دریافت کد تخفیف الو پیک تا 20 درصد از دیجی کلاب

معتبر تا 1 هفته بعد
تخفیف ویژه الو پیک
.

 • دیگر تخفیف های : الوپیک

 • توضیحات سایت اینترنتی الو پیک ، ارائه دهنده پیک موتوری:

  وسایل و بسته های خود را تا 20% تخفیف همراه با امنیت و سرعتی بسیار زیاد با الو پیک ارسال کنید. 

  خصوصیات الوپیک:

  امروزه با وجود بسیاری از سایت های اینترنتی میتوانید کارهای خود را به آسانی انجام دهید. برای جابه جایی و حمل وسایل خود دیگر نیازی به رفتن خودتان همراه با بسته نیست و به راحتی میتوانید بسته خود را به الوپیک بسپارید. الوپیک یکی از جدیدترین اپلیکیشن های خدمات حمل و نقل و جا به جایی بسته های همراه با پیک موتوری است بسته ها و مرسولات شما را با قیمتی مناسب تر و سرعتی بیشتر به مقصد مورد نظر شما میرساند. حتی شما میتوانید به راحتی و به صورت انلاین مسیر راننده ای را که بسته ی خود را به آن تحویل داده اید دنبال کنید و از رسیدن بسته ی خود مطمئن شوید. با الو پیک میتوانید در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنید. برای دسترسی آسان تر به این برنامه میتوانید اپلیکیشن الو پیک را نصب کنید و در هر زمانی به آن دسترسی داشته باشید.

  با پیک موتوری الوپیک که مانند اسنپ باکس است میتوانید چند درخواست هم زمان با هم را ثبت کنید و هر کدام از آن ها را به تنهایی مدیریت کنید و با کد تخفیف الوپیک هزینه ای کمتر بپردازید. هر زمانی که بخواهید میتوانید با پیک موتوری الوپیک در خواست های قبلی خود را مجددا ارسال نمایید. آدرس های منتخب  خود را میتوانید ثبت کنید و هر بار با درخواست پیک موتوری در کوتاه ترین زمان مرسوله شما به آن آدرس منتخب ارسال شود. هزینه سفر و حمل و نقل و جابه جایی را میتوانید به صورت نقد در محل و به صورت اعبتاری یا غیر نقدی پرداخت کنید. امکان رفت و برگشت در این اپلیکیشن موجود است. برای درخواست های خود میتوانید امکان بازگشت به مبدا را فعال کنید. به هنگام رسیدن بسته یا مرسوله به مقصد با ارسال امضای گیرنده برای شما از رسیدن مرسوله مطمئن خواهید شد.
  علاوه بر پیک موتوری در الو پیک و اسنپ باکس  وانت بار، تاکسی موتوری، و سواری در تهران نیز در این سایت عرضه میشود. هزینه حمله و نقل قبل از سفر مشخص است و دیگر نیازی به چانه زدن با راننده نیست. با دریافت کد تخفیف الوپیک میتوانید از تخفیف های ویژه ای برخوردار شوید. در این اپلیکیشن برای هر فرد کد هدیه ای ارسال میشود که مانند کد تخفیف الوپیک میتوانید از آن استفاده کنید. تفاوت کد تخفیف الوپیک و کد هدیه ی الو پیک این است که مشتریان با وارد کردن کد تخفیف الوپیک میتوانند میزان مشخصی تخفیف در ارسال مرسوله بگیرند اما با کد هدیه میزان تخفیف مشخص نیست و فرق میکند. در انتهای سفر خود میتوانید به کیفیت سفر خود از عدد یک تا پنج امتیاز بدهید و در صورت انتخاب گزینه ی سایر موارد میتوانید نظر خود را درباره ی نحوه انجام در خواست ثبت کنید.
  همچنین میتوانید نظرات خود را چه پیشنهاد و انتقاد را به صورت تلفنی به بخش پشتیبانی این سایت اعلام کنید. اگر در شرایطی مرسوله شما گم شد و یا خسارتی به مرسوله وارد شد الوپیک وظیفه خود میداند خسارت وارده شده بر مرسوله را پیگیری کند و مشکل پیش آمده برای شما را حل کنند. با الو پیک نیز میتوانید کسب درامد کنید. در 20 دقیقه به این خانواده بزرگ بپیوندید و روزانه تا 200 هزار تومان درامد داشته باشید. در هر شغلی که باشید میتوانید این کار را برای شغل دوم خود انتخاب کنید. حرف های دیگر الوپیکی ها را میتوانید در سایت بخوانید و از تجربیات آن ها برای کار در الو پیک استفاده بکنید. علاوه بر الو پیک یکی از سایت های دیگر اسنپ باکس است که با اسنپ باکس نیز میتوانید وسایل و بسته و مرسولات خود را نیز به مقصد مورد نظر خود ارسال کنید. طریقه ی کار اسنپ باکس و الوپیک تقریبا شبیه به یکدیگر است که با مراجعه به سایت اسنپ باکس میتوانید از خدمات این برنامه مطلع شوید. 
  تخفیف هات
  درصد تخفیف20
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهالوپیک
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  دریافت کد تخفیف الو پیک تا 20 درصد از دیجی کلاب

  20%
  1477 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات وارد سایت دیجی کالا شده و با انجام کارهایی نظیر خرید و یا درج کامنت یا ... امتیاز از باشگاه مشتریان دیجی کالا دریافت کنید و سپس با پرداخت 30 امتیاز در دیجی کلاب، کد تخفیف 20 درصد تخفیف برای سفارش وانت بار سبک بدون سقف تخفیف را دریافت نمایید . برای اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

  خرید کنید

  برچسب ها: %20