لوگو تخفیف هات

تخفیف 0% خرید خمیر یوفکا

0 درصد
0
139
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید خمیر یوفکا را از سایت دیجی کالا با 0% تخفیف انجام دهید.

توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، فروشنده خمیر یوفکا:

 

در کد تخفیف دی جی کالا و فروشگاه باسلام می توانید انواع آرد، نان و خمیر نظیرخمیر یوفکا و خمیر پیراشکی را با کدتخفیف های 0% تهیه کنید.

 

خصوصیات خرید خمیر یوفکا از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا:

 

خمیر یوفکا یک خمیر بسیار نازک است که در تهیه ی غذا هایی لذیذ بسیار کاربرد دارد. تهیه ی غذا با یوفکا بیشتر در کشور ترکیه مرسوم است اما امروزه در ایران نیز غذا با یوفکا در انواع مختلفی درست می شود و به عنوان فست فود بسیار محبوبیت خاصی دارد. خمیر یوفکا در میان کشور های اروپایی و کشور های آسیایی طرفداران زیادی دارد. در بعضی از کشور های آسیا و اروپا این خمیر را به نام خمیر فیلو نیز می شناسند. با خمیر یوفکا می توان انواع فست فود، دسر، شیرینی، میان وعده و ... را تهیه کرد. باقلوا با یوفکا، سمبوسه، تارت، بورک، پای و ... از خوراکی هایی است که می توان با خمیر یوفکا تهیه کرد. غذا با یوفکا بسیار خوش طعم و بی نظیر است و البته تهیه ی غذا با یوفکا درد سر درست کردن خمیر و ... را ندارد و از این جهت بسیار راحت تر است.

 

 

از ویژگی های منحصر به فرد خمیر یوفکا به دلیل وجود پروتئین بالا جذب کم روغن و حضم راحت آن می باشد در صورتی که خمیر پیراشکی در بدن به راحتی حضم نمی شود. خمیر پیراشکی نیز خمیری است که با آن می توان غذا ها و دسر های مختلفی را تهیه کرد. پیراشکی نامی است که برای غذا های پخته یا سرخ شده که با مواد غذایی مختلف پر شده است به کار برده می شود و خمیر پیراشکی را می توان را از آرد ها و خمیر های مختلف تهیه کرد.

 

طرز تهیه خمیر یوفکا

 

غذا با یوفکا و خمیر پیراشکی بسیار خوش مزه است و طرفداران خیلی زیادی دارد. در تهیه ی غذا با یوفکا نکاتی وجود دارد که دانستن آن ها لازم است. خمیر یوفکا به این علت که بسیار نازک و شکننده است و خیلی سریعخشم می شود باید در فریزر نگهداری شود و اگر پس از استفاده تعدادی از آن ها باقی ماند باید به خوبی با نایلون پوشانده شود و هیچ گونه هوایی به آن نرسد در غیر این صورت همه ی خمیر باقی مانده خشک و خورد می شود و دیگر نمی توان از آن ها استفاده کرد. زمانی که می خواهید از خمیر یوفکا استفاده کنید باید حدودا 2 ساعت قبل بسته را از داخل فریزر خارج کنید و مقداری از آن نایلون آن را سوراخ کنید تا کمی هوا به داخل آن وارد شود که بتوان از آن ها استفاده کرد.

 

دقت کنید به دلیل نازک بودن خمیر یوفکا نباید در مجاورت هوای مستقیم قرار گیرد وگرنه سریعا خشک می شود. اگر به هر دلیلی خمیر شکننده شد لازم نیست آن را دور بیاندازید و می توانید برای تزئین شیرینی هایی مانند شیرینی ناپلئونی و ... از آن استفاده کنید. قبل از اینکه محتویات را داخل خمیر قرار دهید نیاز است که حتما سطح آن ها را مرطوب کنید و برای مرطوب کردن سطح خمیر ها می توانید از ماست، روغن، شیر، تخم مرغ یا آب استفاده کنید. در انجام این کار هم احتیاط بسیار مهم است چرا که ورق های خمیر به شدت نازک و شکننده هستند. مواد غذایی که برای پر کردن داخل خمیر استفاده می شود به هیچ عنوان نباید آبدار و یا داغ باشد زیرا باعث پاره شدن خمیر می شود. ظرفی که قرار است فست فود خمیری را درون آن قرار دهید نیز باید از قبل با روغن چرب کنید.

 

اگر باقلوا با یوفکا و دیگر غذا با یوفکا را از قبل آماده کردید و بعدا خواستید که آن ها را بپزید لازم است حتما روی آن ها را سلفون بپیچید و در یخچال نگهداری کنید تا محتویات فست فود شما از بین نرود. برای تزئین غذا با یوفکا، باقلوا با یوفکا و انواع فست فود ها با یوفکا از موادی مانند پودر قند، سیاه دانه، کنجد، سبزیجات خرد شده و ... می توانید استفاده کنید. بعد از پختن غذا هایی مانند بقچه، رول، بورک و ... که سطح آن ها سریعا ترد و خشک می شود لازم است که فست فود آماده شده را به سرعت درون ظرف در دار قرار دهید تا غذا ها خشک نشوند و ظاهر خود را از دست ندهند. برای تهیه ی خمیر یوفکا می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی دیجی کالا اقدام کنید و آنلاین سفارش دهید.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه