لوگو تخفیف هات

کالاهای تخفیف دار
خرید برنج هندی با 0% تخفیف
این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
163
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
منقضی
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" بدون داشتن هیچ کد تخفیفی امکان خرید انواع برنج هندی را از سایت دیجی کالا با 0% تخفیف خواهید داشت.

برنج:

برنج برای سلامتی و تامین انرژی بسیار مفید است و سبب فعالیت خوب دستگاه گوارش ، فراهم کردن ویتامین B1 و تثبیت سطح قند خون می شود . سبوس برنج برای شفافیت پوست و کاکرد دستگاه گوارش بسیار مفید است و برنجی که فاقد سبوس باشد ارزش غذایی کمتری دارد . برنج هندی با توجه به ویژگی های غیرطبیعی و دستکاری های ژنتیکی ، استفاده از آنها منجر به بروز مشکلات گوارشی می شود . قیمت برنج هندی نسبت به برنج های ایرانی ارزان تر است ولی برنج هندی برای استفاده مناسب نیست چون دارای ماده شیمیایی فنول می باشد . تبلیغاتی که در خصوص استفاده از برنج هندی وجود دارد آن را ضد آفت ، قد بلند بودن برنج ، رژیمی و با کیفیت بالای پخت معرفی می کنند که مناسب برای مهمانی ها می باشد .

انواع برنج هندی درجه یک در سایت اینترنتی با 0% تخفیف ویژه و بدون نیازبه تخفیف اکالا و تخفیف باسلام به فروش می رسد.

برنج

طرز تهیه برنج

طرز تهیه برنج به این صورت است که ابتدا آن را پاک کرده ، با آب ولرم بدون چنگ زدن شسته تا آب آن شفاف شود ، سپس آن را خیسانده و به آن نمک اضافه میکنیم . اگر بخواهیم بصورت آبکش آنرا تهیه کنیم نمک بیشتر و اگر قصد درست کردن کته داریم نمک کمتری اضافه میکنیم . در آخر هم برنج را در قابلمه مناسبی ریخته و روغن را اضافه کرده و برنج را دم میکنیم .طرز تهیه برنج بسیار ساده است بخصوص اگر از برنج هندی مرغوب استفاده کنیم . قیمت برنج هندی بستگی به کیفیت آن دارد . برنج هندی بدلیل دانه بلند بودن برای تهیه غذاهای هندی و چینی مورد استفاده قرار می گیرد. افرادی که رژیم غذایی دارند معمولا از سبوس برنج استفاده می کنند . سبوس برنج از بین برنده بی خوابی ست و اگر سبوس برنج را مانند چای دم کنید و بنوشید ، خوابی آرام و بدون اضطراب خواهید داشت . همچنین اگر سبوس برنج را با شیر مخلوط کرده و ده دقیقه قبل از صبحانه بنوشید شور و نشاط را برای یک روز خوب فراهم می کند . قیمت برنج با کدتخفیف ارائه شده و یک کیسه 5 کیلوگرمی می باشد .

نظرات کاربران در مورد این محصول :

نقاط مثبت : بسته بندی عالی و شیکی دارد ، پختش خوب می باشد ، برنج هندی و پاکستانی قاطی آن نشده است ، به نسبت قیمت ، کیفیت آن مناسب است . برای غذای ایرانی بهترین گزینه است.

نقاط ضعف : عطر و بو ندارد و زیاد قد نمی کشد .

جمع بندی نظرات کاربران : این محصول با توجه به اینکه برنج ایرانی است و قیمت آن با کیفیتش مناسب است ، همچنین با تخفیف ارائه شده می تواند گزینه مناسبی برای خرید برنج باشد .

ارسال نظرات
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه