لوگو تخفیف هات
کد تخفیف دکتر کرمانی

کد تخفیف دکتر کرمانی

دکتر کرمانی، ارائه دهنده انواع رژیم های غذایی و لاغری و... است. جدید ترین تخفیف های دکتر کرمانی را از تخفیف هات به صورت رایگان و معتبر دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 4.6 از 20 رای)
اسنپ مارکت
مرتب سازی:
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف دکتر کرمانی تا 87500 تومان ویژه رژیم کاهش وزن

کد تخفیف دکتر کرمانی تا 87500 تومان ویژه رژیم کاهش وزن

با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 87500 هزارتومان تخفیف برای پکیج رژیم کاهش وزن سه ماهه بهره مند شوید. این مبلغ مجموع تخفیفی است که از سایت دکتر کرمانی و تخفیف هات دریافت می کنید. جهت دریافت تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما در سایت دکتر کرمانی ثبت شود.

87,500 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف رژیم دکتر کرمانی تا 120 هزارتومان بهمراه ورزش

کد تخفیف رژیم دکتر کرمانی تا 120 هزارتومان بهمراه ورزش

با استفاده از کد تخفیف بالا می توانید از 120 هزارتومان تخفیف ویژه (64 هزارتومان تخفیف دکتر کرمانی و 54 هزارتومان تخفیف تخفیف هات) برای دریافت پکیج رژیم لاغزی به همراه ورزش از وبسایت دکتر کرمانی بهره مند شوید. این مبلغ مجموع تخفیفی است که از سایت دکتر کرمانی و تخفیف هات دریافت می کنید. جهت دریافت تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما در سایت دکتر کرمانی ثبت شود.

120,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 25% رژیم زیره دکتر کرمانی

کد تخفیف 25% رژیم زیره دکتر کرمانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 25% تخفیف ویژه خرید اشتراک 1 ماهه برای دریافت رژیم غذایی از اپلیکیشن زیره بهره مند شوید. این کد برای هر کاربر فقط یکبار قابل استفاده خواهد بود. جهت استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید.

1 بار قابل استفاده برای هر کاربر
25% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف به اندام تا 120 هزارتومان ویژه افراد دیابتی بهمراه ورزش

کد تخفیف به اندام تا 120 هزارتومان ویژه افراد دیابتی بهمراه ورزش

با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 120 هزارتومان تخفیف برای پکیج رژیم ویژه افراد دیابتی به همراه ورزش بهره مند شوید. جهت دریافت تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما در سایت دکتر کرمانی ثبت شود.

120,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد 87500 تومان تخفیف رژیم دکتر کرمانی ویژه افزایش وزن

کد 87500 تومان تخفیف رژیم دکتر کرمانی ویژه افزایش وزن

با استفاده از کدتخفیف بالا می توانید از 87500 تومان تخفیف ویژه پکیج سه ماهه افزایش وزن از وبسایت دکتر کرمانی بهره مند شوید. جهت دریافت تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "استفاده از تخفیف" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

87,500 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
دریافت رژیم دکتر کرمانی تا 10% ویژه افراد دیابتی

دریافت رژیم دکتر کرمانی تا 10% ویژه افراد دیابتی

با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 10% تخفیف رژیم غذایی ویژه افراد دیابتی تا سقف 87500 تومان بهره مند شوید. جهت دریافت تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما در سایت دکتر کرمانی ثبت شود.

87500 تومان حداکثر تخفیف
10% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
كد تخفيف 87500 تومانی رژیم دکتر کرمانی ویژه دوران بارداری

كد تخفيف 87500 تومانی رژیم دکتر کرمانی ویژه دوران بارداری

با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 87500 تومان تخفیف برای پکیج ویژه دوران بارداری بهره مند شوید. جهت دریافت تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما در سایت دکتر کرمانی ثبت شود.

87,500 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد 10% تخفیف دکتر کرمانی ویژه افزایش وزن بهمراه ورزش

کد 10% تخفیف دکتر کرمانی ویژه افزایش وزن بهمراه ورزش

با استفاده از کدتخفیف میتوانید 10% تا سقف تخفیف 120 هزارتومان ویژه پکیج افزایش وزن و ورزش 3 ماهه از وبسایت دکتر کرمانی بهره مند شوید. جهت دریافت تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما در سایت دکتر کرمانی ثبت شود.

120000 تومان حداکثر تخفیف
10% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
دریافت کد تخفیف دکتر کرمانی تا 10% ویژه تثبیت وزن

دریافت کد تخفیف دکتر کرمانی تا 10% ویژه تثبیت وزن

با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 10% تخفیف برای پکیج رژیم تثبیت وزن تا سقف 87500 تومان بهره مند شوید. جهت دریافت تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما در سایت دکتر کرمانی ثبت شود.

87500 تومان حداکثر تخفیف
10% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدتخفیف 10% رژیم غذایی دکتر کرمانی ویژه کودکان

کدتخفیف 10% رژیم غذایی دکتر کرمانی ویژه کودکان

با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 10% تخفیف ویژه پکیج رژیم کودک تا سقف 87500 تومان بهره مند شوید. جهت دریافت تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما در سایت دکتر کرمانی ثبت شود.

10% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدتخفیف 120 هزارتومانی سایت دکتر کرمانی ویژه تثبیت وزن بهمراه ورزش

کدتخفیف 120 هزارتومانی سایت دکتر کرمانی ویژه تثبیت وزن بهمراه ورزش

با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 120 هزارتومان تخفیف برای پکیج تثبیت وزن به همراه ورزش بهره مند شوید. جهت دریافت تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما در سایت دکتر کرمانی ثبت شود.

120,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
ثبت نام رژیم دکتر کرمانی با 75 هزارتومان تخفیف

ثبت نام رژیم دکتر کرمانی با 75 هزارتومان تخفیف

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 75 هزارتومان تخفیف ویژه برای دریافت رژیم از وبسایت دکتر کرمانی بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت رژیم" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

75,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
اکسپرسدیجی استایل

کد تخفیف دکتر کرمانی- آفر دکتر کرمانی- Dr kermany

نتایج علمی همیشه ثابت کرده است که سلامتی انسان در هر سنی وابسته به تغذیه و رژیم غذایی او ست. با رعایت رژیم غذایی مناسب می توانید جوان و سالم بمانید. برای داشتن برنامه تغذیه سالم بهتر است با یک مشاوره تغذیه مشورت کنید و برنامه تغذیه دریافت کنید. چرا که فقط متخصص می تواند برنامه ای متناسب با نیاز های بدن شما طراحی کند. برای کاهش وزن و افزایش وزن هم می توانید با متخصصان تغذیه مشاوره کنید تا برنامه ای با کالری مناسب دریافت کنید. دکتر کرمانی یکی از معروف ترین متخصصین تغذیه در کشور است. با دریافت کد تخفیف دکتر کرمانی می توانید بهترین برنامه تغذیه را با قیمت مناسب تهیه کنید.

 

رژیم غذایی دکتر کرمانی- لاغری و کاهش وزن

دکتر کرمانی متولد ۱۳۲۶، در سال ۱۳۵۲ مدرک دکتری حرفه ای پزشکی خود را دریافت کرد. ایشان خود در ۴۷ سالگی به دلیل وزن بالا دچار مشکلاتی مثل نارسایی قلب و تنفس شدند. در همین زمان تصمیم به کاهش وزن گرفته و به بدست آوردن روش های صحیح کاهش وزن و تهیه برنامه غذایی مناسب رسیدند. تجربیات دکتر کرمانی در کاهش وزن در نهایت منجر به شکل گیری یک برنامه لاغری شد. دکتر تصمیم گرفت تا این برنامه را برای لاغری بیماران خود هم اجرا کند و نتیجه هم گرفت. تعداد برنامه ها با توجه به ویژگی های افراد ابتدا ۳ نوع بود و سر انجام به ۵۴ تا رسید. در نهایت تلاش های دکتر کرمانی باعث شکل گرفتن اولین برنامه نرم افزاری تغذیه جهان شد. با داشتن کد تخفیف لیمومی و کد تخفیف زیره نیز میتوانید از یک برنامه و رژیم غذایی خوب بهره مند شوید.

