خرید گوشت کوب با 45% تخفیف

معتبر تا 1 ماه بعد
45%گوشت کوب
.

 • دیگر تخفیف های : سایر

 • *توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، فروشنده لوازم خانگی:

  شما میتوانید با کپی کردن کد تخفیف دیجی کالا از فروشگاه اینترنتی تخفیف هات برای خرید لوازم خانه مثلا غذا ساز و گوشت کوب برقی تخفیف دار از سایت دیجی کالا اقدام کنید.

  *خصوصیات دیجی کالا:

  گوشت کوب یا له کن، از لوازم آشپزی
  ، مناسب برای له کردن مواد غذایی به ویژه گوشت است. در ایران برای کوبیدن مواد موجود در آب‌گوشت، دیزی، گوشت و نخودآب کاربرد دارد. گوشت‌کوب انواع چوبی، پلاستیکی، آلومینیومی و برقی دارد.گوشت‌کوب را با حرکت متناوب تقریباً عمودی و چرخش هم‌زمان بین تقریباً ۴۵ تا ۱۸۰ درجه به دفعات به روی غذا می‌فشارند تا زمانی که کیفیت و نرمی مورد نظر بدست آید.جالب است بدانید گوشت کوب ساخت شهر ری با مقطع کوبه شیب دار تا ملات خمیر نشود و گوشت کوب ضمن کوبیدن -بخاطر خلأ- به کف دیگ نچسبد. و اما حالا با دردستترس بودن گوشت کوب های برقی توانستیم خیلی راحت تر مواد غذایی هایی که میخواهیم له کنیم را توسط گوشت کوب برقی له کنیم. خرید لوازم خانگی مانند غذاساز با ظرفیت بیشتر از نیاز به معنی پرداخت پول  پرداخت هزینه بیشتر و انرژی مصرفی است.
  نتیجه تصویری برای گوشت کوب برقی
  وقتی تصمیم به خرید یک لوازم خانگی لوکس و گرانقیمت دارید شک نکنید که بخش قابل توجهی از هزینه خرید کالا را برای گزینه هایی پرداخت می کنید که کمتر به استفاده از آن نیاز پیدا می کنید.به شعارهای تبلیغاتی اهمیت ندهید. اغراق یکی از شگردهای شرکت های تبلیغاتی برای فروش لوازم خانه و اشپزخانه است. آنها از صاحبان کالا یعنی فروشندگان لوازم آشپزخانه پول می گیرند تا به بهترین وجه ممکن شما را به خرید یک کالا مثلا غذاساز قانع و ترغیب کنند اما این به آن معنا نیست که تمام حقیقت با شما در میان گذاشته شده است.اگر میخواهید با خیال راحت راجب راستگو بودن فروشنده لوازم خانگی علاقه خود از خرید خود مطمئن باشید از سایت های معتبر فروش مانند دیجی کالا یا  تخفیف هات استفاده کنید.فروشگاه تخفیف هات  ارائه دهنده  کد تخفیف خرید لوازم آشپزخانه  مانند غذاساز میباشد تا بتوانید کالا مورد علاقه خود را با قیمت کمتری خریداری کنید.

  تخفیف هات
  درصد تخفیف50
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
      بد           خوب

  خرید گوشت کوب با 45% تخفیف

  45% ( سود شما در این خرید : 453,000 تومان )
  539 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 998,000 تومان
  • 545,000 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  از طریق سایت تخفیف هات بدون وارد کردن کد تخفیف و با کیلیک بر روی دکمه "خرید کنید"میتوانید انواع گوشت کوب را تا 45% تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری کنید.

  خرید کنید

  برچسب ها: لوازم خانه و آشپزخانه, آشپزخانه, سایر لوازم آشپزخانه و پخت و پز, دیجی کالا, 50%