لوگو تخفیف هات

کد تخفیف امارکت

کد تخفیف امارکت

سوپرمارکت
12 تخفیف
6671

تمامی محصولات سوپر مارکتی در امارکت موجود است.

امتیاز دهید
(امتیاز 4.1 از 22 رای)
کوپن و کد تخفیف
تخفیف های افق کوروش تا 25% بدون محدودیت

تخفیف های افق کوروش تا 25% بدون محدودیت

در هر دو ساعت در فروشگاه افق کوروش فروش ویژه محصولات با تخفیف 25% قرار میگیرند. برای استفاده از این تخفیف بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

25% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کدتخفیف افق کوروش خرید اول 25 هزارتومانی

کدتخفیف افق کوروش خرید اول 25 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 25 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید بالای 100 هزارتومان از افق کوروش اکالا بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

ویژه سفارش اول
100 هزارتومان حداقل خرید
25,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کدتخفیف امارکت 100 هزارتومانی

کدتخفیف امارکت 100 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید 100 هزارتومان تخفیف ویژه برای سفارش بالای 900 هزارتومان خرید دوم به بعد از افق کوروش اکالا دریافت نمایید. جهت استفاده از این تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید سوپرمارکتی" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

900 هزارتومان حداقل خرید
100,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف امارکت 30 هزارتومانی ویژه اولین خرید

کد تخفیف امارکت 30 هزارتومانی ویژه اولین خرید

با استفاده از کد تخفیف از 30 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید اول بالای 150 هزارتومان از فروشگاه اینترنتی افق کوروش بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید سوپرمارکتی" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

150 هزارتومان حداقل خرید
30,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف امارکت 10 هزارتومانی برای انواع خرید

کد تخفیف امارکت 10 هزارتومانی برای انواع خرید

با استفاده از کدتخفیف میتوانید از 10 هزارتومان تخفیف برای خرید بالای 50 هزارتومان از امارکت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید سوپرمارکتی" کلیک نمایید.

10,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف امارکت اکالا 15 هزارتومانی بدون محدودیت

کد تخفیف امارکت اکالا 15 هزارتومانی بدون محدودیت

با استفاده از کدتخفیف میتوانید از 15 هزارتومان تخفیف ویژه از فروشگاه دیجی کالا جت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید سوپرمارکتی" کلیک نمایید.

15,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
كد تخفيف اماركت 40 هزارتومانی برای خرید سوپرمارکتی

كد تخفيف اماركت 40 هزارتومانی برای خرید سوپرمارکتی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 40 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید از فرورشگاه امارکت اکالا برای سفارش بالای 350 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید سوپرمارکتی" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

350 هزارتومان حداقل خرید
40,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف اولین خرید امارکت 70 هزارتومانی

کد تخفیف اولین خرید امارکت 70 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 70 هزارتومان خرید برای سفارش بالای 400 هزارتومان از فروشگاه افق کوروش امارکت (اکالای سابق) بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید سوپرمارکتی" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

400 هزارتومان حداقل خرید
70,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف اُمارکت 50 هزار تومانی بدون محدودیت خرید اول

کد تخفیف اُمارکت 50 هزار تومانی بدون محدودیت خرید اول

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 50 هزار تومان تخفیف ویژه برای اولین سفارش بالای 200 هزارتومان برای فروشگاه افق کوروش بهره مند شوید. این کد بر روی محصولات تنظیم بازار و روغن و برنج هندی و پوشک اعمال نخواهد شد. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید سوپرمارکتی" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

200 هزارتومان حداقل خرید
50,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 50% فروشگاه امارکت به مناسبت یلدا

کد تخفیف 50% فروشگاه امارکت به مناسبت یلدا

به مناسبت شب یلدا میتوانید از فروشگاه امارکت(اکالای سابق) تا 50% تخفیف بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید سوپرمارکتی" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

50% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار

امارکت:

امروزه همگی شاهد تغییر سبک زندگی مان هستیم و همواره به دنبال راحت ترین و سریع ترین راه برای خرید و دسترسی به کالا های مورد نیاز مان می باشیم. با پیشرفت تکنولوژی سایت ها و فروشگاه های انلاین در این خصوص به کمک ما آمده اند و چی از این بهتر؟ یکی از این وب سایت های اینترنتی برای خرید اقلام سوپرمارکتی اکالا می باشد. شما در این وب سایت آنلاین می تونید به فروشگاه امارکت و .... متصل شده و هر آنچه که می خواهید در زمانی کوتاه و بدون بیرون رفتن از خانه به دستان شما برسد. در فروشگاه اینترنتی اکالا نیاز های روزانه و تمامی کالاهای خوار و بار مانند لبنیات,  نوشیدنی, گوشت, بهداشتی و زیبایی و ... با به صرفه ترین قیمت ها در دسترس شماست. در ادامه این مطلب با ما همواره باشید تا با فروشگاه اینترنتی اکالا و نحوه استفاده از کد تخفیف امارکت و ... آشنا شوید. 