سایت دکتر کرمانی

سایت دکتر کرمانی چه خدماتی ارائه می کند؟

 • رژیم کاهش وزن
 • رژیم افزایش وزن
 • رژیم تثبیت وزن
 • رژیم دوران بارداری
 • برنامه ورزشی
 • رژیم دیابت
 • تولید و عرضه محتوای ناب در حوزه سلامت
 • مشاوره رایگان

 

نظر مشتریان رژیم غذایی دکتر کرمانی چیست؟

مشتریان دکتر کرمانی کاهش وزن خود را مدیون رژیم مناسب دکتر هستند. آن ها معتقدند این رژیم باعث اصلاح عادت های غلط غذایی آن ها شده است. میگویند حتی بعد از دوران رژیم هم دیگر عادت کرده اند تا وعده های غذایی خود را اندازه بگیرند و حواسشان به تغذیه شان باشد. افراد زیادی با برنامه دکتر کرمانی کاهش وزن هایی معادل ده ها کیلو داشته اند.


چرا باید رژیم غذایی دکتر کرمانی را استفاده کنیم؟

ویزیت رژیم رایگان است. برنامه رژیم دکتر کرمانی با توجه به شرایط هر فرد به صورت اختصاصی نوشته میشود. شما در این رژیم محدودیت غذایی ندارید و میتوانید هر غذایی را به اندازه مصرف کنید. مواد مغذی در این رژیم حذف نمیشوند و در نتیجه سلامتی شما به خطر نمی افتد. علاوه بر این نکات در طول دوره رژیم مشتریان با کارشناسان و پشتیبانی به صورت آنلاین و تلفنی در ارتباط هستند. با رژیم دکتر کرمانی شما به صورت تضمینی به وزن مناسب خواهید رسید. سابقه بیست و پنج ساله دکتر کرمانی و بیشتر از یک میلیون کیس موفق نشانه ای از انتخاب درست این رژیم به عنوان رژیم غذایی مناسب است.

چطور در سایت دکتر کرمانی درخواست رژیم بدهیم؟

برای دریافت رژیم لازم است تا ابتدا وارد سایت شوید. بعد از آن باید اطلاعات جسمانی خود، جنسیت، قد و وزن، دور مچ و سنتان را وارد کنید. بعد از وارد کردن این اطلاعات، BMI من رو محاسبه کن را کلیک کنید. در اینجا وزن ایده آل و مقدار اضافه وزن خود را مشاهده خواهید کرد.

اگر بر روی دریافت رژیم غذایی کلیک کنید، میتوانید اقدام به دریافت رژیم کنید. بعد از آن باید وارد حساب کاربریتان شوید. بعد از ورود رژیم مناسب خودتان را انتخاب میکنید. بعد از آن مجدد اطلاعات جسمانیتان را وارد میکنید و وضعیت خودتان و مدت زمان مورد نیاز برای کاهش وزن را مشاهده خواهیدکرد. بعد بیماری های خود را وارد کنید. مرحله بعدی شرایط خاص است. بعد از آن بسته مخصوص خودتان را انتخاب کنید و اقدام به پرداخت کنید. بعد از پرداخت درخواست رژیمتان نهایی خواهدشد.

 

مزایا رژیم آنلاین دکتر کرمانی به رژیم حضوری چیست؟

برای دریافت رژیم های دکتر کرمانی شما از دو طریق می توانید اقدام کنید. هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری می توانید رژیم های دکتر کرمانی را دریافت کنید. در ادامه به بیان چند مورد از مزایا استفاده از رژیم های آنلاین می پردازیم:

 • صرفه جویی در زمان
 • دسترسی 24 ساعته
 • پشتیبانی در هر ساعتی
 • صرفه جویی در هزینه ها
 • از دست ندادن انگیزه
 • و…
کد تخفیف دکتر کرمانی

چگونه از رژیم های رایگان دکتر کرمانی بهره مند شویم؟

با مراجعه به سایت دکتر کرمانی، می توانید رژیم های لاغری و… را به صورت رایگان دریافت کنید. در سایت دکتر کرمانی انواع روش ها برای رژیم های لاغری وجود دارد و ویژگی هایی که یک برنامه رژیمی خوب و مناسب باید داشته باشد را به شما معرفی می کند. در این سایت به بررسی و معرفی برنامه های رژیمی مانند رژیم های غذایی، رژیم های لاغری با ورزش و… پرداخته شده است. برای دریافت این برنامه های رژیمی رایگان حتما به سایت دکتر کرمانی مراجعه کنید و اگر قصد دریافت رژیم های پولی این سایت را دارید می توانید با استفاده از کد تخفیف دکتر کرمانی به قیمتی به صرفه تر از آن ها بهره مند شوید.

 

چطور رژیم را ارزان تر تهیه کنیم؟- کدتخفیف دکتر کرمانی

یکی از راه های دریافت ارزان تر رژیم دکتر کرمانی استفاده از کد تخفیف دکتر کرمانی است. مجموعه دکتر کرمانی در زمان های مختلف برای جلب رضایت مخاطبانش تخفیف های مختلف بر روی پکیج های خود در نظر می گیرد. شما می توانید از این تخفیف ها استفاده کرده و بهترین زمان با هزینه کم تر رژیم بگیرید.

 

كد تخفيف دكتر كرماني را از کجا تهیه کنیم؟

کد تخفیف دکتر کرمانی را می توانید از تخفیف هات بگیرید. تخفیف هات مرجع ارائه بهترین تخفیف ها مربوط به برند ها و کالا های مختلف مانند كد تخفيف داروكده ، کد تخفیف دکتر اسنپ و... است. در هر زمان با سر زدن به تخفیف هات جدید ترین تخفیف ها را مشاهده خواهید کرد. تخفیف های موجود در تخفیف هات معتبر و تست شده هستند. جدید ترین کد تخفیف دکتر کرمانی هم در این بین پیدا خواهید کرد. پس قبل از دریافت رژیم حتما به تخفیف هات سر بزنید.

چطور کدتخفیف دکتر کرمانی را استفاده کنیم؟

استفاده از کد تخفیف دکتر کرمانی بسیار آسان است. برای استفاده از آن کافی است تا مراحل درخواست رژیم را تا مرحله پرداخت پیش ببرید. در صفحه فاکتور نهایی کادری با نام کد تخفیف خودتو را وارد کن، وجود دارد. کد تخفیف دکتر کرمانی را در همان کادر وارد کنید و ثبت کد را بزنید. پس از آن جمع کل را با کسر مبلغ تخفیف خواهید دید. به راحتی اقدام به پرداخت کنید و ارزان تر به تناسب اندام برسید.

 

چرا كد تخفيف دكتر كرماني فعال نمی شود؟

برای استفاده راحت تر از كد تخفيف دكتر كرماني به نکات زیر توجه کنید:

 • کد تخفیف را صحیح وارد کنید.
 • محدودیت های زمانی کد تخفیف را در نظر بگیرید. کد تخفیف را در زمان مشخص شده آن استفاده کنید.
 • محدودیت سقف یا حداقل مبلغ فاکتور را در نظر بگیرید. بعضی از تخفیف ها با توجه به مبلغ فاکتور قابل استفاده هستند.
 • محدودیت دسته بندی خاص را در نظر بگیرید. بعضی تخفیف ها برای پکیج یا دسته ای خاص قابل استفاده هستند.
 • کد تخفیف را فقط یک بار استفاده کنید. اگر قبلا تخفیف را استفاده کرده باشید، دیگر مجاز به استفاده از آن نیستید.

 

راه ارتباطی با Dr kermany

تماس تلفنی: 025-32143

ارسال نظرات