لوگو تخفیف هات
آرد

آرد

امتیاز دهید
(امتیاز 1 از 1 رای)
آرد، نان و خمیر
آرد، نان و خمیر
5 تخفیف
1
برنج
برنج
4 تخفیف
0
روغن
روغن
8 تخفیف
0
شکر، قند و نبات
شکر، قند و نبات
3 تخفیف
0
حبوبات و سویا
حبوبات و سویا
3 تخفیف
0
ماکارونی، پاستا و رشته
ماکارونی، پاستا و رشته
4 تخفیف
0
سایر کالای اساسی
سایر کالای اساسی
2 تخفیف
0
اسنپ مارکت
مرتب سازی:
کالا
فعلا معتبر
تخفیف 3% خرید نان باگت
قیمت قدیم
39,800
سود شما
1,194
قیمت جدید
38,606
فعلا معتبر
تخفیف 19% خرید آرد
قیمت قدیم
24,500
سود شما
4,655
قیمت جدید
19,845
فعلا معتبر
فروش خمیر پیتزا با 10% تخفیف
قیمت قدیم
29,628
سود شما
2,962
قیمت جدید
26,666
اسنپ فودمارکت

انواع آرد:

این محصول یکی از پر مصرف ترین غلات رایج می باشد که برای تهیه انواع نان ها نظیر نان سنگک، نان لواش و یا شیرینی های گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد. آرد سفید و برنج دو مورد از پر کاربرد ترین انواع آن هستند که دارای بافتی نرم و سبک می باشند. برندهای بی شماری برای تولید و عرضه محصولات غذایی متنوع نظیر انواع غلات فعالیت می کنند که می توانید محصول مورد نیاز را و انتخاب کنید و سفارش دهید. همچنین نان بربری، باگت، نان تست و نان همبرگری نیز از انواع نان های حجیم و نیمه حجیم هستند که از آرد تهیه می شوند.

انواع آرد بر اساس نوع مصرف:

خوراکی هایی که گلوتن موجود در آن ها کمتر است نرم تر بوده و محصول آن ها هم بسیار ترد و آسیب پذیر می باشد. به عنوان مثال آرد هایی که در تهیه خمیر انواع کیک و شیرینی از آن ها استفاده می شوند کمترین میزان گلوتن را داشته و به همین دلیل ترد و شکننده تر هستند. همچنین برای تهیه و آماده سازی خمیر نان سنگک به آرد کامل و برای نان لواش و تافتون به آرد سبوس گرفته و همچنین برای تهیه خمیر نان بربری به نوع حجیم و یا نول آن نیاز هست.

سفارش نان به صورت اینترنتی:

نان لواش، یک نان اصیل ایرانی است که نازک و ترد می باشد و دارای جوش شیرین است که در تنور پخت می شود و ماندگاری بالایی دارد. نان سنگک به دلیل وجود سبوس حاوی مقادیر بالایی کلسیم، آهن، پروتئین و انواع ویتامین ها و فیبر فراوان است. نان بربری نیز یک نان محبوب است که طعم و مزه خاصی دارد. فروشگاه اینترنتی بسیاری وجود دارد که امکان خرید انواع نان ها همچون نان بربری، نان سنگک و سایر نان را فراهم آورده اند تا به آسانی و در کمترین زمان ممکن بتوانید خریدتان را انجام دهید.

ارائه کد تخفیف خرید نان و خمیر به صورت واقعی و جذاب:

برای استفاده از کد تخفیف خرید انواع نان ها در انواع متنوع نظیر نان لواش و ... می توانید به وب سایت تخفیف هات مراجعه نمائید. با استفاده از این سامانه می توانید از بهترین و محبوب ترین انواع کد تخفیف ویژه جهت خرید آنلاین انواع این محصولات مطلع شوید. این مجموعه بهترین کد تخفیف را نیز برای کاربران در نظر گرفته است تا خرید اینترنتی مطمئن و ارزان داشته باشند.
ارسال نظرات