لوگو تخفیف هات

کد تخفیف اسنپ مارکت

کد تخفیف اسنپ مارکت

دریافت جدیدترین و بالاترین کد تخفیف اسنپ مارکت بصورت اختصاصی و معتبر فقط از سایت تخفیف هات امکان پذیر است.

امتیاز دهید
(امتیاز 3.5 از 138 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف اسنپ مارکت بدون محدودیت ریالی و سفارش اول 35 هزارتومانی

کد تخفیف اسنپ مارکت بدون محدودیت ریالی و سفارش اول 35 هزارتومانی

کاربران عزیز میتوانند با استفاده از کد تخفیف از 35 هزارتومان تخفیف برای خریدهای بالای 200 هزارتومان بهره مند شوند. لازم به توضیح است با استفاده از این کد مبلغ 35 هزارتومان به حساب کاربری شما در اسنپ مارکت اضافه خواهد شد و این کد بدون محدودیت خرید اول میباشد.جهت استفاده از کد تخفیف میبایست کد را کپی کرده سپس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت اسنپ مارکت برای شما منظور گردد.

سوپرمارکت
200 هزارتومان حداقل سفارش
بدون محدودیت سفارش اول
35,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
جدیدترین کد تخفیف اسنپ مارکت 30 هزار تومان خرید اول

جدیدترین کد تخفیف اسنپ مارکت 30 هزار تومان خرید اول

کاربران عزیز تخفیف هات میتوانید با استفاده از کد تخفیف از 30 هزارتومان تخفیف برای خرید بالای 150 هزارتومان بهره مند شوید. لازم به توضیح است این کد ویژه سفارش اول و هر کد یکبار قابل استفاده میباشد. جهت استفاده از کد تخفیف میبایست کد را کپی کرده سپس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت اسنپ مارکت برای شما منظور گردد.

ویژه سفارش اول
1 بار مصرف
150 هزارتومان حداقل خرید
30,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفيف اسنپ ماركت 18 هزارتومانی بدون محدودیت

کد تخفيف اسنپ ماركت 18 هزارتومانی بدون محدودیت

کاربران تخفیف هاتی میتوانید از 18 هزارتومان تخفیف بدون محدودیت سفارش اول برای سفارش های بالای 180 هزار تومان از فروشگاه هایپر استار اسنپ مارکت بهره مند شوید. جهت کسب تخفیف میبایست ابتدا کد تخفیف را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت اسنپ مارکت برای شما اعمال شود.

سوپرمارکت
180 هزارتومان حداقل سفارش
18,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف مایلی اسنپ مارکت 30 هزارتومانی ویژه سفارش اول

کد تخفیف مایلی اسنپ مارکت 30 هزارتومانی ویژه سفارش اول

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 30 هزار تومان ویژه سفارش اول برای حداقل خرید 200 هزار تومان بهره مند شوید. لازم به توضیح است هر کد یکبار قابل استفاده میباشد و فقط برای خرید از فروشگاه هایپر مایلی اسنپ مارکت میباشد. جهت استفاده از کد تخفیف میبایست کد را کپی کرده سپس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت اسنپ مارکت برای شما منظور گردد.

ویژه سفارش اول
200 هزارتومان حداقل خرید
30,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف اسنپ مارکت تهران و شهرستان ها 20% ویژه سفارش اول

کد تخفیف اسنپ مارکت تهران و شهرستان ها 20% ویژه سفارش اول

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 20% تخفیف برای انواع خرید از فروشگاه اینترنتی اسنپ مارکت برای حداقل خرید 150 هزارتومان در اولین خرید خود بهره مند شوید. برای استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید سوپرمارکتی" کلیک نمایید.

20% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدتخفیف اسنپ مارکت 55% بدون محدودیت سفارش اول

کدتخفیف اسنپ مارکت 55% بدون محدودیت سفارش اول

با استفاده از لینک اختصاصی تخفیف هات از 55% تخفیف ویژه اسنپ مارکت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف ها می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در وبسایت اسنپ مارکت برای شما اعمال شود.

55% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف غیر اول اسنپ مارکت 17% بدون محدودیت

کد تخفیف غیر اول اسنپ مارکت 17% بدون محدودیت

با وارد کردن کد تخفیف از 17% تخفیف بدون محدودیت سفارش اول تا سقف 35 هزارتومان تخفیف از وبسایت اسنپ مارکت بهره مند شوید. لازم به توضیح است این مبلغ پس از خرید به حساب کاربری شما اضافه خواهد شد. اگر نیازمند استفاده از تخفیف هستید میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت اسنپ مارکت برای شما منظور گردد.

35 هزارتومان حداکثر تخفیف
بدون محدودیت سفارش اول
17% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 50% اسنپ مارکت ویژه اولین خرید

کد تخفیف 50% اسنپ مارکت ویژه اولین خرید

با استفاده از لینک اختصاصی تخفیف هات تا 50% تخفیف ویژه لوازم آرایشی بهداشتی از وبسایت اسنپ مارکت بهره مند شوید. جهت استفاده از این تخفیف بر روی "لوازم آرایشی" کلیک نمایید.

50% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کوپن 10% تخفیف اسنپ مارکت بدون محدودیت سفارش اول

کوپن 10% تخفیف اسنپ مارکت بدون محدودیت سفارش اول

کاربران از طریق سایت تخفیف هات و با کپی کردن کد تخفیف می توانید تا 10% تخفیف اسنپ مارکت تا سقف 18 هزارتومان برای سفارش های بالای 180 هزارتومان بدون محدودیت سفارش اول از فروشگاه هایپر استار اسنپ مارکت بهره مند شوید. برای استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت اسنپ مارکت برای شما منظور گردد.

خرید سوپرمارکتی
18 هزارتومان حداکثر تخفیف
180 هزارتومان حداقل سبد خرید
10% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف اسنپ مارکت خرید اول 30 هزارتومانی اسنپ کلاب و فرصت ارغوانی رایتل

کد تخفیف اسنپ مارکت خرید اول 30 هزارتومانی اسنپ کلاب و فرصت ارغوانی رایتل

با استفاده از امتیاز های خود در اسنپ کلاب میتوانید با صرف 1200 امتیاز از 30 هزارتومان تخفیف اولین خرید و با صرف 2000 امتیاز از 8 هزارتومان تخفیف ویژه برای سفارش بالای 60 هزارتومان ویژه اسنپ مارکت برای انواع خرید بهره مند شوید. لازم به توضیح است به ازای هر 1000 تومان استفاده از خدمات اسنپ 10 امتیاز دریافت میکنید. جهت استفاده از تخفیف می بایست بر روی "دریافت کد تخفیف" کلیک نمایید تا کدتخفیف را دریافت نمایید.

30,000 تومان
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف خرید اول اسنپ مارکت 25% ویژه انواع خرید

کد تخفیف خرید اول اسنپ مارکت 25% ویژه انواع خرید

با استفاده از لینک اختصاصی تخفیف هات می توانید از 25% تخفیف ویژه اسنپ مارکت برای خرید تنقلات بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در وبسایت اسنپ مارکت برای شما ثبت شود.

25% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
خرید از اسنپ مارکت تخفیف 70 درصدی

خرید از اسنپ مارکت تخفیف 70 درصدی

برای خرید محصولات کودک و نوزاد میتوانید از 70% تخفیف ویژه برای خرید از اسنپ مارکت بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

70% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار

خرید سریع آسان با اسنپ مارکت

اسنپ مارکت، نوعی هایپر مارکت و سوپرمارکت آنلاین است که از همکاری دو شرکت اسنپ و هایپراستار حاصل شده است. کاربران می توانند با استفاده از snapmarket، کالاهای مورد نیاز خود را به صورت آنلاین سفارش داده و تحویل بگیرند. این شرکت، زیر مجموعه شرکت اسنپ است و در کنار دیگر زیر مجموعه های شرکت اسنپ، مانند اسنپ فود، اسنپ تریپ مشغول خدمات رسانی به مشتریان است. این سوپرمارکت آنلاین، انتخاب مناسبی برای کسانی است که خرید آنلاین را ترجیح می دهند. همان طور که امروزه بسیاری از افراد غذای خود را از اسنپ فود تهیه می کنند، اقلام مورد نیاز خود را نیز از طریق snapmarket خریداری می کنند. جدید ترین کد تخفیف دیجی کالا و کد تخفیف اکالا، کد تخفیف اسنپ تیکت و... بدون محدودیت سفارش اول بصورت تست شده و معتبر را رایگان از تخفیف هات هدیه بگیرید.

 

دسته بندی محصولات اسنپ مارکت

اسنپ مارکت تنوع زیادی در محصولاتش دارد. در ادامه به بیان دسته بندی محصولات این سوپر مارکت آنلاین می پردازیم:

  • لبنیات: خامه، بستنی،کشک و...
  • نوشیدنی: آبمیوه، نوشابه و...
  • خواروبار و نان: انواع آرد، نان و...
  • خشکبار، شیرینی و دسر: انواع شیرینی، پودر کیک و...
  • میوه و سبزیجات تازه: انواع میوه ها، سبزیجات ها، صیفی جات ها و...
  • مواد پروتئینی و گوشتی: انواع گوشت، سوسیس و...
  • شوینده ها: انواع تمیز کننده ها، ضدعفونی کنند ها و...
  • آرایشی و بهداشتی: لوازم آرایشی ، مراقبت از پوست و بدن و...
  • و...
دانلود اسنپ مارکت

 

دانلود اسنپ مارکت برای سفارش محصولات سوپرمارکتی:

خدمات شرکت اسنپ مارکت، گرفتن سفارش خرید محصولات و کالاهای مختلف مانند یک سوپرمارکت آنلاین با کد تخفیف اسنپ مارکت 1400 از مشتری هاست. مشتریان می توانند با استفاده از انواع کد تخفیف اسنپ مارکت ، کد تخفیف هایپر استارکد تخفیف سوپرمارکت اسنپ، اقلام مورد نیاز خود را با قیمت های مناسب تری خریداری کنند و خود را از حضور در شهرهای شلوغ و گیر افتادن در ترافیک رها کنند. snapmarket در کنار دیگر زیر مجموعه های اسنپ مانند اسنپ تریپ یا اسنپ فود توانسته است خدمات مورد نظر را به مشتریان هدف با کد تخفیف سوپرمارکت اسنپ ، کد تخفیف 50 درصدی اسنپ مارکت ارائه نماید. این مجموعه خدمات بسیار ویژه‌ای را در کنار فروش اقلام و محصولات اساسی ارائه می کند که از جمله آنها می‌توان به ارسال سریع محصولات با کد تخفیف اولین خرید اسنپ مارکت و کد تخفیف اسنپ مارکت 1400 نیز اشاره نمود. با دانلود اسنپ مارکت می‌توانید خیلی راحت خرید اینترنتی محصولات سوپرمارکتی را تجربه نمایید.

 

چرا باید از اسنپ مارکت خرید کنیم؟

اسنپ مارکت از پرطرفدار ترین مارکت های آنلاین در ایران می باشد که به دلیل تنوع بسیار در محصولاتش شناخته شده است. اسنپ مارکت مجموعه از هایپر استار ها و سوپر مارکت های بزرگ در شهر های مختلف است. در اسنپ مارکت شما تمام مواد غذایی و مصرفی خود را با تخفیف های ویژه کد تخفیف هایپر استار وکد تخفیف اسنپ مارکت 1400 می توانید خریداری کنید. از جمله دلایل برای خرید از اسنپ مارکت، امنیت و کیفیت بالای آن است. این برند با هایپر استار های معروف در سطح شهر ها همکاری دارد و خیال شما را بابت کیفیت خرید ها و محصولات راحت می کند. اسنپ مارکت به صورت روزانه تخفیف هایی مانند کد تخفیف 50 درصدی اسنپ مارکت و کد تخفیف اولین خرید اسنپ مارکت را نیز برای محصولاتش درنظر می گیرد. برای اطلاع از آخرین کد تخفیف های اسنپ مارکت کد تخفیف هایپر استار خرید از فروشگاه تخفیف آنلاین لباس زنانه، کد تخفیف امارکت و… به تخفیف هات مراجعه کنید.

 

شیوه خرید با کد تخفیف اسنپ مارکت:

برای خرید با کد تخفیف اسنپ مارکت، کد تخفیف اولین خرید اسنپ مارکت و... می‌توانید از دو روش کلی استفاده نمائید. در روش اول این امکان وجود دارد که به سایت اصلی اسنپ مارکت مراجعه نمائید؛ به این ترتیب می توانید وارد سایت شوید و در صفحه اصلی سایت اقلام مورد نیاز را انتخاب کنید. که این روش توسط موبایل و کامپیوتر شخص شما در هر مکان و هر زمانی قابلیت اجرا دارد. روش دیگر این است که شما می‌توانید از بخش جستجو، خدماتی که نیازتان هست را جستجو کنید و به همین راحتی سرعت خرید کردنتان را بالا ببرید. در این روش پس از انتخاب می توانید به قسمت پرداخت وارد شوید و در صورت لزوم کد تخفیف اسنپ مارکت، کد تخفیف سوپرمارکت اسنپ و... را وارد کنید. در نتیجه پس از ثبت سفارش و پرداخت هزینه ها، خرید های سفارشی شما در مدت زمان کوتاهی برای شما ارسال خواهد شد. برای مطالعه آموزش خرید از اسنپ مارکت و نحوه استفاده از کد تخفیف اسنپ مارکت می توانید به وبلاگ تخفیف هات مراجعه کنید.

 

اسنپ مارکت

 

مزایای خرید از اسنپ مارکت:

یکی از مزایای خرید اینترنتی از این مجموعه این است که خرید محصولات با انواع تخفیف های گوناگون و گسترده با کد تخفیف اسنپ اکسپرس همراه می باشد. معمولا اگر شما قصد داشته باشید از سوپر مارکت محله خود و به صورت حضوری خرید کنید، قیمت همان چیزی است که در پشت محصول درج شده است و هیچ گونه تخفیفی وجود ندارد. این تخفیف‌ها در این مجموعه ممکن است حتی تا ارقام ۴۰ و ۵۰ درصد هم بالا برودمانند کد تخفیف 50 درصدی اسنپ مارکت که می تواند هزینه خرید شما را بسیار پایین بیاورد. به صورت کلی یکی دیگر از ویژگی های مهم خرید اینترنتی این است که تمامی هزینه های سبد خرید شما به راحتی قابل رویت می باشد. در صورتی که در خرید حضوری، محاسبه لحظه ای و دقیق سفارش های کلی شما یک امر نشدنی است در روش اینترنتی در لحظه می توانید میزان خریدتان را چک کنید و یا آن را به راحتی حذف کنید.

صرفه جویی در هزینه ها؛ استفاده از کد تخفیف اسنپ مارکت:

در روش خرید اینترنتی می توانید در هزینه های حمل و نقل به میزان زیادی صرفه جویی کنید. با انجام خرید اینترنتی علاوه بر بهره مندی از تخفیفات دوره ای فروشگاه های اینترنتی، می توانید از طریق کاهش هزینه بنزین و رفت و آمد نیز پول پس انداز کنید. با مراجعه به این سامانه و داشتن کد تخفیف اولین خرید اسنپ مارکت قادر هستید، بهترین ها را با ارزان ترین قیمت خریداری نمائید. در این سامانه موارد مهمی نظیر اصالت برند کالا، قیمت مناسب، تحویل روزانه و خدمات پس از فروش حرف اول را میزند. با استفاده از این روش شما می توانید در طولانی مدت پول زیادی را پس انداز کنید؛ چرا که هیجان استفاده از کد تخفیف و خریدن چیزی با قیمتی کمتر از آنچه که در بازار هست، همیشه لذت بخش است.

استفاده از کد تخفیف اسنپ مارکت

خرید آسان، با اپلیکیشن اسنپ مارکت

اسنپ مارکت برای تسهیل در خرید آنلاین کاربران خود، اپلیکیشن خود را راه اندازی کرده است. این اپلیکیشن را از طریق آپ استور، کافه بازار و… می توان به صورت رایگان دانلود و نصب کرد. با نصب این آپ در تلفن همراه خود دیگر بدون هیچ محدودیتی می توانید به انتخاب محصولات سوپر مارکتی خود در هر زمانی بپردازید و از طریق درگاه های بانکی آنلاین هزینه آن را پرداخت کنید. در نسخه موبایل اسنپ مارکت نیز مانند نسخه وب آن، شما به دسته بندی این فروشگاه آنلاین سوپر مارکت دسترسی کامل دارید و می توانید با استفاده از کد تخفیف های آن به ثبت سفارش خود بپردازید.

 

 

ارائه کد تخفیف اسنپ مارکت تهران، کرج و ... به صورت رایگان و تست شده:

خرید کردن برای بسیاری از افراد فرایندی لذت بخش است. به خصوص اینکه خیلی از ما انسان ها دوست داریم ارزان تر خرید کنیم و همچنین از چانه زنی لذت می بریم. اگر قصد دارید از کد تخفیف سوپر مارکت اینترنتی اسنپ استفاده کنید تنها لازم است قیمت‌ها را یک بار قبل و پس از اعمال کد تخفیف مقایسه نمائید. کد تخفیف و تخفیف لحظه آخری قدرت خرید کردن شما را بالاتر می‌برد و محصولات گران‌تر به راحتی قابل دسترس‌ شما خواهند بود. اگر شما هم مایل هستید که از کدهای تخفیف سوپر مارکت اسنپ بهره مند شوید. میتوانید با کپی کردن کد تخفیف اسنپ مارکت تهران، کرج و سایر شهر ها از سایت تخفیف هات برای دریافت خدماتی راحت و ایمن، به صورت تخفیف دار و ارزان، اقدام کنید. همچنین می توانید از سایر تخفیف ها مانند کد تخفیف اسنپ تیکت، کد تخفیف داروخانه اسنپ و کد تخفیف پینکت و کد تخفیف مدیسه نیز بهره مند شوید.

 

کد های معتبر اسنپ مارکت فقط سفارش اول هستند؟

خیر، تعداد زیادی کد تخفیف اختصاصی و رایگان بدون محدودیت سفارش اول برای اسنپ مارکت وجود دارد.

چرا کد تخفیف اسنپ مارکت کار نمیکنه؟

احتمالا کد تخفیف را از جایی غیر از تخفیف هات گرفته اید، برای دریافت کد تخفیف، به برند اسنپ مارکت در سایت رجوع کنید.

شهرهای تحت پوشش اسنپ مارکت؟

شما در شهر های تهران، لواسان، کرج، قم، قزوین، اهواز، ارومیه، اصفهان، شیراز، مشهد، مارلیک و… با استفاده از کد تخفیف از هایپر استار و هایپر فامیلی سفارش دهید.

چطور از اسنپ مارکت سفارش بدم؟

آموزش کامل نحوه سفارش از اسنپ مارکت بهمراه جزئیات استفاده از کد تخفیف در وبلاگ تخفیف هات وجود دارد.

آیا هر روز می توان از کد تخفیف اسنپ مارکت استفاده کرد؟

بله، محدودیتی برای استفاده از کد های تخفیف وجود ندارد. هم سفارش اول و هم بدون محدودیت سفارش اول.

ارسال نظرات