کد تخفیف دارا فود تا 5% برای خرید گوشت قرمز، مرغ و ماهی

معتبر تا 3 هفته بعد
کد تخفیف دارا فود تا 5% برای خرید گوشت قرمز، مرغ و ماهی
.

 • دیگر تخفیف های : دارافود

 • *توضیحات سایت اینترنتی دارا فود، فروشنده انواع گوشت مرغ و گوشت گوسفند:

    شما میتوانید با کپی کردن کد تخفیف دارا فود از فروشگاه اینترنتی تخفیف هات برای خرید گوشت قرمز یا همبرگر  تخفیف دار از فروشگاه اینترنتی دارا فود اقدام کنید.

  *خصوصیات دارا فود:

  گوشت قرمز را به گوشت گوسفند، گاو، شتر، خوک، فک و مانند این‌ها گفته می‌شود که سرشار از پروتئین‌ها و چربی‌ها می‌باشند. گوشت گوسفند چربی بیشتری دارد، برای همین زودتر از سایر گوشت قرمز فاسد می‌شود. گوشت چرخ‌کرده هم آسیب‌پذیرتر از گوشت خرد شده‌است و بیشتر از یک شبانه‌روز نمی‌تواند در یخچال نگهداری شود. در عوض گوشت‌ گوسفند هایی با قطعات بزرگتر را، مثل گوشت مخصوص استیک یا ژیگو، می‌توان حدود چهار روز بدون یخ زدن نگهداری کرد. برای زمان طولانی‌تر باید گوشت قرمز را منجمد نگهداری کرد. همچنین گوشت قرمز نباید در مرحلهٔ قبل از انجماد بیش از ۲ ساعت در دمای اتاق قرار گیرد.

  دارا فود با هدف سهولت در دسترسى به مواد پروتينى اقدام به فروش اینترنتی محصولات خود نموده است. می توانید بدون رفت و آمد به فروشگاه های واقعی به دیدن محصولات و مشخصات آن بپردازید. همبرگر، گوشت مرغ  یا هرگوشت انتخابی خود را با بسته بندی  بهداشتی با ارسال رایگان دریافت نمایید.این سایت تنها واحد  تولید محصولات پروتئینی می باشد که دارای واحد تحقیق و توسعه میباشد و توانسته چندین محصول انحصاری را تولید کند. از جمله این محصولات می توان به محصولات عمل آوری شده، گوشت قرمز، کنسرو سوسیس، گوشت مرغ و ماهی و همبرگر  اشاره نمود.
  این سایت در تولید اکثر محصولاتش پیشرو بوده و در بیشتر این محصولات اولین پروانه ساخت این محصولات به نام مجتمع پروتئینی دارا فود ثبت شده است. لازم به ذکر است که خیلی از این محصولات توسط واحد دیگری تولید نمیشوند و دارا فود پروتئین تنها تولید کننده این محصولات در ایران می باشد ،از جمله این محصولات می توان به محصولات عمل آوری شده با 97 درصد گوشت مرغ و یا گوشت قرمز اشاره نمود. این مجتمع پروتئینی از چندین متخصص دام پزشک و مهندس صنایع غذایی برای رعایت تمام اصول استاندارد بهره گرفته است.شما میتوانید برای دریافت کد تخفیف خرید گوشت قرمز و همبرگر در دارا فود از سایت تخفیف هات اقدام کنید.

  تخفیف هات
  درصد تخفیف10
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهدارافود
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  کد تخفیف دارا فود تا 5% برای خرید گوشت قرمز، مرغ و ماهی

  5%
  893 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : DaraHOT3


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات با استفاده از این کد تخفیف میتوانید از 5% تخفیف برای خرید تمام محصولات بالای 50 هزارتومان دارافود استفاده کنید. برای ورود به سایت دارافود بر روی دکمه "خرید کنید" کلیک کنید.

  خرید کنید

  برچسب ها: 10%