لوگو تخفیف هات

کد تخفیف اسنپ مارکت

کد تخفیف اسنپ مارکت

دریافت جدیدترین و بالاترین کد تخفیف اسنپ مارکت بصورت اختصاصی و معتبر فقط از سایت تخفیف هات امکان پذیر است.

امتیاز دهید
(امتیاز 4.3 از 308 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف اسنپ مارکت غیر اول 16 هزارتومانی

کد تخفیف اسنپ مارکت غیر اول 16 هزارتومانی

برای دریافت کد تخفیف 16 هزارتومانی اسنپ مارکت برای خرید بالای 250 هزارتومان بدون محدودیت خرید اول میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید سوپرمارکتی" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

250 هزارتومان حداقل خرید
16,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف اسنپ سوپرمارکت 40 هزارتومانی

کد تخفیف اسنپ سوپرمارکت 40 هزارتومانی

با استفاده از کدتخفیف میتوانید از 40 هزارتومان تخفیف خرید از اسنپ اکسپرس برای اولین سفارش بالای 140 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

ویژه سفارش اول
140 هزارتومان حداقل خرید
40,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف اسنپ مارکت تهران و شهرستان ها 20% ویژه محصولات شستشوی لباس

کد تخفیف اسنپ مارکت تهران و شهرستان ها 20% ویژه محصولات شستشوی لباس

برای خرید محصولات شستشوی لباس از 20% تخفیف فروشگاه اینترنتی اسنپ مارکت بهره مند شوید. برای استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

20% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کدتخفیف اسنپ مارکت 55% بدون محدودیت سفارش اول

کدتخفیف اسنپ مارکت 55% بدون محدودیت سفارش اول

با استفاده از لینک اختصاصی تخفیف هات از 55% تخفیف ویژه لوازم آرایشی بهداشتی اسنپ مارکت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف ها می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در وبسایت اسنپ مارکت برای شما اعمال شود.

55% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف 50% اسنپ مارکت ویژه اولین خرید

کد تخفیف 50% اسنپ مارکت ویژه اولین خرید

برای خری محصولات آرایشی بهداشتی از فروشگاه اینترنتی اسنپ مارکت تا 50% تخفیف دریافت نمایید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

50% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
ارسال رایگان اولین خرید آنلاین از اسنپ مارکت

ارسال رایگان اولین خرید آنلاین از اسنپ مارکت

شما از طریق سایت تخفیف هات و بدون وارد کردن کدتخفیف می‌ توانید برای محصولات خود در اولین خرید از اسنپ مارکت را به صورت رایگان دریافت کنید. جهت دریافت تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت اسنپ مارکت برای شما اعمال شود.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف اولین خرید هایپر استار 62% ویژه انواع محصولات

کد تخفیف اولین خرید هایپر استار 62% ویژه انواع محصولات

کاربران از طریق سایت تخفیف هات میتوانند انواع محصولات را تا 62% تخفیف از فروشگاه هایپراستار جماران اسنپ مارکت خریداری نمایند.برای خرید و استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا خرید های شما شامل تخفیف شود.

62% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف 35 هزار تومانی اسنپ مارکت ویژه طرح ارغوانی رایتل

کد تخفیف 35 هزار تومانی اسنپ مارکت ویژه طرح ارغوانی رایتل

با ارسال پیامک با کلمه "مارکت" و یا "market" به شماره 0920920 با شماره رایتل خود، از 35 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید بالای 200 هزارتومان از فروشگاه اینترنتی اسنپ مارکت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

35,000 تومان
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف اسنپ مارکت اصفهان و شهرستان ها 60 درصدی

کد تخفیف اسنپ مارکت اصفهان و شهرستان ها 60 درصدی

برای خرید خشکبار و دسر و شیرینی میتوانید از 60% تخفیف ویژه برای خرید از فروشگاه اینترنتی اسنپ مارکت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید سوپرمارکتی" کلیک نمایید.

60% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
تخفیف اسنپ مارکت تهران و شهرستان ها 30 درصدی

تخفیف اسنپ مارکت تهران و شهرستان ها 30 درصدی

کاربران تخفیف هاتی میتوانید از 30% تخفیف خرید چاشنی و افزودنی ویژه از فروشگاه اینترنتی اسنپ مارکت بهره مند شوید. لازم به توضیح است این تخفیف شامل فروشگاه های مایلی نمیباشد. برای استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید سوپرمارکتی" کلیک نمایید.

30% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف اسنپ مارکت مشهد و شهرستان ها 15 درصدی

کد تخفیف اسنپ مارکت مشهد و شهرستان ها 15 درصدی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 15% تخفیف ویژه خرید میوه و سبزی شهرهای منتخب از فروشگاه اینترنتی اسنپ مارکت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید سوپرمارکتی" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

15% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف جدید اسنپ مارکت تا 40% ویژه خرید محصولات مختلف

کد تخفیف جدید اسنپ مارکت تا 40% ویژه خرید محصولات مختلف

برای خرید محصولات صبحانه با کلیک بر روی "خرید کنید" از 40% تخفیف ویژه بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

40% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار

خرید سریع آسان با اسنپ مارکت

اسنپ مارکت، نوعی هایپر مارکت و سوپرمارکت آنلاین است که از همکاری دو شرکت اسنپ و هایپراستار حاصل شده است. کاربران می توانند با استفاده از snapmarket، کالاهای مورد نیاز خود را به صورت آنلاین سفارش داده و تحویل بگیرند. این شرکت، زیر مجموعه شرکت اسنپ است و در کنار دیگر زیر مجموعه های شرکت اسنپ، مانند اسنپ فود، اسنپ تریپ مشغول خدمات رسانی به مشتریان است. این سوپرمارکت آنلاین، انتخاب مناسبی برای کسانی است که خرید آنلاین را ترجیح می دهند. همان طور که امروزه بسیاری از افراد غذای خود را از اسنپ فود تهیه می کنند، اقلام مورد نیاز خود را نیز از طریق snapmarket خریداری می کنند. جدید ترین کد تخفیف دیجی کالا و کد تخفیف اکالا، کد تخفیف اسنپ تیکت و... بدون محدودیت سفارش اول بصورت تست شده و معتبر را رایگان از تخفیف هات هدیه بگیرید.

معرفی اسنپ مارکت و خدمات آن

اسنپ مارکت در سال 1377 با هدف تامین  اینترنتی محصولات سوپرمارکتی برای خانوارها در تهران شروع به کار کرد و هم اکنون در شهرهای کرج، اصفهان، شیراز، قم، لواسان، ارومیه و مشهد نیز فعال بوده و قصد به گسترش فعالیت خود در سایر شهرهای ایران نیز دارد.
هدف اسنپ مارکت از راه اندازی این پلتفرم ایجاد دسترسی آسان و سریعتر مردم به کالای مورد نیاز روزانه خود است. با خرید آنلاین از هایپراستارهای داخل اسنپ مارکت به کاهش ترافیک درون شهری، کاهش زمان خرید، کاهش هزینه های خرید کمک شایانی می شود.
علاوه بر این مزایا، اسنپ مارکت با همکاری هایپرمارکت های بزرگی همچون باکری، تهرانپارس، افرا و... در تهران و سایر شهرها تنوع محصولات خود را به 5000 هزار کالا رسانده و با ارائه تخفیف و کدهای تخفیف دوره ای بر محبوبیت خود افزوده است. تنوع محصولات اسنپ مارکت به خریداران این اجازه را می دهد که از خانه یا محل کار تمامی خریدهای مورد نیاز های خود اعم از لبنیات، خواروبار، مواد پروتئینی و... بصورت یک جا انجام داده و درب منزل یا مکان تعیین شده خود تحویل بگیرند. در ادامه محصولات موجود در سوپرمارکتی اینترنتی  و نحوه خرید از اسنپ مارکت را توضیح می دهیم.
 

دسته بندی محصولات اسنپ مارکت

اسنپ مارکت تنوع زیادی در محصولاتش دارد. در ادامه به بیان دسته بندی محصولات این سوپر مارکت آنلاین می پردازیم:

  • لبنیات: خامه، بستنی،کشک و...
  • نوشیدنی: آبمیوه، نوشابه و...
  • خواروبار و نان: انواع آرد، نان و...
  • خشکبار، شیرینی و دسر: انواع شیرینی، پودر کیک و...
  • میوه و سبزیجات تازه: انواع میوه ها، سبزیجات ها، صیفی جات ها و...
  • مواد پروتئینی و گوشتی: انواع گوشت، سوسیس و...
  • شوینده ها: انواع تمیز کننده ها، ضدعفونی کنند ها و...
  • آرایشی و بهداشتی: لوازم آرایشی ، مراقبت از پوست و بدن و...
  • و...
دانلود اسنپ مارکت

 

چگونه از اسنپ مارکت خرید کنیم؟

برای خرید از اسنپ مارکت دو گزینه پیش رو داریم:


سایت اسنپ مارکت
اپلیکیشن اسنپ مارکت


با مراجعه به سایت اسنپ مارکت و یا اپلیکیشن آن می توانیم با مشخص کردن مکان خود، لیست پیشنهادی از هایپرمارکت های اطراف خود را ببینیم و از بین آنها فروشگاه مورد نظر خود را انتخاب کنیم. سپس از داخل آن فروشگاه اجناس مورد نیاز خود را به سبد خرید خود اضافه کرده و در مرحله تسویه حساب اگر کد تخفیفی داریم در قسمت مربوطه وارد کنیم تا از هزینه خرید کسر شود. برای مشاهده همه کد تخفیف اسنپ مارکت می توانید به سایت تخفیف هات مراجعه فرمایید.
 

خدمات اصلی  شرکت اسنپ مارکت، گرفتن سفارش خرید محصولات و کالاهای مختلف مانند یک سوپرمارکت آنلاین از مشتری هاست. مشتریان می توانند با استفاده از انواع کد تخفیف اسنپ مارکت ، کد تخفیف هایپر استارکد تخفیف سوپرمارکت اسنپ، اقلام مورد نیاز خود را با قیمت های مناسب تری خریداری کنند و خود را از حضور در شهرهای شلوغ و گیر افتادن در ترافیک رها کنند. snapmarket در کنار دیگر زیر مجموعه های اسنپ مانند اسنپ تریپ یا اسنپ فود توانسته است خدمات مورد نظر را به مشتریان هدف با کد تخفیف سوپرمارکت اسنپ ، کد تخفیف 50 درصدی اسنپ مارکت ارائه نماید. این مجموعه خدمات بسیار ویژه‌ای را در کنار فروش اقلام و محصولات اساسی ارائه می کند که از جمله آنها می‌توان به ارسال سریع محصولات با کد تخفیف اولین خرید اسنپ مارکت و کد تخفیف اسنپ مارکت 1400 نیز اشاره نمود. با دانلود اسنپ مارکت می‌توانید خیلی راحت خرید اینترنتی محصولات سوپرمارکتی را تجربه نمایید.

 

 

شیوه خرید با کد تخفیف اسنپ مارکت:

