لوگو تخفیفهات
کد تخفیف آچاره

کد تخفیف آچاره

خانه و بهداشت
17 تخفیف
1347

چگونه از کد تخفیف آچاره استفاده کنیم؟ یکی از سایت هایی که به ارائه خدماتی متنوع نظیر نظافت منزل، باغچه و

امتیاز دهید
(امتیاز 5 از 5 رای)
مرتب سازی:
کوپن و کد تخفیف
کدتخفیف آچاره تا 50 هزار تومان

کدتخفیف آچاره تا 50 هزار تومان

از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 15% تخفیف آچاره برای تمامی خدمات بهره مند شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف بدون محدودیت سفارش اول و تا سقف 50 هزارتومان است. جهت استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "دریافت خدمات" کلیک نمایید تا از تخفیف بهره مند شوید.

50,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
كد تخفيف آچاره تا 12% بدون محدودیت

كد تخفيف آچاره تا 12% بدون محدودیت

از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 12% تخفیف برای تمامی خدمات بدون محدودیت سفارش اول از وبسایت آچاره بهره مند شوید. برای استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت خدمات" کلیک نمایید تا تخفیف برایتان اعمال شود.

12% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
دریافت کد تخفیف آچاره تا 50000تومان ویژه تمامی خدمات شامل قالیشویی و ...

دریافت کد تخفیف آچاره تا 50000تومان ویژه تمامی خدمات شامل قالیشویی و ...

با ثبت نام از طریق لینک معرف تخفیف هات از 50 هزارتومان اعتبار اولین سفارش آچاره، سامانه خدمات آنلاین بهره‌مند شوید. برای ثبت نام در وبسایت آچاره و دریافت اعتبار رایگان می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا اعتبار را دریافت کنید.

50,000 تومان
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد 10% تخفیف آچاره ویژه تعمیر خودرو

کد 10% تخفیف آچاره ویژه تعمیر خودرو

کاربران تخفیف هاتی می توانند با استفاده از کد تخفیف اختصاصی از 10% تخفیف ویژه آچاره برای تعمیر خودرو و باتری خودرو بدون محدودیت سفارش اول بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت خدمات" کلیک نمایید.

10% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 15% خرید اعتبار سازمانی از آچاره برای نظافت راه پله و 255 خدمت دیگر

کد تخفیف 15% خرید اعتبار سازمانی از آچاره برای نظافت راه پله و 255 خدمت دیگر

سازمان ها می توانند جهت خرید اشتراک سازمانی از 50 تا مبلغ 100 میلیون تومان از کد تخفیف فوق استفاده نمایند. بطور مثال جهت شارژ 100 میلیون تومانی پنل خود 85 میلیون تومان پرداخت نمایند. لازم به توضیح است این اعتبار می تواند با مبلغ های مختلف بین افراد سازمان تقسیم و در اختیار آنها قرار گیرد، شما می توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09022012051 (فروش سازمانی آچاره) تماس حاصل فرمایید. جهت ورود به سایت آچاره و مشاهده 256 خدمت تخصصی و عمومی آچاره باید کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برایتان اعمال شود.

15% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 5% خرید اعتبار سازمانی از آچاره برای تعمیر شوفاژ و 255 خدمت دیگر

کد تخفیف 5% خرید اعتبار سازمانی از آچاره برای تعمیر شوفاژ و 255 خدمت دیگر

سازمان ها می توانند جهت خرید اشتراک سازمانی تا مبلغ 10 میلیون تومان از کد تخفیف فوق استفاده نمایند. بطور مثال جهت شارژ 10 میلیون تومانی پنل خود 9.5 میلیون تومان پرداخت نمایند. لازم به توضیح است این اعتبار می تواند با مبلغ های مختلف بین افراد سازمان تقسیم و در اختیار آنها قرار گیرد، شما می توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09022012051 (فروش سازمانی آچاره) تماس حاصل فرمایید. جهت ورود به سایت آچاره و مشاهده 256 خدمت تخصصی و عمومی آچاره می بایست کد را کپی کنید و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا بتوانید از تخفیف استفاده نمایید.

5% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف آچاره 15% بدون محدودیت سفارش اول ویژه تعمیرات موبایل و خدمات کامپپیوتر

کد تخفیف آچاره 15% بدون محدودیت سفارش اول ویژه تعمیرات موبایل و خدمات کامپپیوتر

از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کد تخفیف از 15% تخفیف برای نعمیرات موبایل و خدمات کامپیوتر از آچاره تا سقف 50 هزارتومان دریافت نمایید. برای ورود به سایت آچاره روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت آچاره برایتان اعمال شود.

15% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
تخفیف 50000 هزارتومانی پیرایش آقایان اچاره

تخفیف 50000 هزارتومانی پیرایش آقایان اچاره

با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 15% تخفیف وبسایت آچاره برای پیرایش آقایان تا سقف تخفیف 50000 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت آچاره برایتان اعمال شود.

50,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
تخفیف 50% خرید کد تخفیف برنامه آچاره ویژه سازمان ها

تخفیف 50% خرید کد تخفیف برنامه آچاره ویژه سازمان ها

سازمان ها می توانند جهت خرید کد تخفیف آچاره از 10 هزار تا 20 هزار تومان از کد تخفیف فوق استفاده نمایند. بطور مثال جهت خرید 20 هزار تومان کد تخفیف مبلغ 10 هزار تومان پرداخت نمایند. لازم به توضیح است این کد ها می تواند با مبلغ های مختلف بین افراد سازمان تقسیم و در اختیار آنها قرار گیرد، شما می توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09022012051 (فروش سازمانی آچاره) تماس حاصل فرمایید. جهت ورود به سایت آچاره و مشاهده 256 خدمت تخصصی و عمومی آچاره می بایست کد را کپی کنید و سپس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف را دریافت کنید.

50% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
تخفیف 70% خرید کد تخفیف سایت آچاره ویژه سازمان ها

تخفیف 70% خرید کد تخفیف سایت آچاره ویژه سازمان ها

سازمان ها می توانند جهت خرید کد تخفیف آچاره تا مبلغ 10 هزار تومان از کد تخفیف فوق استفاده نمایند. بطور مثال جهت خرید 10 هزار تومان کد تخفیف مبلغ 3 هزار تومان پرداخت نمایند. لازم به توضیح است این کد ها می تواند با مبلغ های مختلف بین افراد سازمان تقسیم و در اختیار آنها قرار گیرد، شما می توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09022012051 (فروش سازمانی آچاره) تماس حاصل فرمایید. جهت ورود به سایت آچاره و مشاهده 256 خدمت تخصصی و عمومی آچاره می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

70% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 25% خرید اعتبار سازمانی از نرم افزار آچاره

کد تخفیف 25% خرید اعتبار سازمانی از نرم افزار آچاره

سازمان ها می توانند جهت خرید اشتراک سازمانی بالای 500 میلیون تومان از کد تخفیف فوق استفاده نمایند. بطور مثال جهت شارژ 900 میلیون تومانی پنل خود 675 میلیون تومان پرداخت نمایند. لازم به توضیح است این اعتبار می تواند با مبلغ های مختلف بین افراد سازمان تقسیم و در اختیار آنها قرار گیرد، شما می توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09022012051 (فروش سازمانی آچاره) تماس حاصل فرمایید. جهت ورود به سایت آچاره و مشاهده 256 خدمت تخصصی و عمومی آچاره باید کد را کپی کنید و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید بتوانید زا تخفیف ها استفاده نمایید.

25% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
تخفیف 10% خرید کد تخفیف آچاره ویژه سازمان ها برای سفارش آنلاین نظافت و 255 خدمت دیگر

تخفیف 10% خرید کد تخفیف آچاره ویژه سازمان ها برای سفارش آنلاین نظافت و 255 خدمت دیگر

سازمان ها می توانند جهت خرید کد تخفیف آچاره بالای 100 هزار تومان از کد تخفیف فوق استفاده نمایند. بطور مثال جهت خرید 1 میلیون تومان کد تخفیف مبلغ 900 هزار تومان پرداخت نمایند. لازم به توضیح است این کد ها می تواند با مبلغ های مختلف بین افراد سازمان تقسیم و در اختیار آنها قرار گیرد، شما می توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09022012051 (فروش سازمانی آچاره) تماس حاصل فرمایید. جهت ورود به سایت آچاره و مشاهده 256 خدمت تخصصی و عمومی آچاره کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برایتان اعمال شود.

10% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
نماوا دکتر کرمانی
توضیحات

چگونه از کد تخفیف آچاره استفاده کنیم؟

یکی از سایت هایی که به ارائه خدماتی متنوع نظیر نظافت منزل، باغچه و ... پرداخته است، آچاره است که علاوه بر سایت، اپلیکیشن با کیفیتی نیز در این زمینه ارائه کرده است. این سامانه برای اینکه افراد زیادی بتوانند از خدمات بهره مند شوند، نرخ هزینه هایش را پایین آورده است. در این راستا وب سایت تحفیف هات با مجموعه آچاره همکاری می کند تا از این طریق بتوانید از کد تخفیف آچاره استفاده نمائید و به این ترتیب علاوه بر اینکه از خدمات متنوعی استفاده می کنیدريال می توانید هزینه های خود را با بهره گیری از دریافت کد تخفیف آچاره نیز کاهش دهید.

تنها با وارد شدن به سایت تخفیف هات و دریافت کد تخفیف آچاره، می توانید تا 50% از تخفیف این سایت استفاده نمائید و سرویس مورد نیازتان را انتخاب کنید. در نتیجه با فعال شدن کد تخفیف اولین سفارش آچاره می توانید ارزان‌تر خدمات بگیرید.

درباره آچاره:

آچاره یکی از محصولات شرکت دانش بنیان سانا گستر سبز است که در سال 1395 تاسیس شد. این اپلیکیشن توسط سه نفر از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف راه اندازی شده است. این پلتفرم با بهره گیری از دانش فن آوری اطلاعات، انواع نیروهای خدماتی متخصص را به متقاضیان این نوع خدمات وصل می کند و با هم مرتبط می سازد. اهداف این پلت فرم، شامل مواردی نظیر رفع نیازهای مربوط به خدمات منزل، ایجاد اشتغال برای کسانی که مهارت های فنی دارند و ارائه خدمات با کیفیت مطلوب به افراد است. این پلتفرم توانسته است فرصت مناسبی باشد برای ارائه خدمات نظافت منزل، پرستاری، باغبانی، تعمیرات، تاسیسات و ... که می تواند در هر زمان و مکان ارائه شود.

خدمات آچاره؛ کد تخفیف نظافت آچاره:

خدمات ارائه شده توسط این سامانه شامل خدمات مربوط به نظافت منزل، قالیشویی، خشکشویی و ... است. همچنین خدمات مربوط به تعمیرات لوله کشی، کارواش، باغبانی نیز از دیگر خدماتی است که اپلیکیشن آچاره به مشتریان خود ارائه می دهد. آن طور که این برنامه ادعا کرده است این اپلیکیشن، بیش از 350 سرویس متنوع به مشتریان ارائه می دهد. خدمات نظافت منزل، خدمات نظافت محل کار و مشاعات از نمونه هایی است که این برنامه ارائه می دهد. همچنین مشتریان می توانند از کد تخفیف آچاره برای استفاده از خدمات این اپلیکیشن استفاده کنند. استفاده از کد تخفیف آچاره کمک می کند مشتریان خدمات را با قیمت های مناسب تری دریافت کنند.

دانلود برنامه کاربردی آچاره برای درخواست آنلاین خدمات:

آچاره یکی از بهترین و بزرگترین اپلیکیشن هایی است که از طریق آن می توانید هر خدمت و سرویسی که مد نظرتان هست در خواست کنید و به این روش در هر ساعتی از شبانه روز و به آسانی سفارشتان را ثبت نمائید. با نصب اپلیکیشن آچاره می توانید به راحتی و تنها در چند مرحله نیاز هایتان نظیر نظافت، تعمیرات، آرایشگاه، لوله کشی و سایر خدمات را از این سامانه دریافت نمائید. اپلیکیشن موبایل آچاره برای اندروید و iOS در دسترس است.که به راحتی می توانید آن را نصب کنید و از خدمات بی نظیر آن بهره مند شوید. تنها کافیست تا خدمت مورد نیاز، مکان و زمان حضور را به ثبت برسانید و بقیه کار ها را به آچاره بسپارید. شما به راحتی می توانید این اپلیکیشن را از برنامه بازار و یا google play برای سیستم عامل اندروید دانلود کنید و از خدمات آچاره استفاده کنید.

مزایای استفاده از خدمات آچاره:

‏ در حال حاضر آچاره علاوه بر تهران در شهرهایی دیگر نظیر تبریز، اصفهان، شیراز، مشهد و سایر مراکز اصلی استان ها خدمت رسانی می کند. یکی از ویژگی های بی نظیر این برنامه این است که همیشه در دسترس است و پشتیبانی 24 ساعته دارد؛ این سامانه شرایطی را فراهم کرده است تا با ‏دسترسی آسان و سریع به متخصصین حرفه‌ای بتوانید تا میزان قابل توجهی در زمان و هزینه زندگیتان صرفه جویی کنید. استفاده راحت برای همه اقشار جامعه از دیگر مزیتهای این سامانه است که با ارائه خدمات ارزان و همچنین ارائه امکانات جانبی خدماتی نظیر کد تخفیف نظافت آچاره و سایر سرویس ها و ‏حضور متخصصین مورد اعتماد با گواهی‌های معتبر در این پلتفرم، ‏توانسته است نقش گسترده ای را ایفا کند.

ارائه کد تخفیف اولین سفارش آچاره در سایت تخفیف هات:

نظرات مشتریان نسبت به خدمات این برنامه متنوع است. برخی از کاربران از برخی خدمات مانند نظافت خانه رضایت داشته اند و در بعضی موارد نیز مشکلاتی داشته اند.اما در کل به نظر می رسد اپلیکیشن آچاره توانسته است نیازهای کاربران را در بسیاری از موارد مخصوصا نظافت خانه مرتفع نماید و باعث رضایت خاطر آنها شود. مخصوصا این که می توان از کد تخفیف آچاره استفاده کرد و این خدمات را با قیمت های مناسب تری پرداخت کرد. برای گرفتن کد تخفیف استفاده از خدمات این برنامه می توانید به سایت تخفیف هات مراجعه کنید و خدمات مختلف اپلیکیشن آچاره را با قیمت کمتری دریافت کنید. با مراجعه به سایت تخفیف هات می توانید از تخفیف لحظه آخری اکثر سایت ها و فروشگاه های اینترنتی مانند کد تخفیف دیجی کالا و ... نیز مطلع شوید.

ارسال نظرات