لوگو تخفیف هات
خرید برنج

خرید برنج

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
آرد، نان و خمیر
آرد، نان و خمیر
5 تخفیف
1
برنج
برنج
4 تخفیف
0
روغن
روغن
8 تخفیف
0
شکر، قند و نبات
شکر، قند و نبات
3 تخفیف
0
حبوبات و سویا
حبوبات و سویا
3 تخفیف
0
ماکارونی، پاستا و رشته
ماکارونی، پاستا و رشته
4 تخفیف
0
سایر کالای اساسی
سایر کالای اساسی
2 تخفیف
0
اسنپ مارکت
مرتب سازی:
کالا
فعلا معتبر
خرید برنج هندی با 6% تخفیف
قیمت قدیم
330,000
سود شما
19,800
قیمت جدید
310,200
خرید برنج هاشمی با 7% تخفیف
قیمت قدیم
314,750
سود شما
22,032
قیمت جدید
292,718
خرید برنج طارم با 9% تخفیف
قیمت قدیم
65,000
سود شما
5,850
قیمت جدید
59,150
اسنپ فودمارکت

برنج، مهم ترین غلات جهان:

برنج از مهم ترین غلات و اقلام غذایی جهان است که در دسته بندی های متنوعی نظیر برنج هندی، برنج هاشمی و... یافت می شود. اما به طور کلی برنج دانه ای است که در اندازه های بلند، متوسط و کوتاه موجود است. خرید برنج هایی که در دسته بندی اصلی قرار می گیرند رایج ترین برنج هایی هستند که می توانید از سوپر مارکت ها و خواربار فروشی ها تهیه کنید. علاوه بر این دسته بندی، خرید برنج های خاص دیگری هم وجود دارند که با گذشت زمان بیشتر به بازار معرفی می شوند.

انواع برنج ایرانی و خارجی:

خرید برنج به عنوان یکی از پر مصرف ترین اقلام مورد محسوب می شود. برنج ایرانی در دسته بندی برنج سبوس دار، برنج هاشمی قرار می گیرد که از بهترین و متداول ترین نوع این برنج هستند. خاستگاه انواع برنج شهرهای شمالی کشور است. البته استان فارس و خوزستان بعد از استان گیلان و مازندران، بهترین و خوش پخت ترین نوع برنج ایرانی را دارند. برنج هندی از لحاظ عطر و طعم با برنج ایرانی قابل قیاس نمی باشد. مهم ترین ویژگی برنج هندی قد بلند آن است که مورد پسند بسیاری از افراد قرار گرفته است.

خرید برنج به صورت اینترنتی:

یکی از مرغوب ترین برنج ها، برنج طارم است. عطر و بوی برنج طارم در بین تمام برنج های ایرانی زبانزد است. برنج طارم بر خلاف سایر برنج های ایرانی رنگی متمایل به نباتی و کرم دارد. خرید برنج در قالب برند های معتبر و شناخته شده ای موجود می باشد که از طریق فروشگاه اینترنتی می توانید در کمترین زمان خریدتان را انجام دهید. همچنین می توانید انواع برنج هندی و ایرانی همچون برنج محبوب برنج هاشمی و برنج طارم را به صورت مطمئن و خالص خریداری کرده و از طعم و عطر آن لذت ببرید.

ارائه کد تخفیف خرید برنج به صورت واقعی و جذاب:

برای استفاده از کد تخفیف خرید برنج ها در انواع متنوع نظیر برنج هاشمی و ... می توانید به وب سایت تخفیف هات مراجعه نمائید. با استفاده از این سامانه می توانید از بهترین و محبوب ترین انواع کد تخفیف ویژه جهت خرید آنلاین انواع این محصولات مطلع شوید. این مجموعه بهترین کد تخفیف را نیز برای مردم در نظر گرفته است تا خرید اینترنتی مطمئن و ارزان داشته باشند.
ارسال نظرات