35% ویژه آموزش آنلاین

  40%
  462 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : 3535


  نحوه استفاده :
  از طریق سایت تخفیف هات با وارد کردن کد تخفیف از %35 تخفیف نرم افزار آنلاین آموزشی انیاک بهره‌مند می‌شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

  خرید کنید

  برچسب ها: %40