نگاهی به اکالا و استفاده از کد تخفیف امارکت

قبل از اینکه به سراغ نحوه استفاده از کد تخفیف امارکت برویم بد نیست نگاهی به تاسیس و ظهور وب سایت اکالا یا افق کوروش بیندازیم. فروشگاه افق کوروش در سال 1388 فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد. در ابتدا این فروشگاه بسیار کوچیک بود اما به مرور زمان و افزایش تعداد فروشگاه ها خود تبدیل به یکی از بزرگ ترین فروشگاه های زنجیره ای در ایران شد. 

فروشگاه های افق کوروش که هم اکنون به بیش از 1700 تا رسیده است نه تنها در شهر تهران بلکه در بسیاری از استان ها و شهر های دور افتاده نیز در حال فعالیت است. شما با مراجعه به سایت اکالا و وصل شدن به فروشگاه هایی مثل امارکت می توانید از کد تخفیف امارکت نیز برای کاهش هزینه هایتان استفاده کنید و چی بهتر از این برای یک فرد شاغل یا دانشجو؟

کدتخفیف امارکت و اکالا برای کم کردن هزینه های خرید

‌‌‌استفاده از کدتخفیف امارکت یکی از بهترین و ساده ترین روش ها برای کاهش هزینه های خریدتان می باشد. امروزه قیمت بسیاری از کالا ها مانع خرید خیلی از افراد شده و به همین منظور omarket به کمک شما آمده است. شما می توانید از تخفیف های ویژه افق کوروش که در سایت قرار می گیرد به راحتی برخوردار شوید فقط کافیست نحوه استفاده از کد تخفیف امارکت را بلد باشید. 

با داشتن کد تخفیف امارکت، نحوه خرید از اکالا از آن چیزی که هست راحت تر و لذت بخش تر می شود. یکی از وب سایت های ارائه دهنده کد تخفیف های رایگانی که می توانید از آن کد تخفیف امارکت دریافت کنید تخفیف هات می باشد. در این وب سایت به روز ترین و جدید ترین کدهای تخفیفی از فروشگاه های آنلاین به صورت رایگان قرار داده می شود. 

اشنایی با اپلیکیشن اکالا برای مصرف یه كد تخفيف اماركت خوب

این وب سایت انلاین دارای اپلیکیشن هم هست می دونستین؟ از جذاب ترین ویژگی های اپلیکیشن اکالا امکان جستجوی محصولات با صورت و امکان پیدا کردن یک وسیله با بارکد می باشد. همچنین امکان ایجاد لیست خرید و اضافه کردن محصولات به لیست در اپلیکیشن اکالا وجود دارد و در زمان دلخواه می ‌توانید لیست تشکیل شده را خریداری نمایید. همچنین خدمات پرداخت از جمله مدیریت کیف پول، شارژ موبایل، بسته‌های اینترنتی، پرداخت قبوض در این اپلیکیشن وجود دارد و شما با داشتن كد تخفيف اکالا و اماركت نیز میتوانید هزینه ای از هزینه اصلی تان کم کنید. 

راهنمای خرید از اپلیکیشن اکالا و برنامه امارکت

در این بخش تصمیم داریم شما را با نحوه خرید از برنامه امارکت آشنا کنیم. شما در برنامه omarket ابتدا باید منطقه ای که می خواهید محصول را در آن تحویل بگیرید مشخص کنید. به عبارتی ساده تر در این برنامه ابتدا از شما سوال می شود که از کدام فروشگاه ها و در چه ادرسی هستید و کجا می خواهید سفارش های خود را تحویل بگیرید. بنابراین نگرانی بابت زمان تحویل و ادرس نداشته باشید چون امارکت یکی از بهترین فروشگاه های سوپرمارکت انلاین می باشد. 

چرا باید اکالا را همراه با تخفیف اُمارکت برای خرید انتخاب کنیم؟

در پایان همه گفته هایمان می خواهید با بررسی چند مورد به شما بگوییم چرا خرید از اکالا و فروشگاه هایی مانند امارکت همراه با تخفیف اُمارکت یکی از بهترین انتخاب هایی می تواند باشد که کرده اید. 

  • بهره مندی از کد تخفیف های متنوع
  • تنوع محصولات
  • ارسال سریع و تضمین امنیت محصولات
  • داشتن پیک مخصوص افق کوروش
  • امکان سفارش از طریق اپلیکیشن
  • و…

جمع بندی نهایی این مطلب 

در جمع بندی نهایی این مطلب سعی کردیم اطلاعات مفیدی در مورد وب سایت اکالا و فروشگاه های آنلاین آن مانند امارکت به شما بدهیم تا بهترین ها نصیب شما بشود. 

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد