لوگو تخفیف هات

سس قارچ

سس قارچ

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
زعفران، زرشک و تزئینات غذا
زعفران، زرشک و تزئینات غذا
4 تخفیف
0
زیتون، ترشی و شور
زیتون، ترشی و شور
8 تخفیف
0
آبلیمو، آبغوره و سرکه
آبلیمو، آبغوره و سرکه
3 تخفیف
1
رب و کنسرو گوجه
رب و کنسرو گوجه
2 تخفیف
1
نمک و ادویه
نمک و ادویه
4 تخفیف
0
سس
سس
4 تخفیف
0
سایر چاشنی ها
سایر چاشنی ها
0 تخفیف
0
مرتب سازی:
کالا
فعلا معتبر
تخفیف 27% خرید سس قرمز
قیمت قدیم
27,500
سود شما
7,425
قیمت جدید
20,075
فعلا معتبر
تخفیف 15% خرید سس سفید
قیمت قدیم
128,500
سود شما
19,275
قیمت جدید
109,225
فعلا معتبر
تخفیف 27% خرید سس گوجه
قیمت قدیم
27,500
سود شما
7,425
قیمت جدید
20,075
فعلا معتبر
تخفیف 8% خرید سس سویا
قیمت قدیم
75,000
سود شما
6,000
قیمت جدید
69,000

جدیدترین پیشنهاد های معتبر و تست شده خرید سس قارچ، گوجه و ... با تخفیف واقعی و جذاب را در تخفیف هات مشاهده نمایید.

انواع سس خوراکی و خوشمزه:

در حال حاضر انواع سس های خوراکی به عنوان یک عنصر جدا نشدنی از خوراکی ها تبدیل شده اند. به طور کلی سس ها در انواع گوناگونی نظیر سس قارچ، سس تارتار، سس گوجه و ... در طعم های تند و یا ترش وجود دارند. در حقیقت انواع سس ها برای بهتر کردن طعم غذا ها یا متفاوت کردن مزه غذا ها استفاده می شوند. سس قارچ مزه بسیار خاص و خوشمزه ای دارد. سس قارچ و سس سویا یکی از خوشمزه ترین چاشنی های غذا هستند که به همراه استیک، پاستا و انواع ساندویچ ها استفاده می شوند.

سس قارچ و موارد استفاده آن:

به طور کلی سس قارچ از خامه، روغن یا کره، پیاز و قارچ به همراه نمک و فلفل تهیه می گردد. مرغ سرخ كرده، جز آن دسته خوراکی هایی است که به تنهایی دارای طعم مطبوعی است اما هنگامی که با سس قارچ همراه باشد طعم آن را لذیذ تر می کند. سس تارتار یکی دیگر از سس های محبوب به حساب می آید. می‌توان برای طعم دادن انواع غذاها از جمله ناگت‌های مرغ و سیب زمینی از سس تارتار و سس گوجه استفاده كرد. سس تارتار یک سس سفید غلیظ می‌باشد که از سس مایونز درست می‌شود.

انواع چاشنی ها:

سس سویا، نوعی سس تخمیر شده است که از سویا، غلات برشته شده، آب و نمک تهیه می شود. معمولاً در غذاهای آسیایی از این سس سویا استفاده می شود. سس سویا انواع مختلفی دارد، تمام آنها شورمزه بوده و قهوه ای رنگ می باشند که برای مزه دار کردن غذاها هنگام پخت و یا سر میز مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین از سس سفید و یا مایونز در انواع سالاد و ساندویچ، چیپس و بسیاری خوراکی های دیگر استفاده می شود. سس سفید تقریبا کاربردی مشابه با سس گوجه فرنگی دارد.

ارائه کد تخفیف خرید سس قارچ، گوجه و ... به صورت واقعی و جذاب:

برای استفاده از کد تخفیف خرید انواع چاشنی و سس ها همچون سس سفید، سس گوجه و ... می توانید به وب سایت تخفیف هات مراجعه نمائید. با استفاده از این سامانه می توانید از بهترین و محبوب ترین انواع کد تخفیف ویژه جهت خرید آنلاین انواع این محصولات مطلع شوید. این مجموعه بهترین کد تخفیف را نیز برای مردم در نظر گرفته است تا خرید اینترنتی مطمئن و ارزان داشته باشند.

ارسال نظرات