لوگو تخفیف هات

کد تخفیف آچاره

کد تخفیف آچاره

خانه و بهداشت
17 تخفیف
3214

چگونه از کد تخفیف آچاره استفاده کنیم؟ آچاره یکی از سایت هایی که به ارائه خدماتی متنوع نظیر نظافت منزل، باغچه و

امتیاز دهید
(امتیاز 5 از 7 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد 10% تخفیف آچاره ویژه کارواش و دیتیلینگ

کد 10% تخفیف آچاره ویژه کارواش و دیتیلینگ

با استفاده از کد تخفیف از 10% تخفیف ویژه آچاره برای خدمات واکس و پولیش و صفرشویی تا سقف 50 هزارتومان، 5% تخفیف برای خدمات سرامیک خودرو تا سقف 250 هزارتومان و 5% تخفیف برای خدمات صاف‌کاری و نقاشی تا سقف 200 هزارتومان از آچاره بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت خدمات" کلیک نمایید.

10% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
تخفیف 60 هزارتومانی خرید کد تخفیف سایت آچاره

تخفیف 60 هزارتومانی خرید کد تخفیف سایت آچاره

با استفاده از کد تخفیف میتوانید برای خدمات نظافت و پذیرایی از 60 هزارتومان تخفیف از آچاره بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

60,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف آچاره 100 هزارتومانی برای خدمات تندرستی و سلامت

کد تخفیف آچاره 100 هزارتومانی برای خدمات تندرستی و سلامت

از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کد تخفیف از 100 هزارتومان تخفیف برای انواع خدمات تندرستی و سلامت از آچاره دریافت نمایید. برای ورود به سایت آچاره روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت آچاره برایتان اعمال شود.

100,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
تخفیف 50% سفارش آنلاین نظافت و دیگر خدمات

تخفیف 50% سفارش آنلاین نظافت و دیگر خدمات

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 50% تخفیف ویژه برای خرید از وبسایت خدماتی آچاره تا سقف 100 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

50% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدتخفیف آچاره تا 50 هزار تومان

کدتخفیف آچاره تا 50 هزار تومان

از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 15% تخفیف آچاره برای تمامی خدمات بهره مند شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف بدون محدودیت سفارش اول و تا سقف 50 هزارتومان است. جهت استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "دریافت خدمات" کلیک نمایید تا از تخفیف بهره مند شوید.

50,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
كد تخفيف آچاره تا 12% بدون محدودیت

كد تخفيف آچاره تا 12% بدون محدودیت

از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 12% تخفیف برای تمامی خدمات بدون محدودیت سفارش اول از وبسایت آچاره بهره مند شوید. برای استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت خدمات" کلیک نمایید تا تخفیف برایتان اعمال شود.

12% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
تخفیف 50 هزارتومانی ویژه تمامی خدمات اچاره

تخفیف 50 هزارتومانی ویژه تمامی خدمات اچاره

با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 10% تخفیف وبسایت آچاره تا سقف تخفیف 50 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت آچاره برایتان اعمال شود.

50,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
دریافت کد تخفیف آچاره تا 20 هزارتومان ویژه تمامی خدمات شامل قالیشویی و ...

دریافت کد تخفیف آچاره تا 20 هزارتومان ویژه تمامی خدمات شامل قالیشویی و ...

با ثبت نام از طریق لینک معرف تخفیف هات از 20 هزارتومان اعتبار اولین سفارش آچاره، سامانه خدمات آنلاین بهره‌مند شوید. برای ثبت نام در وبسایت آچاره و دریافت اعتبار رایگان می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا اعتبار را دریافت کنید.

