لوگو تخفیف هات
کارنامه
کوپن و کد تخفیف
کدتخفیف سفرمی 100% برای شرکت در مسابقه

کدتخفیف سفرمی 100% برای شرکت در مسابقه

با شرکت در مسابقه اینستاگرام سفرمی میتوانید از جوایز 1+5 تور استانبول، 10 جایزه یک میلیون تومانی و 20 جایزه 500 تومانی بهره مند شوید.برای بهره مندی از این جوایز با کلیک بر روی "مسابقه سفرمی" در مسابقه شرکت کنید.

100% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
رزرو تورهای سفر مارکت تخفیف 200 هزارتومانی

رزرو تورهای سفر مارکت تخفیف 200 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف برای رزرو تورهای داخلی میتوانید از 200 هزارتومان تخفیف ویژه بهره مند شوید. جهت استفاده از این تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

200,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
دریافت کد تخفیف سفرمی تا 10000 هزار تومان

دریافت کد تخفیف سفرمی تا 10000 هزار تومان

شما می توانید با ثبت نام در سفرمی و نصب اپلیکیشن، کد تخفیف 10000 هزار تومانی جهت خرید بلیط هواپیمادریافت نمایید. این کد ویژه سفارش اول می باشد. برای ورود به وبسایت سفرمی بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

10,000 تومان
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف سفرمارکت 150 هزارتومانی ویژه تورهای نوروزی

کد تخفیف سفرمارکت 150 هزارتومانی ویژه تورهای نوروزی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 150 هزارتومان تخفیف ویژه برای تور و بلیط از وبسایت سفرمارکت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "رزرو تور" کلیک نمایید.

150,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
دریافت کد تخفیف جاباما تا 100000تومان برای رزرو هتل و اقامتگاه

دریافت کد تخفیف جاباما تا 100000تومان برای رزرو هتل و اقامتگاه

شما از طریق سایت تخفیف هات و با استفاده از کد تخفیف می توانید از 100000تومان تخفیف سایت جاباما برای رزرو هتل و اقاماگاه بهره مند شوید. برای ورود به وبسایت جاباما و مشاهده ویلاها بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

100,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 10% ویژه تور مسافرتی آژانس مسافرتی الی گشت

کد تخفیف 10% ویژه تور مسافرتی آژانس مسافرتی الی گشت

از طریق سایت تخفیف هات و بدون کپی کردن کدتخفیف می توانید از 10% تخفیف ویژه تور های مسافرتی ترکیه و کوش آداسی و آنتالیای الی گشت بهره مند شوید. برای ورود به وبسایت الی گشت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

10% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
اسنپ مارکت اسنپ شاپ
توضیحات

 

مزایای خرید تور لحظه آخری:

تور لحظه آخری فرصت مناسبی را برای مسافرت کم‌هزینه به شهرها و یا کشورهای خارجی فراهم کرده است. این تورها تنوع بالایی دارند. آژانس‌های مسافرت و تفریحی در لحظات آخر تصمیم به فروش تورها با قیمتی بسیار ارزان می‌گیرند. این کاهش نرخ شامل بلیط هواپیما و در برخی مواقع شامل کل پکیج می‌باشد. در برخی مواقع این تورها نظیر تور آنتالیا گاها با قیمتی تا ۷۰ درصد پایین‌تر از نرخ واقعی به فروش می‌رسند و این کاملا به سود مسافر تور لحظه آخری می‌باشد.

 

معرفی انواع تور ها:

با خرید تورهای لحظه آخری می‌توانید تعطیلاتتان را در یک کشور اروپایی بگذرانید یا حتی سفر با تور دریایی کروز را تجربه کنید. از این رو تورهای لحظه آخری نظیر تور كيش، تور آنتالیا، تور استانبول و... به خاطر مزایایی که گفته شد، متقاضی‌های زیادی هم دارند. میان هر یک از تورهای مسافرت و تفریحی تفاوت‌هایی وجود دارد که این تفاوت‌ها می‌تواند سفر شما را زیبا کند و یا اینکه خاطره بدی در ذهنتان بماند. پس در خرید تورتان چه داخلی باشد مثل تور كيش و چه خارجی مثل تور استانبول و سایر خدمات نهایت دقت را به خرج دهید.

 

ویژگی های یک تور مسافرت و تفریحی خوب:

وب سایت های زیادی در حوزه رزرو تور لحظه آخری در دسترس می باشد اما سایت هایی صدر نشین هستند که خدماتی به نسبت کامل تر از دیگر سایت ها دارد. خدماتی نظیر رزرو هتل، هزینه غذا، گشت شهری و... از جمله خدمات این وب سایت ها می باشد. به هنگام خرید بلیط لحظه آخری درباره ی خدمات تور، مانند تور كيش، تور استانبول، تور آنتالیا و ... اطلاعات لازم و کافی را کسب کنید. تورهای ترکیبی، تورهایی هستند که با ادغام چند تور مسافرتی تشکیل میشوند و از ویژگی های یک تور خوب به حساب می آید.

 

ارائه کد تخفیف خرید تور لحظه آخری:

اگر به دنبال خدماتی نظیر دریافت تور لحظه آخری هستید تخفیف هات به عنوان فروشگاه اینترنتی یک انتخاب عالی و ایمن است. این وب سایت همواره با کیفیت‌ترین و معتبر ترین مراکز تفریحی و تور لحظه آخری ها را معرفی می کند که توانسته بیشترین رضایت کاربر را جلب کند. برای تهیه بهترین تورها نظیر تور كيش، تور استانبول، تور آنتالیا به صورت مقرون به صرفه و ارزان می توانید از طریق تخفیف هات اقدام نمائید.

 

ارسال نظرات