لوگو تخفیف هات
کارنامه
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف بیمتو تا 250 هزارتومان ویژه خرید بیمه خودرو

کد تخفیف بیمتو تا 250 هزارتومان ویژه خرید بیمه خودرو

کاربران تخفیف هات میتوانند با استفاده از کد تخفیف از 150 هزارتومان تخفیف بیمه شخص ثالث بهره مند شوند. برای دریافت کد تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید و در آخرین مرحله قبل از پرداخت ثبت نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

150,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
  کد تخفیف ازکی تا 250 هزارتومان تخفیف ویژه بیمه بدنه

کد تخفیف ازکی تا 250 هزارتومان تخفیف ویژه بیمه بدنه

از طریق سایت تخفیف هات و با کپی کردن کد تخفیف می توانید از 250 هزارتومان تخفیف خرید بیمه بدنه از وبسایت معتبر بیمه دات کام بهره مند شوید. برای خرید بیمه بر روی "خرید بیمه" کلیک نمایید.

250,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 200000 هزار تومانی بیمه دات کام ویژه شخص ثالث

کد تخفیف 200000 هزار تومانی بیمه دات کام ویژه شخص ثالث

با استفاده از کد تخفیف بیمه دات کام ویژه خرید بیمه شخص ثالث از 200000 هزار تومان تخفیف از بیمه تعاون و بیمه سرمد بهره مند شوید. برای ورود به وبسایت بیمه دات کام بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

200,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف بیمه دات کام تا 10% برای خرید بیمه آنلاین بدنه

کد تخفیف بیمه دات کام تا 10% برای خرید بیمه آنلاین بدنه

از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کد تخفیف می ‌توانید از 10% تخفیف بیمه بدنه تا سقف تخفیف 250 هزارتومان از وبسایت بیمه دات کام، بدون محدودیت سفارش اول بهره مند شوید. برای ورود به وب سایت بیمه دات کام بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

250 هزارتومان حداکثر تخفیف
10% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
بیمه بازار کد تخفیف تا 250 هزارتومان برای خرید بیمه بدنه

بیمه بازار کد تخفیف تا 250 هزارتومان برای خرید بیمه بدنه

کاربران تخفیف هات میتوانید با کلیک بر روی "خرید بیمه" و با استفاده از تخفیف 250 هزارتومانی تخفیف ویژه ای برای خرید بیمه بدنه دریافت نمایید. این کد تخفیف در وبسایت معتبر بیمه دات کام قابل اعمال خواهد بود. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بیمه" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

250,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف بیمیتو شخص ثالث تا 250 هزارتومان

کد تخفیف بیمیتو شخص ثالث تا 250 هزارتومان

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 250 هزارتومان تخفیف ویژه بیمه بدنه از وبسایت بیمه دات کام بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بیمه" کلیک نمایید.

250,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدتخفیف بیمه دات کام تا 250 هزارتومان برای خرید بیمه بدنه

کدتخفیف بیمه دات کام تا 250 هزارتومان برای خرید بیمه بدنه

شما از طریق سایت تخفیف هات با وارد کردن کد تخفیف از 10% تخفیف تا سقف 250 هزارتومان تخفیف بیمه بدنه برای سفارش از سایت بیمه دات کام بدون محدویت سفارش اول بهره مند شوید. برای سفارش بر روی "خرید بیمه" کلیک نمایید تا تخفیف در وبسایت بیمه دات کام برای شما اعمال شود.

250,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
دریافت کد تخفیف بیمه بازار تا 13% ویژه انواع بیمه

دریافت کد تخفیف بیمه بازار تا 13% ویژه انواع بیمه

از طریق سایت تخفیف هات و با کپی کردن کد تخفیف از 13% تخفیف مسافرتی، 7% بیمه بدنه و 13% بیمه موتور سیکلت و درمان تکمیلی از وبسایت بیمه بازار بهره مند شوید. برای دریافت تخفیف می بایست کد تخفیف را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

13% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف بیمه بازار تا 70000 هزار تومان ویژه خرید انواع بیمه

کد تخفیف بیمه بازار تا 70000 هزار تومان ویژه خرید انواع بیمه

شما توسط تخفیف هات به بیمه بازار دعوت شدید.با کلیک بر روی "خرید کنید" و با ثبت نام از طریق فرم مربوطه از 70 هزارتومان تخفیف خرید بیمه شخص ثالث و بدنه در اولین سفارش بالای 150تومان خود استفاده کنید.

70,000 تومان
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
دریافت کد تخفیف بیمیتو تا 75 هزارتومان برای بیمه عمر

دریافت کد تخفیف بیمیتو تا 75 هزارتومان برای بیمه عمر

با کپی کردن کد تخفیف اختصاصی تخفیف هات و کلیک بر روی "خرید کنید" از 75 هزارتومان تخفیف برای خرید بیمه عمر از وبسایت بیمیتو بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را در آخرین مرحله قبل از پرداخت ثبت نمایید.

75,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدتخفیف ازکی 75 هزارتومانی ویژه بیمه عمر

کدتخفیف ازکی 75 هزارتومانی ویژه بیمه عمر

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 75 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید بیمه عمر از وبسایت ازکی بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید بیمه" کلیک نمایید.

75,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف بیمیتو ثالث تا 20 هزارتومان ویژه بیمه تکمیلی

کد تخفیف بیمیتو ثالث تا 20 هزارتومان ویژه بیمه تکمیلی

با کپی کردن کد تخفیف بالا از 20000 هزار تومان تخفیف برای خرید بیمه تکمیلی استفاده نمایید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید و در آخرین مرحله قبل از پرداخت ثبت نمایید تا تخفیف در سایت بیمیتو برای شما اعمال شود.

20,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
اسنپ مارکت اسنپ شاپ
توضیحات

خرید بیمه، استعلام و مقایسه قیمت ها:

خرید بیمه با یک قرارداد میان شما و یکی از شرکت های بیمه آغاز می‌شود. در واقع شما در ازای پرداخت مبلغ مشخصی که در قرارداد تعیین می‌کنید، خدماتی را از شرکت های بیمه دریافت خواهید کرد. شما با انعقاد قرارداد میان خودتان و شرکت بیمه مسئولیت جبران هزینه های مالی و جانی که ممکن است در آینده برای شما اتفاق بیافتد را، به این شرکت میسپارید. از آنجاییکه حادثه خبر نمی‌کند و هر لحظه امکان وقع یک اتفاق ناخوشایند و غیرمنتظره وجود دارد، بسیاری از مردم بیمه را یک کار عاقلانه می‌دانند. در واقع به تعبیری ساده تر هنگام مشکلات و سختی ها توپ در زمین شرکت بیمه است. امروزه شرکت های بیمه‌ی بسیاری در کشور ما تاسیس شده است که خدمات متنوعی از جمله بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه و ... را به مشتریان ارائه می‌دهند.

 

تاریخچه خرید بیمه در ایران:

شاید برای شما جالب باشد که بدانید تا قبل از سال 1310 هیچ شرکت بیمه‌ای در ایران وجود نداشت. قانون خرید بیمه در سال 1310 در ایران به تصویب رسید. اولین شرکت هایی که برای بیمه به ایران مراجعه کردند، شرکت هایی از کشورهایی اتریش، آلمان، سوئیس و انگلستان بودند که اقدام به تاسیس شرکت در ایران کردند. این شرکت ها یک ایراد اساسی داشتند. حق بالایی که این شرکت های درخواست می‌کردند باعث نارضایتی مردم شده بود. بنابراین در سال 1314 یک شرکت بیمه کاملاً ایرانی تاسیس شد. شرکت سهامی بیمه ایران نخستین شرکتی بود که برای خرید بیمه تاسیس شد و کار خودش را با سرمایه کاملاً دولتی آغاز کرد. در سال 1329 نیز اولین شرکت خصوصی با عنوان “بیمه شرق” تاسیس شد و تا سال 1347 هفت شرکت خصوصی دیگر به این مجموعه اضافه شد.