برای خرید با کد تخفیف اسنپ مارکت، کد تخفیف اولین خرید اسنپ مارکت و... می‌توانید از دو روش کلی استفاده نمائید. در روش اول این امکان وجود دارد که به سایت اصلی اسنپ مارکت مراجعه نمائید؛ به این ترتیب می توانید وارد سایت شوید و در صفحه اصلی سایت اقلام مورد نیاز را انتخاب کنید. که این روش توسط موبایل و کامپیوتر شخص شما در هر مکان و هر زمانی قابلیت اجرا دارد. روش دیگر این است که شما می‌توانید از بخش جستجو، خدماتی که نیازتان هست را جستجو کنید و به همین راحتی سرعت خرید کردنتان را بالا ببرید. در این روش پس از انتخاب می توانید به قسمت پرداخت وارد شوید و در صورت لزوم کد تخفیف اسنپ مارکت، کد تخفیف سوپرمارکت اسنپ و... را وارد کنید. در نتیجه پس از ثبت سفارش و پرداخت هزینه ها، خرید های سفارشی شما در مدت زمان کوتاهی برای شما ارسال خواهد شد. برای مطالعه آموزش خرید از اسنپ مارکت و نحوه استفاده از کد تخفیف اسنپ مارکت می توانید به وبلاگ تخفیف هات مراجعه کنید.

 

اسنپ مارکت

 

چرا از اسنپ مارکت خرید کنیم؟

اسنپ مارکت از پرطرفدار ترین مارکت های آنلاین در ایران می باشد که به دلیل تنوع بسیار در محصولاتش شناخته شده است. اسنپ مارکت مجموعه از هایپر استار ها و سوپر مارکت های بزرگ در شهر های مختلف است. در اسنپ مارکت شما تمام مواد غذایی و مصرفی خود را با تخفیف های ویژه کد تخفیف هایپر استار وکد تخفیف اسنپ مارکت 1400 می توانید خریداری کنید. از جمله دلایل برای خرید از اسنپ مارکت، امنیت و کیفیت بالای آن است. این برند با هایپر استار های معروف در سطح شهر ها همکاری دارد و خیال شما را بابت کیفیت خرید ها و محصولات راحت می کند. اسنپ مارکت به صورت روزانه تخفیف هایی مانند کد تخفیف 50 درصدی اسنپ مارکت و کد تخفیف اولین خرید اسنپ مارکت را نیز برای محصولاتش درنظر می گیرد. 

مزایای خرید از اسنپ مارکت:

یکی از مزایای خرید اینترنتی از این مجموعه این است که خرید محصولات با انواع تخفیف های گوناگون و گسترده با کد تخفیف اسنپ اکسپرس همراه می باشد. معمولا اگر شما قصد داشته باشید از سوپر مارکت محله خود و به صورت حضوری خرید کنید، قیمت همان چیزی است که در پشت محصول درج شده است و هیچ گونه تخفیفی وجود ندارد. این تخفیف‌ها در این مجموعه ممکن است حتی تا ارقام ۴۰ و ۵۰ درصد هم بالا برودمانند کد تخفیف 50 درصدی اسنپ مارکت که می تواند هزینه خرید شما را بسیار پایین بیاورد. به صورت کلی یکی دیگر از ویژگی های مهم خرید اینترنتی این است که تمامی هزینه های سبد خرید شما به راحتی قابل رویت می باشد. در صورتی که در خرید حضوری، محاسبه لحظه ای و دقیق سفارش های کلی شما یک امر نشدنی است در روش اینترنتی در لحظه می توانید میزان خریدتان را چک کنید و یا آن را به راحتی حذف کنید.

صرفه جویی در هزینه ها؛ استفاده از کد تخفیف اسنپ مارکت:

در روش خرید اینترنتی می توانید در هزینه های حمل و نقل به میزان زیادی صرفه جویی کنید. با انجام خرید اینترنتی علاوه بر بهره مندی از تخفیفات دوره ای فروشگاه های اینترنتی، می توانید از طریق کاهش هزینه بنزین و رفت و آمد نیز پول پس انداز کنید. با مراجعه به این سامانه و داشتن کد تخفیف اولین خرید اسنپ مارکت قادر هستید، بهترین ها را با ارزان ترین قیمت خریداری نمائید. در این سامانه موارد مهمی نظیر اصالت برند کالا، قیمت مناسب، تحویل روزانه و خدمات پس از فروش حرف اول را میزند. با استفاده از این روش شما می توانید در طولانی مدت پول زیادی را پس انداز کنید؛ چرا که هیجان استفاده از کد تخفیف و خریدن چیزی با قیمتی کمتر از آنچه که در بازار هست، همیشه لذت بخش است.

استفاده از کد تخفیف اسنپ مارکت

خرید آسان، با اپلیکیشن اسنپ مارکت

اسنپ مارکت برای تسهیل در خرید آنلاین کاربران خود، اپلیکیشن خود را راه اندازی کرده است. این اپلیکیشن را از طریق آپ استور، کافه بازار و… می توان به صورت رایگان دانلود و نصب کرد. با نصب این آپ در تلفن همراه خود دیگر بدون هیچ محدودیتی می توانید به انتخاب محصولات سوپر مارکتی خود در هر زمانی بپردازید و از طریق درگاه های بانکی آنلاین هزینه آن را پرداخت کنید. در نسخه موبایل اسنپ مارکت نیز مانند نسخه وب آن، شما به دسته بندی این فروشگاه آنلاین سوپر مارکت دسترسی کامل دارید و می توانید با استفاده از کد تخفیف های آن به ثبت سفارش خود بپردازید. 

علاوه بر این، از طریق خود اپلیکیشن اسنپ نیز می توانید به اسنپ مارکت دسترسی داشته باشید.

 

ارائه کد تخفیف اسنپ مارکت تهران، کرج و ... به صورت رایگان و تست شده:

خرید کردن برای بسیاری از افراد فرایندی لذت بخش است. به خصوص اینکه خیلی از ما انسان ها دوست داریم ارزان تر خرید کنیم و همچنین از چانه زنی لذت می بریم. اگر قصد دارید از کد تخفیف سوپر مارکت اینترنتی اسنپ استفاده کنید تنها لازم است قیمت‌ها را یک بار قبل و پس از اعمال کد تخفیف مقایسه نمائید. کد تخفیف و تخفیف لحظه آخری قدرت خرید کردن شما را بالاتر می‌برد و محصولات گران‌تر به راحتی قابل دسترس‌ شما خواهند بود. اگر شما هم مایل هستید که از کدهای تخفیف سوپر مارکت اسنپ بهره مند شوید. میتوانید با کپی کردن کد تخفیف اسنپ مارکت تهران، کرج و سایر شهر ها از سایت تخفیف هات برای دریافت خدماتی راحت و ایمن، به صورت تخفیف دار و ارزان، اقدام کنید. همچنین می توانید از سایر تخفیف ها مانند کد تخفیف دیجی کالا جت، پینکت و… نیز بهره مند شوید.

 

کد های معتبر اسنپ مارکت فقط سفارش اول هستند؟

خیر، تعداد زیادی کد تخفیف اختصاصی و رایگان بدون محدودیت سفارش اول برای اسنپ مارکت وجود دارد.

چرا کد تخفیف اسنپ مارکت کار نمیکنه؟

احتمالا کد تخفیف را از جایی غیر از تخفیف هات گرفته اید، برای دریافت کد تخفیف، به برند اسنپ مارکت در سایت رجوع کنید.

شهرهای تحت پوشش اسنپ مارکت؟

شما در شهر های تهران، لواسان، کرج، قم، قزوین، اهواز، ارومیه، اصفهان، شیراز، مشهد، مارلیک و… با استفاده از کد تخفیف از هایپر استار و هایپر فامیلی سفارش دهید.

چطور از اسنپ مارکت سفارش بدم؟

آموزش کامل نحوه سفارش از اسنپ مارکت بهمراه جزئیات استفاده از کد تخفیف در وبلاگ تخفیف هات وجود دارد.

آیا هر روز می توان از کد تخفیف اسنپ مارکت استفاده کرد؟

بله، محدودیتی برای استفاده از کد های تخفیف وجود ندارد. هم سفارش اول و هم بدون محدودیت سفارش اول.

ارسال نظرات