لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد تخفیف 10 هزارتومانی ویژه سرویس تاکسی الو پیک

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
117
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 10 هزارتومان تخفیف ویژه برای سرویس الو تاکسی الو پیک تهران بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت سرویس" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

mopon2
دریافت سرویس
راهکار تخفیف خدمت
راهکار دوم: منقضی

از طریق سایت تخفیف هات و با استفاده از کدتخفیف میتوانید از تخفیف 7 هزارتومانی برای سفارش الو پیک و الو تاکسی بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت سرویس" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

peyk_42
دریافت سرویس
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

خصوصیات الوپیک:

امروزه با وجود بسیاری از سایت های اینترنتی میتوانید کارهای خود را به آسانی انجام دهید. برای جابه جایی و حمل وسایل خود دیگر نیازی به رفتن خودتان همراه با بسته نیست و به راحتی میتوانید بسته خود را به الوپیک بسپارید. الوپیک یکی از جدیدترین اپلیکیشن های خدمات حمل و نقل و جا به جایی بسته های همراه با پیک موتوری است بسته ها و مرسولات شما را با قیمتی مناسب تر و سرعتی بیشتر به مقصد مورد نظر شما میرساند. حتی شما میتوانید به راحتی و به صورت انلاین مسیر راننده ای را که بسته ی خود را به آن تحویل داده اید دنبال کنید و از رسیدن بسته ی خود مطمئن شوید. با الو پیک میتوانید در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنید. برای دسترسی آسان تر به این برنامه میتوانید اپلیکیشن الو پیک را نصب کنید و در هر زمانی به آن دسترسی داشته باشید.

 

خدمات پیک موتوری الوپیک:

با پیک موتوری الوپیک که مانند اسنپ باکس است میتوانید چند درخواست هم زمان با هم را ثبت کنید و هر کدام از آن ها را به تنهایی مدیریت کنید و با کد تخفیف الوپیک هزینه ای کمتر بپردازید. هر زمانی که بخواهید میتوانید با پیک موتوری الوپیک در خواست های قبلی خود را مجددا ارسال نمایید. آدرس های منتخب خود را میتوانید ثبت کنید و هر بار با درخواست پیک موتوری در کوتاه ترین زمان مرسوله شما به آن آدرس منتخب ارسال شود. هزینه سفر و حمل و نقل و جابه جایی را میتوانید به صورت نقد در محل و به صورت اعبتاری یا غیر نقدی پرداخت کنید. امکان رفت و برگشت در این اپلیکیشن موجود است. برای درخواست های خود میتوانید امکان بازگشت به مبدا را فعال کنید. به هنگام رسیدن بسته یا مرسوله به مقصد با ارسال امضای گیرنده برای شما از رسیدن مرسوله مطمئن خواهید شد.

سایت الو پیک

خدمات به صرفه تر با استفاده از کدتخفیف های الوپیک:

علاوه بر پیک موتوری در الو پیک و اسنپ باکس وانت بار، تاکسی موتوری، و سواری در تهران نیز در این سایت عرضه میشود. هزینه حمله و نقل قبل از سفر مشخص است و دیگر نیازی به چانه زدن با راننده نیست. با دریافت کد تخفیف الوپیک میتوانید از تخفیف های ویژه ای برخوردار شوید. در این اپلیکیشن برای هر فرد کد هدیه ای ارسال میشود که مانند کد تخفیف الوپیک میتوانید از آن استفاده کنید. تفاوت کد تخفیف الوپیک و کد هدیه ی الو پیک این است که مشتریان با وارد کردن کد تخفیف الوپیک میتوانند میزان مشخصی تخفیف در ارسال مرسوله بگیرند اما با کد هدیه میزان تخفیف مشخص نیست و فرق میکند. در انتهای سفر خود میتوانید به کیفیت سفر خود از عدد یک تا پنج امتیاز بدهید و در صورت انتخاب گزینه ی سایر موارد میتوانید نظر خود را درباره ی نحوه انجام در خواست ثبت کنید.

 

ویژگی های الوپیک:

همچنین میتوانید نظرات خود را چه پیشنهاد و انتقاد را به صورت تلفنی به بخش پشتیبانی این سایت اعلام کنید. اگر در شرایطی مرسوله شما گم شد و یا خسارتی به مرسوله وارد شد الوپیک وظیفه خود میداند خسارت وارده شده بر مرسوله را پیگیری کند و مشکل پیش آمده برای شما را حل کنند. با الو پیک نیز میتوانید کسب درامد کنید. در 10000 دقیقه به این خانواده بزرگ بپیوندید و روزانه تا 100000 هزار تومان درامد داشته باشید. در هر شغلی که باشید میتوانید این کار را برای شغل دوم خود انتخاب کنید. حرف های دیگر الوپیکی ها را میتوانید در سایت بخوانید و از تجربیات آن ها برای کار در الو پیک استفاده بکنید. علاوه بر الو پیک یکی از سایت های دیگر اسنپ باکس است که با اسنپ باکس نیز میتوانید وسایل و بسته و مرسولات خود را نیز به مقصد مورد نظر خود ارسال کنید. طریقه ی کار با کدتخفیف اسنپ باکس و الوپیک تقریبا شبیه به یکدیگر است که با مراجعه به سایت اسنپ باکس میتوانید از خدمات این برنامه مطلع شوید. 
 

 

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد