لوگو تخفیف هات

کد تخفیف اسنپ

کد تخفیف اسنپ

اسنپ از بزرگترین سرویس های تاکسی آنلاین در ایران است که تخفیف های ویژه ای را برای مسافران خود در نظر می گیرد. جدیدترین کد تخفیف اسنپ را از تخفیف هات دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 4.3 از 32 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف سوپرمارکت اسنپ 40 هزارتومانی ویژه سفارش اول

کد تخفیف سوپرمارکت اسنپ 40 هزارتومانی ویژه سفارش اول

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 40 هزارتومان تخفیف برای اولین خرید سوپرمارکتی بالای 140 هزارتومان از اسنپ اکسپرس بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

140 هزارتومان حداقل خرید
ویژه سفارش اول
40,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف بلیط اسنپ تا 300 هزارتومانی ویژه کامیون

کد تخفیف بلیط اسنپ تا 300 هزارتومانی ویژه کامیون

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 300 هزارتومان تخفیف سرویس کامیون برای اسباب کشی از اسنپ بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت کامیون اسنپ" کلیک نمایید.

300,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف فروشگاه اسنپ تا 30 هزار تومان ویژه خرید اول

کد تخفیف فروشگاه اسنپ تا 30 هزار تومان ویژه خرید اول

با وارد کردن کد تخفیف از 30 تومان تخفیف ویژه خرید اول برای حداقل خرید 200 هزارتومان از اسنپ شاپ برای خرید لباس و عطر و ادکلن و ... دریافت نمایید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

200 هزارتومان حداقل خرید
سفارش اول
30,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف اسنپ تا 10% ویژه خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما

کد تخفیف اسنپ تا 10% ویژه خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما

از طریق تخفیف هات میتوانید از 10% تخفیف خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی از وبسایت اسنپ بهره مند شوید. جهت استفاده از کد تخفیف میبایست کد را کپی کرده سپس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت اسنپ برای شما منظور گردد.

10% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف اسنپ 100% ویژه اولین سفارش

کد تخفیف اسنپ 100% ویژه اولین سفارش

با استفاده از لینک اختصاصی میتوانید از 100% تخفیف ویژه تا سقف 10 هزارتومان برای اولین استفاده از انواع خدمات اسنپ برخوردار شوید. جهت استفاد از تخفیف میبایست برای دانلود اپلیکیشن بر روی "اپلیکیشن اسنپ" کلیک نمایید.

100% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف اسنپ تا 14% ویژه رفت و آمدهای سازمانی

کد تخفیف اسنپ تا 14% ویژه رفت و آمدهای سازمانی

در پنل سازمانی اسنپ عضو شوید و با ثبت درخواست مشاوره تا 14% تخفیف برای رفت و آمدهای شرکت خود دریافت نمایید. طبق تعداد سفر در هر ماه میزان تخفیف 10% تا 14% خواهد بود. از مزایای دیگر این طرح گزارش آنی و شفاف مالی، درخواست همزمان چندین سفر، کاهش هزینه ها و پشتیبانی شبانه روزی خواهد بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام بر روی "مشاهده جزییات" کلیک نمایید.

14% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
دریافت کوپن تخفیف با هر بار استفاده از تاکسی اسنپ و ...

دریافت کوپن تخفیف با هر بار استفاده از تاکسی اسنپ و ...

با هر بار استفاده از سرویس های اسنپ، امتیاز بگیرید و توی اسنپ کلاب امتیازات رو به تخفیف های اسنپی و غیر اسنپی تبدیل کنید. برای ورود به وبسایت اسنپ بر روی " خرید کنید " کلیک نمایید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کوپن تخفیف اسنپ تا 85% تخفیف ویژه رزرو هتل های تهران و ایران

کوپن تخفیف اسنپ تا 85% تخفیف ویژه رزرو هتل های تهران و ایران

از طریق سایت تخفیف هات می توانید تا 85% تخفیف جهت رزرو هتل های تهران و ایران، مخصوص اپلیکیشن اسنپ تا سقف 100 هزار تومان بهره مند شوید.برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید "کلیک نمایید.

85% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
كد تخفيف اسنپ تا 200 هزارتومان ویژه اسباب کشی

كد تخفيف اسنپ تا 200 هزارتومان ویژه اسباب کشی

کاربران تخفیف هات با وارد کردن کد تخفیف می توانند از 200 هزارتومان تخفیف اولین درخواست اسباب کشی از اسنپ بهره مند شوند. برای استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

200,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف غذا 70 هزارتومانی سفارش اول ویژه تهران

کد تخفیف غذا 70 هزارتومانی سفارش اول ویژه تهران

کاربران تهرانی برای دریافت تخفیف 70 هزارتومانی اولین سفارش غذای بالای 120 هزارتومان از اسنپ فود میبایست کد را کپی کرده و بر روی "سفارش غذا" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت و اپلیکیشن اسنپ فود برای شما اعمال شود.

ویژه سفارش اول
70 هزارتومان حداقل خرید
70,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف سفارش غذا 30 هزارتومانی ویژه سفارش اول

کد تخفیف سفارش غذا 30 هزارتومانی ویژه سفارش اول

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 30 هزارتومان تخفیف ویژه برای اولین سفارش غذا از اسنپ فود بهره مند شوید. لازم به توضیح است این کد تخفیف برای حداقل سفارش 100 هزارتومان اعمال خواهد شد. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "سفارش غذا" کلیک نمایید تا تخفیف در اسنپ فود برایتان اعمال شود.

100 هزارتومان حداقل خرید
ویژه سفارش اول
30,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف اسنپ تا 70% ویژه وانت اسنپ

کد تخفیف اسنپ تا 70% ویژه وانت اسنپ

با استفاده از کد تخفیف میتوانید سرویس وانت را با 70% تخفیف تا سقف 40 هزارتومان دریافت نمایید. جهت دریافت تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت وانت" کلیک نمایید.

70% تخفیف
منقضی
کدتخفیف

اسنپ، بهترین تاکسی اینترنتی

اگر به دنبال یک راه ساده و سریع برای درخواست خودرو هستید، اسنپ یک انتخاب عالی است. اسنپ، یک تاکسی اینترنتی است که از طریق اپلیکیشن بر روی تلفن همراه نصب می شود و افراد می توانند برای حمل و نقل راحت تر از آن استفاده کنند. برنامه اسنپ به صورت بیست و چهار ساعته فعالیت می کند و در هر لحظه از شبانه روز و در هر نقطه ای که هستید می توانید از خدمات این تاکسی اینترنتی بهره مند شوید. پس با دانلود اسنپ می توانید از خدمات این شرکت استفاده کنید. با اپلیکیشن اسنپ شما تمامی رانندگان اطرافتان را به صورت زنده می‌بینید. این مجموعه کدهای تخفیف را در اختیار شما عزیزان قرار داده است که از طریق سایت تخفیف هات به راحتی می توانید کد تخفیف اسنپ، کد تخفیف اولین سفر اسنپ، کد تخفیف صد درصدی اسنپ و... را به صورت رایگان دریافت کنید.

جدیدترین و بهترین کد تخفیف اسنپ ،کد تخفیف سفر اول اسنپ، کد اسنپ رایگان،کد تخفیف تپسی و... برای سفر رایگان به صورت تست شده و معتبر و اختصاصی جهت استفاده از تاکسی اینترنتی را رایگان از تخفیف هات دریافت نمایید.

 

تخفیف اسنپ

اسنپ چه خدماتی را ارائه می دهد؟

خدمات اسنپ که یک نوع تاکسی اینترنتی است از طریق دانلود اسنپ بر روی تلفن همراه در دسترس است. هر کسی در هر مکان و زمانی که قرار دارد می تواند با انتخاب مبدا و مقصد خود، سفر خود را با این تاکسی با قیمت های مناسب و با اطمینان خاطر انجام دهد. همچنین امکان پرداخت هزینه سفر به صورت اینترنتی نیز وجود دارد. از دیگر گزینه های پرداخت هزینه در برنامه اسنپ، استفاده از گزینه کارت اعتباری و شارژ آن است. همچنین این برنامه، دارای پشتیبانی 24 ساعته است که پاسخگوی سوالات، مشکلات و شکایات مشتریان در رابطه با سفر است. امکان استفاده از کد تخفیف اسنپ هم مخصوصا برای اولین سفری که فرد با دانلود اسنپ، از این تاکسی اینترنتی انجام می دهد از دیگر مشخصه های برنامه است. با کد تخفیف اسنپ، کد تخفیف اولین سفر اسنپ، کد تخفیف سفر اول اسنپ ،کد تخفیف الوپیک و... می توان سفر ارزانتری را تجربه کرد.

اسنپ باکس، جابه جایی بسته ها وباکس ها به آسانی:

از دیگر خدمات اسنپ، جابه جایی بسته ها و ... با استفاده از اسنپ باکس است. شما برای جابه جایی بسته های خود ( درون شهری) دیگر نیازی نیست، ساعت ها در مراکزی پستی سردرگم شوید و وقت خود را تلف کنید و علاوه بر اینها هزینه رفتن و تحمل ترافیک و... را نیز باید در نظر گرفت. اسنپ با راه اندازی بخش اسنپ باکس، این امکان را برای کاربران خود ایجاد کرده است تا با خیال راحت و بدون دردسر، بسته های خود را به مقصد برسانند و از امنیت بسته های خود خیالشان راحت باشد. از دیگر ویژگی های این آپشن این است که بسته شما در سریع ترین زمان ممکن به مقصد می رسد. برای تخفیف اسنپ باکس می توانید به تخفیف هات مراجعه کنید و از جدیدترین تخفیف های اسنپ، کد اسنپ رایگان، کد تخفیف اولین سفر اسنپ، کد تخفیف صد درصدی اسنپ، کد تخفیف اسنپ باکس، کد تخفیف اسنپ تیکت و... با خبر شوید.

 

رز اسنپ، اسنپی مخصوص بانوان:

از مهمترین خدمات اسنپ می توان به رز اسنپ اشاره کرد. با توجه به اینکه در کشور زنان بیشماری نیز سرپررست خانوار هستند و یا به هر دلیلی منبع درآمد برای خانواده خود هستند، رز اسنپ این امکان را برای زنان کشورمان ایجاد کرده است که در امنیت کامل با جابه جایی مسافران به کسب درآمد بپردازند. در اپلیکیشن اسنپ بخش مخصوص برای رز اسنپ در نظر گرفته شده است تا بانوان به راحتی از رانندگان خانم درخواست اسنپ داشته باشند. کد تخفیف های مربوط به رز اسنپ در این تخفیف هات موجود می باشند. با مراجعه به تخفیف هات از جدیدترین کد تخفیف های اسنپ، کد تخفیف اولین سفر اسنپ وکد تخفیف اسنپ سفر اول و... باخبر شوید.

مزایای استفاده از اسنپ و كد تخفيف اسنپ:

اسنپ، یک شرکت خدمات رسانی بسیار معتبر است که کاملا برای مردم شناخته شده است و روزانه هزاران سفر به واسطه آن انجام می‌گیرد. کیفیت در حین سفر که اسنپ در اختیار مسافران قرار می دهد، سهولت در استفاده و قیمت مقرون به صرفه آن سبب شده است تا این سامانه طرفداران بیشماری داشته باشد. یکی از مزیت های اصلی این سامانه توجه و اهمیت به موضوع امنیت کاربران است. در این راستا اسنپ در تلاش است تا همواره قابلیت‌هایی در جهت آسایش بیشتر برای کاربران فراهم کند. به غیر از موضوع آسایش و امنیت که جز مهمترین آیتم های سفر درون شهری است قابلیت های دیگری توسط این سامانه ارائه می گردد. از جمله این امکانات می توان به امکان ذخیره آدرس های منتخب در اپلیکشن، امکان انجام سفر رفت‌ و برگشت یا دو مقصده، امکان انجام سفر رایگان، با معرفی اسنپ به دوستان و ... نیز اشاره نمود. كد تخفيف اسنپ نیز هزینه سفر را برایتان تا حدودی ارزان تر خواهد کرد. کدتخفیف اسنپ، کد تخفیف سفر اول اسنپ، کد اسنپ رایگان و... را می توانید از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید. پس برای دریافت کد تخفیف اسنپ و کد اسنپ و کد تخفیف صد درصدی اسنپ و کد تخفیف اسنپ فود و کد تخفیف اسنپ اکسپرس تنها به takhfifhot مراجعه نمایید.

 

چگونه باید کدهای تخفیف snapp را وارد کرد؟

snapp یک سامانه هوشمند حمل و نقل و بهترین راهکار برای درخواست خودرو و موتور سیکلت به شمار می رود. کار با اسنپ بسیار آسان و سریع است و حالا با دریافت کد تخفیف صد درصدی اسنپ قیمت ها ارزان نیز می شوند. برای استفاده از تخفیف های اسنپ و وارد کردن کد این سامانه شرایطی فراهم شده است تا بتوانید به راحتی و حتی در حین سفر هم بتوانید این کار را به راحتی انجام دهید. برای انجام این کار تنها کافی است وارد اپلیکشن شوید و کد اسنپ یا کد تخفیف اسنپ سفر اول خود را در قسمت مورد نظر ویژه تخفیف ها ثبت نمائید که در قسمت بالای اپلیکیشن می توانید آن را بیابید. البته لازم به ذکر است که اگر از دوستان خود دعوت کنید تا از اسنپ استفاده کنند می توانید کدهای تخفیف بیشتری در سفر بگیرید. البته این مجموعه در مناسبت های مختلف نیز کدهای تخفیف ارائه می کند. برای مشاهده آموزش اسنپ و نحوه استفاده از کد تخفیف اسنپ به وبلاگ سایت تخفیف هات مراجعه کنید.

 

دانلود اسنپ

 

نظر مشتریان یا مخاطبان در خصوص خدمات و کد های تخفیف اسنپ:

از آنجایی که اسنپ، مورد توجه مشتریان زیادی در سراسر کشور قرار گرفته است نظرات مثبت را به خود جلب کرده است. مخصوصا کاربران به دسترس پذیری و قیمت مناسب حمل و نقل با برنامه اسنپ اشاره کرده اند. همچنین استفاده از تخفيف اسنپ هم از دیگر دلایل نظرات مثبت کاربران است. هر چند برخی مسائل مانند برخوردهای نامناسب برخی رانندگان و یا روشن نکردن کولر در بین نظرات منفی کاربران هم وجود دارد. کاربران این سامانه از کد های تخفیف اسنپ و کد اسنپ رایگان و... بسیار رضایت داشته اند چرا که به صورت معتبر و رایگان در دسترس قرار دارد و هزینه های سفر را کمتر می کند. کد تخفیف برای اسنپ را از تخفیف هات بگیرید. برای گرفتن کد تخفیف اسنپ ، کد تخفیف اسنپ سفر اول و... از سایت تخفیف هات به صفحه برند اسنپ یا دسته پیک موتوری و تاکسی اینترنتی مراجعه نمایید.همچنین تخفیف هات به شما کد تخفیف ماکسیم، تپسی، الو پیک و… نیز ارائه میدهد.

 

دریافت کد تخفیف اسنپ تا 100% تخفیف:

برنامه اسنپ علاوه بر کاهش هزینه‌های مسافرین منجر به اشتغال‌زایی هم شده است. علاوه بر قیمت مقرون به صرفه کیفیت سفر با تاکسی های این سرویس، آن را به یکی از پر طرفدارترین سامانه ها تبدیل کرده است. در حقیقت اسنپ به دلیل کیفیت خوبی که ارائه کرده است، هر روز بیشتر و بیشتر مورد توجه کاربران قرار می‌گیرد. کاربران با نصب اپلیکیشن اسنپ می‌توانند علاوه بر استفاده از خدمات تاکسی اینترنتی از سرویس‌های مختلف سوپر اپلیکیشن اسنپ هم استفاده کنند. با استفاده از تخفیف های بی نظیر و فوق العاده سایت تخفیف هات میتوانید از کد تخفیف برای اسنپ بهره مند شوید. علاوه بر کدتخفیف اسنپ و کد تخفیف تاکسی همچنین می توانید از تخفیف لوازم تحریر و .... نیز از طریق تخفیف هات بهره مند شوید. پس فراموش نکنید که برای گرفتن کد تخفیف داروخانه اسنپ و سایر کدهای تخفیف حتما به takhfifhot سر بزنید.

ارسال نظرات