20,000 تومان
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
تخفیف 150 هزارتومانی برنامه آچاره ویژه باربری و جابه جایی

تخفیف 150 هزارتومانی برنامه آچاره ویژه باربری و جابه جایی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 150 هزارتومان تخفیف وبسایت آچاره ویژه اسباب کشی با خاور و کامیون بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت خدمات" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

150,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 25% ویژه تعمیر لوازم خانگی نرم افزار آچاره

کد تخفیف 25% ویژه تعمیر لوازم خانگی نرم افزار آچاره

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 25% تخفیف ویژه تا سقف 40 هزارتومان برای تعمیر لوازم خانگی از وبسایت آچاره بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

25% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف اچاره تا 10% ویژه نظافت

کد تخفیف اچاره تا 10% ویژه نظافت

از طریق سایت تخفیف هات و با کپی کردن کد تخفیف از 10% تخفیف وبسایت آچاره تا سقف تخفیف 1 میلیون تومان بهره مند شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف اچاره بدون محدودیت سفارش اول می باشد. برای استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و به بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برایتان اعمال شود.

1 میلیون تومان حداکثر تخفیف
10% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 20 هزارتومانی آچاره برای آرایشگری و خدمات زیبایی بانوان

کد تخفیف 20 هزارتومانی آچاره برای آرایشگری و خدمات زیبایی بانوان

با استفاده از کد تخفیف از 20 هزارتومان تخفیف خدمات زیبایی وبسایت آچاره بهره مند شوید. جهت استفاده از کد تخفیف میتوانید کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

20,000 تومان
منقضی
کدتخفیف

چگونه از کد تخفیف آچاره استفاده کنیم؟

یکی از سایت هایی که به ارائه خدماتی متنوع نظیر نظافت منزل، باغچه و ... پرداخته است، آچاره است که علاوه بر سایت، اپلیکیشن با کیفیتی نیز در این زمینه ارائه کرده است. این سامانه برای اینکه افراد زیادی بتوانند از خدمات بهره مند شوند، نرخ هزینه هایش را پایین آورده است. در این راستا وب سایت تحفیف هات با مجموعه آچاره همکاری می کند تا از این طریق بتوانید از کد تخفیف آچاره استفاده نمائید و به این ترتیب علاوه بر اینکه از خدمات متنوعی استفاده می کنیدريال می توانید هزینه های خود را با بهره گیری از دریافت کد تخفیف آچاره نیز کاهش دهید.

 

تنها با وارد شدن به سایت تخفیف هات و دریافت کد تخفیف آچاره، می توانید تا 50% از تخفیف این سایت استفاده نمائید و سرویس مورد نیازتان را انتخاب کنید. در نتیجه با فعال شدن کد تخفیف اولین سفارش آچاره می توانید ارزان‌تر خدمات بگیرید.

 

درباره آچاره:

آچاره یکی از محصولات شرکت دانش بنیان سانا گستر سبز است که در سال 1395 تاسیس شد. این اپلیکیشن توسط سه نفر از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف راه اندازی شده است. این پلتفرم با بهره گیری از دانش فن آوری اطلاعات، انواع نیروهای خدماتی متخصص را به متقاضیان این نوع خدمات وصل می کند و با هم مرتبط می سازد. اهداف این پلت فرم، شامل مواردی نظیر رفع نیازهای مربوط به خدمات منزل، ایجاد اشتغال برای کسانی که مهارت های فنی دارند و ارائه خدمات با کیفیت مطلوب به افراد است. این پلتفرم توانسته است فرصت مناسبی باشد برای ارائه خدمات نظافت منزل، پرستاری، باغبانی، تعمیرات، تاسیسات و ... که می تواند در هر زمان و مکان ارائه شود.