 

بیمه عمر چه مزیت هایی دارد؟

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری علاوه بر این که به عنوان یک بیمه پوشش‌های متنوعی دارد، می‌تواند به عنوان یک سرمایه‌گذاری بلند مدت با سود تضمینی هم محسوب شود. به تعبیری دیگر وقتی شما خودتان را بیمه عمر می‌کنید علاوه بر اینکه در طول حیات و زندگی خود یک سرمایه گذاری بلندمدت دارید، در صورت فوت یک منبع مالی برای خانواده خود به جا می‌گذارید. هم‌چنین در صورتی که از این بیمه استفاده کنید می‌توانید از خدمات و پوشش های این بیمه در طول زندگی استفاده کنید. این نوع بیمه نسبت به سپرده گذاری های بانکی مزیت هایی دارد. از جمله این مزایا می‌توان به، به صرفه بودن آن مخصوصاً برای خانواده هایی که توانایی سپرده گذاری های بالا در بانک را ندارند، اشاره کرد. از مزیت های دیگر آن پوشش های متعددی است که این نوع بیمه در طول حیات و زمان فوت دارد.

 

انواع بیمه نامه هایی که توسط شرکت هایی ایرانی ارائه می‌شود:

امروزه شرکت هایی ایرانی خدمات متنوعی را به بیمه شوندگان ارائه می‌کنند. در ادامه قصد داریم چند نوع از این خدمات را بررسی کنیم.

 

• بیمه درمانی: یکی از پرکاربرد ترین نوع بیمه ها می‌باشد که با توجه به هزینه های بالای بیماری ها، اکثریت مردم جامعه به آن نیاز دارند.

 

• بیمه عمر: نوع خاصی از بیمه است که بر اساس آن بیمه گر متعهد می شود که در صورت فوت بیمه شده یا ابتلا به بیماری های خاص در مقابل پرداخت مبلغی در مدت معین از جانب بیمه گذار، مبلغی را به فرد بیمه شده یا فردی دیگری بپردازد.

 

• بیمه حوادث: متداول ترین نوع بیمه، بیمه حوادث می‌باشد. تمامی افراد هنگامی که قصد ثبت نام در مدرسه را داشته باشند ، تحت پوشش این نوع از بیمه قرار می‌گیرند.

 

• بیمه مسافرتی: اگر در هنگام مسافرت برای شما مشکلی بوجود بیاید، این بیمه به کمک شما می‌آید.

 

بیمه تکمیلی چه مزیت هایی دارد؟

امروزه بیمه تکمیلی مانند بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه مسافرتی و ... در همه‌ی شرکت های بیمه ارائه می‌شود. اگر هزینه های درمانی شما بیشتر از سقف تعهد شده توسط بیمه های پایه باشد، بیمه تکمیلی می‌تواند به شما کمک کند. این بیمه در برخی از موارد کاربردهای فوق العاده‌ای دارد که به چند مورد از آنها در ادامه اشاره می‌کنیم:

 

• هزینه های بستری

 

• هزینه های آمبولانس داخل و یا برون شهری

 

• هزینه‌های خرید اروتز و پروتز

 

• هزینه های ویزیت و خرید دارو

 

• هزینه های عمل های سرپایی

 

• هزینه خدمات آزمایشگاهی

 

• هزینه جراحی های سنگین

 

• هزینه های زایمان

 

کد تخفیف خرید بیمه مسافرتی, بیمه شخص ثالت و ...

شما هم‌اکنون می‌توانید با مراجعه به وب سایت تخفیف هات از کد تخفیف برای خرید بیمه استفاده کنید. در وب سایت تخفیف هات علاوه بر این کد تخفیف صدها کدتخفیف دیگر نیز به طور کاملاً در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد. تمامی کدهای تخفیفی که در این وب سایت وجود دارد قبل از قرار داده شدن بر روی وب سایت توسط کارشناسان این وب سایت تست می‌شود و پس از اطمینان از فعال بودن در اختیار شما قرار می‌گیرد. شما هم اگر قصد خریدی ارزان قیمت و مقرون به صرفه را دارید، همین حالا به وب سایت تخفیف هات مراجعه کنید و از تخفیف لحظه آخری این وب سایت استفاده کنید. کد تخفیف بیمه بازار، کد تخفیف بیمیتو و ... را می توانید به صورت رایگان از takhfifhot دریافت کنید.

 

ارسال نظرات