 

خدمات آچاره؛ کد تخفیف نظافت آچاره:

خدمات ارائه شده توسط این سامانه شامل خدمات مربوط به نظافت منزل، قالیشویی، خشکشویی و ... است. همچنین خدمات مربوط به تعمیرات لوله کشی، کارواش، باغبانی نیز از دیگر خدماتی است که اپلیکیشن آچاره به مشتریان خود ارائه می دهد. آن طور که این برنامه ادعا کرده است این اپلیکیشن، بیش از 350 سرویس متنوع به مشتریان ارائه می دهد. خدمات نظافت منزل، خدمات نظافت محل کار و مشاعات از نمونه هایی است که این برنامه ارائه می دهد. همچنین مشتریان می توانند از کد تخفیف آچاره برای استفاده از خدمات این اپلیکیشن استفاده کنند. استفاده از کد تخفیف آچاره کمک می کند مشتریان خدمات را با قیمت های مناسب تری دریافت کنند.

 

دانلود برنامه کاربردی آچاره برای درخواست آنلاین خدمات:

آچاره یکی از بهترین و بزرگترین اپلیکیشن هایی است که از طریق آن می توانید هر خدمت و سرویسی که مد نظرتان هست در خواست کنید و به این روش در هر ساعتی از شبانه روز و به آسانی سفارشتان را ثبت نمائید. با نصب اپلیکیشن آچاره می توانید به راحتی و تنها در چند مرحله نیاز هایتان نظیر نظافت، تعمیرات، آرایشگاه، لوله کشی و سایر خدمات را از این سامانه دریافت نمائید. اپلیکیشن موبایل آچاره برای اندروید و iOS در دسترس است.که به راحتی می توانید آن را نصب کنید و از خدمات بی نظیر آن بهره مند شوید. تنها کافیست تا خدمت مورد نیاز، مکان و زمان حضور را به ثبت برسانید و بقیه کار ها را به آچاره بسپارید. شما به راحتی می توانید این اپلیکیشن را از برنامه بازار و یا google play برای سیستم عامل اندروید دانلود کنید و از خدمات آچاره استفاده کنید.

 

مزایای استفاده از خدمات آچاره:

‏ در حال حاضر آچاره علاوه بر تهران در شهرهایی دیگر نظیر تبریز، اصفهان، شیراز، مشهد و سایر مراکز اصلی استان ها خدمت رسانی می کند. یکی از ویژگی های بی نظیر این برنامه این است که همیشه در دسترس است و پشتیبانی 24 ساعته دارد؛ این سامانه شرایطی را فراهم کرده است تا با ‏دسترسی آسان و سریع به متخصصین حرفه‌ای بتوانید تا میزان قابل توجهی در زمان و هزینه زندگیتان صرفه جویی کنید. استفاده راحت برای همه اقشار جامعه از دیگر مزیتهای این سامانه است که با ارائه خدمات ارزان و همچنین ارائه امکانات جانبی خدماتی نظیر کد تخفیف نظافت آچاره و سایر سرویس ها و ‏حضور متخصصین مورد اعتماد با گواهی‌های معتبر در این پلتفرم، ‏توانسته است نقش گسترده ای را ایفا کند.

 

ارائه کد تخفیف اولین سفارش آچاره در سایت تخفیف هات:

نظرات مشتریان نسبت به خدمات این برنامه متنوع است. برخی از کاربران از برخی خدمات مانند نظافت خانه رضایت داشته اند و در بعضی موارد نیز مشکلاتی داشته اند.اما در کل به نظر می رسد اپلیکیشن آچاره توانسته است نیازهای کاربران را در بسیاری از موارد مخصوصا نظافت خانه مرتفع نماید و باعث رضایت خاطر آنها شود. مخصوصا این که می توان از کد تخفیف آچاره استفاده کرد و این خدمات را با قیمت های مناسب تری پرداخت کرد. برای گرفتن کد تخفیف استفاده از خدمات این برنامه می توانید به سایت تخفیف هات مراجعه کنید و خدمات مختلف اپلیکیشن آچاره را با قیمت کمتری دریافت کنید. با مراجعه به سایت تخفیف هات می توانید از تخفیف لحظه آخری اکثر سایت ها و فروشگاه های اینترنتی مانند کد تخفیف دیجی کالا و ... نیز مطلع شوید.

 

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد